Неділя, 26 Вересня 2021
609 Місячний календар снів 18 - 31 серпня 2017
460
0
Раздел: Місячний календар снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Місячний календар снів 18 – 31 серпня 2017

Місячний календар снів 18 – 31 серпня 2017

18 серпня 2017

П’ятниця
26-й місячний день Остання чверть
починається о 01:03 Місяць у Раку

Значення снів в 26-й місячний день

Сни в цю місячну добу можуть показати ваші звички і пристрасті, від яких добре б позбутися. Якщо ви побачили себе в ролі диктатора, то поумерьте свою гординю, якщо навпаки ваша роль мала, ви бачите себе, наприклад, жебраком, то у вас занадто занижена самооцінка. У снах в цей день ви можете побачити таємні сторони своєї душі. Якщо ж уві сні побачити блискавку – це попередження про те, що треба приборкувати гординю і марнославство. У цю добу бувають сни, які покращують настрій. Сни можуть виповнитися, особливо кольорові.

19 серпня 2017

субота
27-й місячний день Остання чверть
починається о 02:05 Місяць у Раку

Значення снів в 27-й місячний день

День, коли збуваються не лише сни, але і прикмети. Сни несуть інтуїтивні знання, розуміння оточуючих людей, подій. Вони можуть відкрити нам справжню суть речей. Якщо, наприклад, ви підозрюєте когось у своїх підступах і зраді, а вам сниться, що він виносить вас на руках з вогню – ваші підозри безпідставні, ця людина справжній друг, йому можна довіряти. Але з інтерпретацією снів в цей день будьте уважніше, можна легко помилитися, тому краще звернутися до людини, яка добре розбирається в психології снів.

20 серпня 2017

Неділя
28-й місячний день Остання чверть
починається в 3:16 Місяць у Леві

Значення снів в 28-й місячний день

У цю місячну добу можна працювати зі снами. Сни можуть вказати на перешкоди, труднощі в справах і способи їх подолання. Сни в цю добу віщі. У них ви можете побачити своє майбутнє. Робіть висновки і знайте: сон тільки попереджає, а збудеться він чи ні – залежить від вас. Уві сні людина може побачити, ким він був у попередньому житті. Крім цього, сни в цей день відображають чуттєвий світ людини, його емоційну сферу, сферу любові, і тому при тлумаченні сну можна розглянути перешкоди, пов’язані з проявом любові, і, знайшовши підказку, слідувати їй.

21 серпня 2017

Понеділок
29-й місячний день
починається в 4:33 Місяць у Леві

Значення снів в 29-й місячний день

Енергетика доби складна, це накладає свій відбиток і на сни. Перед тим, як лягти спати, запаліть свічку і очистіть в будинку простір. Протягом доби постарайтеся зберігати рівновагу, гарний настрій. Сни, які побачите, проаналізуйте по можливості з психологом. Сновидіння можуть бути складними, неприємними і страшними, але в даному випадку це відображення вашого підсвідомості і того, що в ньому накопичилося, від чого треба очиститися.

1-й місячний день Молодик о 21:30
починається о 21:30 Місяць у Леві

Значення снів в 1-й місячний день

Якщо ваш цикл сну потрапляє на 1-е місячна доба, то перед тим як лягти спати, можете налаштувати себе на те, щоб в найближчий місячний місяць здійснилися ваші найсміливіші мрії і бажання, але вони повинні бути творчими, інакше ви собі нашкодите. В цей час можуть наснитися сни, які покажуть вам, що вас чекає в найближчий місяць, але ці сни лише начерки, якщо сон вам не сподобався, не варто засмучуватися, постарайтеся просто його проаналізувати зробити висновки і відпустіть, він розсіється сам собою. Як правило, в 1-е місячна доба від молодика, рідко сняться важкі сни. Якщо сниться щось хороше – це до радості. Якщо уві сні ви побачили те, чого вам хочеться, не забудьте це внести в свій план на місячний місяць, який обов’язково треба складати в перші місячні добу. Деякі сни можуть здійснитися.

