Вівторок, 18 Травня 2021
624 Місячний календар снів 18 - 31 травня 2017
529
0
Раздел: Місячний календар снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Місячний календар снів 18 – 31 травня 2017

Місячний календар снів 18 – 31 травня 2017

18 травня 2017

четвер
22-й місячний день Остання чверть
починається о 01:35 Місяць у Водолії

Значення снів в 22-й місячний день

Відносно снів багатоликий день. Сни можуть бути і просто порожні, що не має сенсу розгадувати, і ті, які вкажуть вам куди рухатися, в якому напрямку змінитися. Так як цей місячний день Ганеші – Бога знань, що допомагає долати перешкоди, то через сон можна вирішити проблеми, отримати одкровення, і нову інформацію, нові знання. В цей день, перед тим як лягти спати, можна налаштуватися на одкровення уві сні або знання, можете що-небудь згадати, задати питання. Але не забудьте все записати, прокинувшись, для вилучення вірною інформації.

See also: Dream Clone, Clothing, Clown

19 травня 2017

П’ятниця
23-й місячний день Остання чверть
починається о 02:02 Місяць у Рибах

Значення снів в 23-й місячний день

Сон “дежавю”. Сни обманом і навіть протилежні дійсності. Те, що сниться в цю місячну добу, треба розуміти з точністю до навпаки. Можуть снитися важкі сни, це пов’язано з енергетикою діб. Іноді сняться сни, пов’язані з проблемами соціального характеру, сни які показують, де ви себе не приймаєте.

20 травня 2017

субота
24-й місячний день Остання чверть
починається о 02:26 Місяць у Рибах

Значення снів в 24-й місячний день

Сни цієї місячної доби показують, в якому стані знаходиться ваша сексуальна енергія, ваші творчі сили, внутрішні сили і, в цілому, ваш потенціал. Якщо сон хороший, значить, у вас все в порядку, якщо навпаки, то шукайте пробоїни. Або у вас не налагоджені відносини з протилежною статтю, або ви не досить Творці музики в стосунках і життя, або ваші внутрішні сили подрастратілісь, і варто зайнятися їх відновленням. Іноді сни цієї доби, можуть показати минулі життя, але тоді життя хоче дати пряму вказівку, з чим вам треба впоратися.

21 травня 2017

Неділя
25-й місячний день Остання чверть
починається в 2:48 Місяць в Овні

Значення снів в 25-й місячний день

Вважається, що це день віщих снів. Важливо в цей день при інтерпретації снів застосовувати інтуїцію. Хоча образи бувають дуже чіткі, все ж слухайте свій внутрішній голос. Якщо ви побачили в цю ніч щось не приємне, прочитайте вранці молитву і вмивайтеся холодною проточною водою, нехай вона все понесе.

22 травня 2017

Понеділок
26-й місячний день Остання чверть
починається о 03:10 Місяць в Овні

Значення снів в 26-й місячний день

Сни в цю місячну добу можуть показати ваші звички і пристрасті, від яких добре б позбутися. Якщо ви побачили себе в ролі диктатора, то поумерьте свою гординю, якщо навпаки ваша роль мала, ви бачите себе, наприклад, жебраком, то у вас занадто занижена самооцінка. У снах в цей день ви можете побачити таємні сторони своєї душі. Якщо ж уві сні побачити блискавку – це попередження про те, що треба приборкувати гординю і марнославство. У цю добу бувають сни, які покращують настрій. Сни можуть виповнитися, особливо кольорові.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь 1 - 15 квітень 2018 року

23 травня 2017

Вівторок
27-й місячний день Остання чверть
починається в 3:33 Місяць в Овні

Значення снів в 27-й місячний день

День, коли збуваються не лише сни, але і прикмети. Сни несуть інтуїтивні знання, розуміння оточуючих людей, подій. Вони можуть відкрити нам справжню суть речей. Якщо, наприклад, ви підозрюєте когось у своїх підступах і зраді, а вам сниться, що він виносить вас на руках з вогню – ваші підозри безпідставні, ця людина справжній друг, йому можна довіряти. Але з інтерпретацією снів в цей день будьте уважніше, можна легко помилитися, тому краще звернутися до людини, яка добре розбирається в психології снів.

