5008 Гороскоп на травень 2024 року для Козерогів

Гороскоп на травень 2024 року для Козерогів


Гороскоп на травень 2024 року для Козерогів

У травні 2024 року вміння і професіоналізм Козерогів допоможуть їм не тільки тримати рівновагу, а й успішно рухатися вперед, користуючись сприятливими обставинами. Таких обставин у травні очікується кілька, і сили знадобляться на те, щоб скористатися ними на повну. А почерпнути сили Козероги зможуть із присутності рідних і близьких людей поблизу.

Потрапивши під захист планет, що активізують дружній знак Телець, ви станете неймовірно везучими в період з 1 по 13 травня. Тож зумієте втілити в життя свої найграндіозніші плани. Більшість оточуючих симпатизуватимуть вам, тому ви легко знайдете покровителів і однодумців. Щодо недоброзичливців, то вони ніяк не зможуть вам завадити. Всі їхні спроби нашкодити не увінчаються успіхом.

Впритул займіться розв’язанням питань, що потребують звернення в різні державні організації, банки, страхові компанії тощо. Плутон, що впливає на вас у період з 15 до 22 травня, підтверджує, що вашу проблему вдасться вирішити досить швидко. До того ж це сприятливий час для оформлення кредиту або іпотеки.

Похмурий настрій наприкінці місяця буде зумовлений впливом Чорного Місяця на ваш знак. Будь-яка, навіть маленька, неприємність може надовго вибити вас із колії. Читайте більше мотиваційної, особливо автобіографічної, літератури, що допоможе вам простіше ставитися до невдач. До того ж із прочитаних історій ви почерпнете щось важливе для себе, знайдете відповіді на питання, що крутяться в голові і не дають вам спокою.

А 28 і 29 травня вам не рекомендується сидіти вдома, краще вирушити в нетривалий похід або влаштувати пікнік, до чого сприятиме Місяць.

Сприятливі дні: 10, 11, 20, 21.

Несприятливі дні: 15, 16.

Гороскоп на травень 2024 року для Козерогів

Любовний гороскоп

Удача, пов’язана із союзом двох головних планет, позначиться і на особистому боці життя Козерогів із 1 до 13 травня, до того ж торкнеться як самотніх представників цього знака, так і сімейних. Два тижні самотніх Козерогів виявляться насиченими в плані особистих подій. Романтичні пропозиції, зустрічі, знайомства і приємні сюрпризи хлинуть як із рогу достатку, хоча й потребуватимуть істотних грошових витрат. На щастя, із цим не виникне проблем.

У другій половині травня самотнього Козерога може потягнути до серйозніших пригод, ніж приємно проведені зустрічі, які ні до чого не зобов’язують. Не поспішайте пускатися берега, щоб уникнути неприємностей у тій гущі шанувальників і шанувальниць, яку ви встигли накопичити. Зважте всі плюси і мінуси. Аналітичний розум Козерога – його головна опора.

Для сім’янинів травень – не тільки пора везіння, а й час для приємного відпочинку з коханою людиною. Зустрічі з рідними та друзями принесуть багату поживу для роздумів і можливості поліпшення сімейного побуту. Особливо корисними стануть подружні виходи у світ і сімейні подорожі 28 і 29 травня.

Гороскоп на травень 2024 року для Козерогів

Грошовий гороскоп

З 1 до 11 травня Козерогів оберігає союзне становище Юпітера із Сатурном. Везіння першої декади можна порівняти з хвилею раптових виграшів і воно не потребуватиме фізичних або інтелектуальних витрат. Захист сприятливо розташованого Сонця дасть додатковий час із 12 до 15 травня на те, щоб зібратися з духом для рішучих дій, коли у сферу вашої професійної діяльності увійде вплив Плутона. Найімовірніше, його присутність принесе необхідність активного вирішення питань із державними організаціями, банками або страховими компаніями. Період активного руху цим шляхом триватиме до 22 травня.

Уже до 20-го числа виникне ризик перевтоми, оскільки треба багато чого встигнути, а вивчення безлічі дрібних деталей поглинає занадто багато сил. Напруги додасть вплив Марса, але все зміниться з 23 травня, коли Сатурн перейде в ретроградну фазу. Для багатьох інших знаків такий перехід означає втрату стабільності, але не для Козерогів, адже куди б не рухався небесний покровитель, він залишається покровителем. У потоці загальних змін ви опинитеся скелею стабільності, а саму ретроградність Сатурна зможете використовувати для підготовки до подій літа.

Гороскоп на травень 2024 року для Козерогів

Гороскоп здоров’я

Незважаючи на те, що в період з 1 по 11 травня ви будете захищені від недуг, можливе загострення хронічного захворювання травної системи. А тому вам слід дотримуватися дієти, виключивши зі свого раціону солоні, гострі й смажені страви, що підказує Юпітер, який впливає на ваш знак. 1 і 2 травня, у дні проходження Місяця по вашому знаку, не їжте поза домом, щоб мінімізувати ризик харчового отруєння.

Ви почуватиметеся чудово в період із 12 до 18 травня, який пройде під благотворним впливом денного світила. До того ж посиляться захисні функції організму, тож вірусні інфекції обійдуть вас стороною. За бажання можете записатися до спортивного залу або почати тренуватися вдома. Заняття спортом сприятимуть поліпшенню вашого зовнішнього вигляду.

Безсоння на тлі мігрені цілком вірогідне в період з 20 по 31, про що свідчить Марс, який напружено аспектирует ваш знак. При цьому головний біль не потрібно розглядати як симптом серйозної недуги. Він буде наслідком нервового перенапруження. Кілька сеансів розслаблювального масажу і задушевна розмова з близьким другом швидко допоможуть вам відновитися і позбутися всіх неприємних відчуттів у тілі.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top