Читайте також:  Місячний календар снів 18 - 31 травня 2017

22 серпня 2017

Вівторок
2-й місячний день Зростаючий місяць
починається в 5:52 Місяць в Діві

Значення снів в 2-й місячний день

Сни друге місячної доби можуть бути снами-покажчиками шляху, який вам належить обрати для вирішення своїх кармічних завдань, особливо якщо ці завдання почали проявляти себе в житті. Тому до снів в цей час потрібно бути особливо уважним. Ці сни несуть закладку для роботи на весь місяць, в подальшому образи, які будуть приходити до вас уві сні, будуть лише рядків того, що вам приснилося сьогодні. Тому бажано сон правильно інтерпретувати, і не боятися подивитися правді в очі. Сни відкривають нам те, що записано в нашій підсвідомості, і те, що нами керує в повсякденному житті, тому якщо вам відкрилася якась сторона, на перший погляд здається не приємно і не правдивою, задумайтеся і постарайтеся попрацювати з проявилася проблемою. Можуть бути і порожні сни, яким не варто надавати значення, це означає, що ваші завдання поки не позначені. Вони можуть бути не дуже приємними, але це не важливо. Перед тим, як лягти спати, можете позначити завдання, якщо хочете зрозуміти, з чим вам потрібно попрацювати. Якщо в цей день приснився сон, де ви не можете подолати якусь перешкоду, то в житті легко його подолаєте.

23 серпня 2017

середа
3-й місячний день Зростаючий місяць
починається в 7:11 Місяць в Діві

Значення снів в 3-й місячний день

Сни цього дня показують, як ви розтрачуєте енергію, яку вам дають Вищі сили. Ви можете зрозуміти, як ваша енергія витікає, або, навпаки, гармонійно перерозподілена. Сни в цю місячну добу рідко збуваються, вони мають значення самі по собі, і важлива ваша в ньому поведінку. Як правило, це сни, які перевіряють внутрішні сили людини. У житті вони не мають значення, а в вашому внутрішньому світі проводять певну загартування. Тому якщо уві сні були елементи боротьби або подолання перешкод, опору, і ви не спасували, то з вашими внутрішніми силами все в порядку. Якщо ж ви прокинулися з відчуттям пригніченості, програшу, то подумки дограти сон, як ви долаєте перешкода, опір, перемагаєте !!! Сни цієї доби також можуть бути снами-покажчиками, які покажуть, що треба подолати на шляху при вирішенні завдань, куди треба правильно направити енергію, щоб вона вільно текла, а коли летіла в ‘чорну діру’ підсвідомості.

24 серпня 2017

четвер
4-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 08:27 Місяць у Терезах

Значення снів в 4-й місячний день

Сни, особливо кольорові, можуть здійснитися. Якщо в ніч, що передує цьому дню, вам приснилося, що щось сплутується, наприклад, нитки або волосся, або переплетення доріг здається вам незрозумілим і заплутаним, то бажано проаналізувати те, що ви задумали, і зовсім відмовитися від планів або переосмислити, перепланувати . У снах цієї місячної доби можуть, так чи інакше, присутні ваші батьки або родичі. Це вказівка: треба проаналізувати, які проблеми ви успадкували від них, і починати їх рішення. Якщо сниться якась небезпека – це попередження, що треба бути особливо уважним і усвідомленим у виборі своєї лінії поведінки. Образи, які вам є у снах в цю добу, можуть вказати області ‘гріхопадіння’, де ви можете проколотися, але мається на увазі ваш внутрішній світ, або, іншими словами, ваша духовна складова. Простіше сказати, що в цей час ви можете зрозуміти, з якого боку ‘дерева пізнання добра і зла’ на даний момент часу накопичилася велика частина вашої енергії. Якщо ви явно це усвідомили, прийміть це як вказівку до дії.