24 травня 2017

середа
28-й місячний день Остання чверть
починається в 3:59 Місяць у Тельці

Значення снів в 28-й місячний день

У цю місячну добу можна працювати зі снами. Сни можуть вказати на перешкоди, труднощі в справах і способи їх подолання. Сни в цю добу віщі. У них ви можете побачити своє майбутнє. Робіть висновки і знайте: сон тільки попереджає, а збудеться він чи ні – залежить від вас. Уві сні людина може побачити, ким він був у попередньому житті. Крім цього, сни в цей день відображають чуттєвий світ людини, його емоційну сферу, сферу любові, і тому при тлумаченні сну можна розглянути перешкоди, пов’язані з проявом любові, і, знайшовши підказку, слідувати їй.

25 травня 2017

четвер
29-й місячний день
починається о 04:30 Місяць у Тельці

Значення снів в 29-й місячний день

Енергетика доби складна, це накладає свій відбиток і на сни. Перед тим, як лягти спати, запаліть свічку і очистіть в будинку простір. Протягом доби постарайтеся зберігати рівновагу, гарний настрій. Сни, які побачите, проаналізуйте по можливості з психологом. Сновидіння можуть бути складними, неприємними і страшними, але в даному випадку це відображення вашого підсвідомості і того, що в ньому накопичилося, від чого треба очиститися.

1-й місячний день Молодик о 22:44
починається о 22:44 Місяць у Тельці

Значення снів в 1-й місячний день

Якщо ваш цикл сну потрапляє на 1-е місячна доба, то перед тим як лягти спати, можете налаштувати себе на те, щоб в найближчий місячний місяць здійснилися ваші найсміливіші мрії і бажання, але вони повинні бути творчими, інакше ви собі нашкодите. В цей час можуть наснитися сни, які покажуть вам, що вас чекає в найближчий місяць, але ці сни лише начерки, якщо сон вам не сподобався, не варто засмучуватися, постарайтеся просто його проаналізувати зробити висновки і відпустіть, він розсіється сам собою. Як правило, в 1-е місячна доба від молодика, рідко сняться важкі сни. Якщо сниться щось хороше – це до радості. Якщо уві сні ви побачили те, чого вам хочеться, не забудьте це внести в свій план на місячний місяць, який обов’язково треба складати в перші місячні добу. Деякі сни можуть здійснитися.

26 травня 2017

П’ятниця
2-й місячний день Зростаючий місяць
починається в 5:08 Місяць у Близнюках

Читайте також:  Місячний календар сновидінь 1 - 15 вересень 2018 року

Значення снів в 2-й місячний день

Сни друге місячної доби можуть бути снами-покажчиками шляху, який вам належить обрати для вирішення своїх кармічних завдань, особливо якщо ці завдання почали проявляти себе в житті. Тому до снів в цей час потрібно бути особливо уважним. Ці сни несуть закладку для роботи на весь місяць, в подальшому образи, які будуть приходити до вас уві сні, будуть лише рядків того, що вам приснилося сьогодні. Тому бажано сон правильно інтерпретувати, і не боятися подивитися правді в очі. Сни відкривають нам те, що записано в нашій підсвідомості, і те, що нами керує в повсякденному житті, тому якщо вам відкрилася якась сторона, на перший погляд здається не приємно і не правдивою, задумайтеся і постарайтеся попрацювати з проявилася проблемою. Можуть бути і порожні сни, яким не варто надавати значення, це означає, що ваші завдання поки не позначені. Вони можуть бути не дуже приємними, але це не важливо. Перед тим, як лягти спати, можете позначити завдання, якщо хочете зрозуміти, з чим вам потрібно попрацювати. Якщо в цей день приснився сон, де ви не можете подолати якусь перешкоду, то в житті легко його подолаєте.

27 травня 2017

субота
3-й місячний день Зростаючий місяць
починається в 5:56 Місяць у Раку

Значення снів в 3-й місячний день

Сни цього дня показують, як ви розтрачуєте енергію, яку вам дають Вищі сили. Ви можете зрозуміти, як ваша енергія витікає, або, навпаки, гармонійно перерозподілена. Сни в цю місячну добу рідко збуваються, вони мають значення самі по собі, і важлива ваша в ньому поведінку. Як правило, це сни, які перевіряють внутрішні сили людини. У житті вони не мають значення, а в вашому внутрішньому світі проводять певну загартування. Тому якщо уві сні були елементи боротьби або подолання перешкод, опору, і ви не спасували, то з вашими внутрішніми силами все в порядку. Якщо ж ви прокинулися з відчуттям пригніченості, програшу, то подумки дограти сон, як ви долаєте перешкода, опір, перемагаєте !!! Сни цієї доби також можуть бути снами-покажчиками, які покажуть, що треба подолати на шляху при вирішенні завдань, куди треба правильно направити енергію, щоб вона вільно текла, а коли летіла в ‘чорну діру’ підсвідомості.

