Вівторок, 31 Березень 2020
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
313
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Владислав

Чоловіче ім’я: Владислав

Владислав Перекладається з слов’янського як – “володіє славою”.

У чоловіків з таким ім’ям добре розвинене почуття прекрасного, при правильному вихованні з них виходять непогані музиканти або художники, не позбавлені вони і літературних здібностей. Владислав знайде своє покликання також в професії, що вимагає чуйною і доброї душі (лікар, учитель, вихователь).

Працьовиті, у них сильно розвинене почуття відповідальності і порядності. Болісно сприймають будь-яку несправедливість, але правду відстояти не завжди можуть. Різкі, грубуваті, з чоловічими рисами поведінки жінки не подобаються Владиславу. Його приваблюють чуйні і ніжні слабкі натури – ті, хто не можуть постояти за себе, захиститися від мінливостей повсякденного життя. Алкоголь і жінка, куріння і жінка – все це вкрай неприємно Владиславу, і лише природний такт стримує його від бажання висловити охоплювали його почуття.

Ім’я Владислав означає “володіє славою”, “володіє славою”, “здобував славу”. Святим заступником іменинників є святий князь Владислав Сербський. З юних років князь виявляв інтерес до грамоти і вельми добре засвоював вчення. Отрок також виявляв інтерес до справ церковних. Йому довелося разом зі своїми родичами відстоювати землю під час нападу ворогів. Але Владислав завжди прагнув до тихої, відокремленої життя. Він доклав зусиль до будівництва храмів і облаштування обителей. Святий Владислав багато сил і коштів витрачав на улаштування храмів і звертав увагу на їх оздоблення. Мощі святого Владислава були укладені в соборі з правого, боку, щоб віруючі поминали його добрим словом.

У Владіславов народжуються в основному дівчатка, яких він дуже любить. Домосід за натурою, людина непитущий, він вечірок віддає перевагу домашньому спокій. Допомагає дружині. Найчастіше однолюб. Збереження вірності в шлюбі не вимагає від нього особливих зусиль.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Артур

Владислав буде щасливий з Галиною, Авророю, Інгою, Клавдією, Іриною, Любов’ю, Софією, Мариною, Ольгою, Юлією, Тамарою. Чи не пощастить в союзі з Агніей, Адою, Джульєттою, Анжелою, Зінаїдою, Богданою, Валерією, Маргаритою, Вірою, Веронікою, Владиславою, Геленою, Діаною, Євою, Майєю, Наталією, Тетяною, Риммою, Христиною.

Дати іменин: 2.04, 25.09, 7.10

Статью нашли по запросам:
  • владислав сова
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Владислав
Top