Понеділок, 1 Червень 2020
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
269
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Віталій

Чоловіче ім’я: Віталій

Віталій Походить від латинського слова “Віталіс”, перекладається як – “життєвий”.

У Віталія гнучкий розум, він трохи хитрий, але хитрість це така, що не викликає неприязні оточуючих. Якщо у Віталія є машина, то вона буде для нього центром всесвіту. Він прекрасно, з натхненням водить машину, із задоволенням розбирає і збирає її. У нього є здібності до інженерно-конструкторської роботи, до занять наукою, але в технічному, а не в гуманітарному напрямку. Може бути вчителем фізики або геометрії. Добре орієнтується в сфері бізнесу.

У дружини вибирає жінку, яка була б йому і матір’ю і вірним другом. Любов, пристрасні визнання, жіноча краса, чарівність і розум в системі цінностей Віталія займають не головне місце. З дружиною рівний ,, на людях не виявляє їй подружнього розташування, тримається надмірно сухувато, хоча насправді темпераментний. Вірний у шлюбі, боїться втратити любов дружини, з великою тривогою реагує на найменші зміни своєї статевої потенції.

Катерина, Зінаїда, Антоніна, Клара, Лідія, Вета, Ніна, Марія, Надія, Поліна, Тамара найбільш підійдуть для шлюбу з Віталієм, але Аврора, Зоя, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Майя, Лілія, Маргарита, Руслана не принесуть йому очікуваного щастя.

Це ім’я підходить Водоліям, Ракам і Терезам. Не підходить воно Тельцям, Дівам, Козерогам, Овнам, Левам і Стрільцям.

Дати іменин: 7.02, 5.05, 11.05

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Іржі
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Віталій
Top