28 травня 2017

Неділя
4-й місячний день Зростаючий місяць
починається в 6:54 Місяць у Раку

Значення снів в 4-й місячний день

Сни, особливо кольорові, можуть здійснитися. Якщо в ніч, що передує цьому дню, вам приснилося, що щось сплутується, наприклад, нитки або волосся, або переплетення доріг здається вам незрозумілим і заплутаним, то бажано проаналізувати те, що ви задумали, і зовсім відмовитися від планів або переосмислити, перепланувати . У снах цієї місячної доби можуть, так чи інакше, присутні ваші батьки або родичі. Це вказівка: треба проаналізувати, які проблеми ви успадкували від них, і починати їх рішення. Якщо сниться якась небезпека – це попередження, що треба бути особливо уважним і усвідомленим у виборі своєї лінії поведінки. Образи, які вам є у снах в цю добу, можуть вказати області ‘гріхопадіння’, де ви можете проколотися, але мається на увазі ваш внутрішній світ, або, іншими словами, ваша духовна складова. Простіше сказати, що в цей час ви можете зрозуміти, з якого боку ‘дерева пізнання добра і зла’ на даний момент часу накопичилася велика частина вашої енергії. Якщо ви явно це усвідомили, прийміть це як вказівку до дії.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь з 16 - 31 жовтень 2019

29 травня 2017

Понеділок
5-й місячний день Зростаючий місяць
починається в 8:02 Місяць у Раку

Значення снів в 5-й місячний день

В цей день, хороший сон може збутися, а неприємний – це сон попередження. Якщо ви бачите себе в сні сумували, не лякайтеся, в цей день це хороший знак, у вас відбувається природне очищення внутрішніх ресурсів організму. Якщо сни пов’язані з дорогою, рухом – у вас все благополучно. Якщо сниться щось неприємне – це знак, що треба зайнятися своїм здоров’ям. Також сон може показати, як протікає ваша енергія, як ви справляєтеся зі своїми завданнями. При уважному аналізі, ви можете побачити, як відбувається процес трансформації, змінюєтеся ви, або рухаєтеся по колу.

30 травня 2017

Вівторок
6-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 09:15 Місяць у Леві

Значення снів в 6-й місячний день

Сни, які ви побачили в цей день, можуть збутися, але за умови, що ви про них ні кому не розповісте. Це, так би мовити, “сон в руку”. Все, що вам приснилося в цей день можна розглядати як прогноз або вказівку, одкровення Вищих сил. У них часто бачиться те, що не зробили, або те, що треба доробити і бажано швидше. Можуть наснитися люди, перед якими Ви в боргу. Але завжди пам’ятайте, що сни потрібно правильно інтерпретувати, тому дуже важливим в розуміння будь-якого сну, і особливо в цей день, є ваші відчуття від сну. У цей день ви можете задати питання Вищим силам, прокинувшись, обов’язково запишіть сон, і уважно його проаналізуйте, включаючи інтуїцію і внутрішні відчуття, так як відповідь може бути прихований в символах, і його потрібно правильно розкрити. Постарайтеся в цей день не піддаватися на агресію і не дратуватися, зберігайте спокійний стан розуму, і тоді вам вдасться правильно розпізнати сон.

31 травня 2017

середа
7-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 10:31 Місяць у Леві

Значення снів в 7-й місячний день

Сни в цей день можуть принести корисну інформацію, бувають навіть віщі. Можуть збутися, але не скоро. У цих снах можуть бути підказки, які допоможуть розтлумачити сенс вашого життя. Як правило, ці підказки зрозумілі, і ясно показують вашу ситуацію, ваші завдання, цілі. Особливу увагу звертайте на слова, які будуть сказані уві сні. Саме через слова в цей день підсвідомість спілкується з нами. Слова, почуті уві сні, бажано записати, і протягом сьоме місячної доби поспостерігати, що ви чуєте від оточуючих, вас може відвідати осяяння від почутого. У цей день ви можете уві сні отримати одкровення через слова від Вищих Сил, вам може з’явитися Вищий образ, все, що ви почуєте від них, обов’язково буде прямою вказівкою до дії. Якщо уві сні побачите бойового півня, будьте уважні до життєвих ситуацій. Якщо приснився поганий сон, то про його зміст говоріть біжить воді, тоді все погане піде, а хороше наблизиться.

Отзывы и комментарии к статье Місячний календар снів 18 – 31 травня 2017
Top