25 серпня 2017

П’ятниця
5-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 09:42 Місяць у Терезах

Читайте також:  Місячний календар сновидінь 16 - 30 листопада 2018 року

Значення снів в 5-й місячний день

В цей день, хороший сон може збутися, а неприємний – це сон попередження. Якщо ви бачите себе в сні сумували, не лякайтеся, в цей день це хороший знак, у вас відбувається природне очищення внутрішніх ресурсів організму. Якщо сни пов’язані з дорогою, рухом – у вас все благополучно. Якщо сниться щось неприємне – це знак, що треба зайнятися своїм здоров’ям. Також сон може показати, як протікає ваша енергія, як ви справляєтеся зі своїми завданнями. При уважному аналізі, ви можете побачити, як відбувається процес трансформації, змінюєтеся ви, або рухаєтеся по колу.

26 серпня 2017

субота
6-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 10:54 Місяць у Скорпіоні

Значення снів в 6-й місячний день

Сни, які ви побачили в цей день, можуть збутися, але за умови, що ви про них ні кому не розповісте. Це, так би мовити, “сон в руку”. Все, що вам приснилося в цей день можна розглядати як прогноз або вказівку, одкровення Вищих сил. У них часто бачиться те, що не зробили, або те, що треба доробити і бажано швидше. Можуть наснитися люди, перед якими Ви в боргу. Але завжди пам’ятайте, що сни потрібно правильно інтерпретувати, тому дуже важливим в розуміння будь-якого сну, і особливо в цей день, є ваші відчуття від сну. У цей день ви можете задати питання Вищим силам, прокинувшись, обов’язково запишіть сон, і уважно його проаналізуйте, включаючи інтуїцію і внутрішні відчуття, так як відповідь може бути прихований в символах, і його потрібно правильно розкрити. Постарайтеся в цей день не піддаватися на агресію і не дратуватися, зберігайте спокійний стан розуму, і тоді вам вдасться правильно розпізнати сон.

27 серпня 2017

Неділя
7-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 12:04 Місяць у Скорпіоні

Значення снів в 7-й місячний день

Сни в цей день можуть принести корисну інформацію, бувають навіть віщі. Можуть збутися, але не скоро. У цих снах можуть бути підказки, які допоможуть розтлумачити сенс вашого життя. Як правило, ці підказки зрозумілі, і ясно показують вашу ситуацію, ваші завдання, цілі. Особливу увагу звертайте на слова, які будуть сказані уві сні. Саме через слова в цей день підсвідомість спілкується з нами. Слова, почуті уві сні, бажано записати, і протягом сьоме місячної доби поспостерігати, що ви чуєте від оточуючих, вас може відвідати осяяння від почутого. У цей день ви можете уві сні отримати одкровення через слова від Вищих Сил, вам може з’явитися Вищий образ, все, що ви почуєте від них, обов’язково буде прямою вказівкою до дії. Якщо уві сні побачите бойового півня, будьте уважні до життєвих ситуацій. Якщо приснився поганий сон, то про його зміст говоріть біжить воді, тоді все погане піде, а хороше наблизиться.

28 серпня 2017

Понеділок
8-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 13:11 Місяць у Скорпіоні

Значення снів в 8-й місячний день

Сни в цю місячну добу вказують на ваші можливості, які ви не реалізували, але які все-таки варто реалізувати. Крім того, ви можете побачити вказівку на ті проблеми, від яких ви відвернулися в минулому і забули про них, але їх потрібно вирішити. Ви можете побачити ті завдання, для вирішення яких у вас є сили, які не відвертайтеся від них, постарайтеся докласти ці сили для вирішення поставлених завдань і не витратити енергію даремно. Крім того образи снів в цей час показують на здатність вас до змін і трансформації, так, якщо вам сняться замкнуті простору, перешкоди, тупики тощо, значить, ви поки не змінюєтеся.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь 16 - 31 жовтень 2018 року

