2060 Чоловіче ім'я: Вадим

Чоловіче ім’я: Володар


Чоловіче ім’я: Володар

Володар Перекладається з давньоруського як – “володіє”.

Володар урівноважений, самодостатній, впевнений в собі. Чи не розраховує на допомогу з боку, всього домагається самостійно. Професію вибирає за смаком, найчастіше стає програмістом, фізико-кібернетиком, конструктором в літакобудуванні або машинобудуванні. Користується повагою колег, легко досягає професійної майстерності і кар’єрних вершин.

Хороший організатор і керівник, хоча абсолютно до цього не прагне. Але, якщо вже став на чолі підприємства, ретельно веде відбір кадрів, звертаючи увагу на майстерність претендентів на посаду і рід їх захоплень. Він занадто захоплений своєю справою, вміє захопити і інших. Кадри – це його опора, тільки з однодумцями він зможе досягти наміченого, а плани його грандіозні. Він дуже обов’язковий і пунктуальний, чого і вимагає від інших: порядний у стосунках, надійний в роботі. Не терпить недбалості, не прощає зради і непорядності.

Володар жартівник, гостро сприймає гумор, дуже любить дружні вечірки, але в незнайомі компанії ходити не любить. Постійний у уподобаннях; це відноситься і до друзів, і до жінок. Укладають шлюб один раз, найчастіше вдало, а якщо і не дуже, щось не розлучається з дружиною: намагаючись знайти з нею спільну мову, довго бореться за збереження сім’ї. Якщо це не вдається, то розлучення відбувається все одно не з його ініціативи – він готовий терпіти все заради дітей.

Володар знаходить натхнення в роботі, він більшу частину часу проводить на робочому місці, сповнений ідей, планів. Усе його життя – це творчість.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top