Якщо навпаки, відкриті простори, поля, гори, море, красиві приміщення, світлі, чисті, значить ви йдете, в перетворенні себе в правильному напрямку і прикладаєте зусилля до трансформації. Отже, головне завдання снів в цей день, показати ваше призначення. Іноді сни бувають мудрі, і складно зрозуміти, в чому ж сенс вашого життєвого завдання. Іноді досить ясно описують всю картину. Якщо хочете щоб через сон ваше призначення прояснилося, поставте мету напередодні. Прокинувшись, проаналізуйте всі, що вам приснилося, і майте на увазі, що життя не завжди ставить нам великі завдання, може, це з вашої точки зору і маленьке завдання, але виконання її буде мати величезне значення для вас.

29 серпня 2017

Вівторок
9-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 14:16 Місяць у Стрільці

Значення снів в 9-й місячний день

Сни цієї доби, можуть показати внутрішній конфлікт, прихований в людській підсвідомості, і в його характері. Вони можуть бути неприємні і навіть жахливі, але це говорить лише про проблеми, які ховаються у вашій підсвідомості і, як правило, обумовлені вашими кармічні завданнями, які потрібно вирішити. Оскільки енергетика доби складна, то і сни можуть бути не прості, але лякатися їх не варто, як і надавати велике значення образам, він з’явився в цей день уві сні. Просто проаналізуй сон, і або витягти корисну інформацію, або відкиньте і забудьте сон зі словами: «Куди ніч, туди й сон ‘. Хороші сни навіть можуть збутися.

30 серпня 2017

середа
10-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 15:16 Місяць у Стрільці

Значення снів в 10-й місячний день

Десяті місячна доба, як відомо, пов’язані з родом і сім’єю, і сон також відображає цей принцип. Тому уві сні ви можете побачити родичів або чоловіка (дружину), дітей, і навіть прабатьків всього роду, в тому числі і духовних. Якщо уві сні вам з’явилися сильні роду, або Дух-Хранитель роду будьте уважні до того, що вам кажуть, або що відбувається, так як через це ви можете прийти до якого-небудь для себе розуміння, відкриття, може вам буде надана якась підтримка роду або будуть передані знання роду, якщо ви готові. Також сни в цю місячну добу можуть бути досить легкі, яскраві і казкові, але вони, як правило, не мають значення. Тривожні сни треба усвідомити і або з вночі відпустити їх, або попрацювати з ними, щоб в житті вони не наздогнали вас. Якщо ж вам хочеться скористатися моментом і попрацювати з сім’єю або родом, перед тим як лягти спати налаштуйтеся на це, і як тільки прокинетеся, все запишіть.

31 серпня 2017

четвер
11-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 16:11 Місяць у Козерозі

Значення снів в 11-й місячний день

Сни цієї місячної доби, як правило, показують, наскільки гармонійно ми рухаємося в матеріальному і духовному світі. Образи, які вам є, досить чітко висловлюють ваше становище на даний момент часу. Якщо сон хороший і ви виступаєте в позитивній ролі, значить, ваш розвиток йде в правильному напрямку. Якщо ви виступаєте в ролі, де вам заподіюють неприємності, або ви самі їх завдаєте, значить, в житті десь ви чините неправильно, або ваш духовний світ знаходиться в запустінні. Хороші сни цієї місячної доби на щастя. Вони можуть нести корисну інформацію, бути віщими, і, як правило, виконуються. Іноді кажуть, що сон, який приснився вам в цю ніч, може здійснитися за 3 дні. Іноді в цей час ви можете не бачити сни, тоді життя дає можливість вам просто відпочити, так як самі по собі добу не найлегші і дуже енергетичні.

Отзывы и комментарии к статье Місячний календар снів 18 – 31 серпня 2017
Top