Понеділок, 1 Червень 2020
2184 Чоловіче ім'я: Євген
264
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Єгор

Чоловіче ім’я: Єгор

Єгор Відбувається від імені Георгій – “землероб”.

Володіє хорошими діловими якостями, вміє знаходити вихід з будь-якого становища. Характер його трохи псують запальність і буркотливість. Якщо займає керівну посаду (а це трапляється нерідко), то підлеглим доведеться звикнути до його манери підлягає відчитувати навіть за незначні порушення. Досягає успіхів у професійній кар’єрі, колеги цінують його за принциповість, педантичність, цілеспрямованість і: кілька його побоюються.

У жінок Єгор найбільше цінує скромність. Не терпить, коли жінка хвалькувата і кокетлива, дратується, якщо вона намагається привернути до себе увагу яскравою одягом або зухвалою поведінкою. Єгор – прямий і трохи простодушна людина, у відносинах з жінками позбавлений підступності, його визнання в любові і пропозиції, як правило, щирі і серйозні. Добропорядний сім’янин, міцний господар, кілька строговат до дітей. У претензії дружини на лідерство бачить прояв жіночої слабкості, в дрібницях не перечить, в справах серйозних проявляє твердість.

Багато шансів бути щасливим у шлюбі з Авророю, Адою, Вірою, Євгенією, Надією, Ніною, Риммою, Серафімою, Тетяною, Яною. Проблематична удача в шлюбі з Агніей, Валерією, Варварою, Галиною, Луїзою, Людмилою, Майєю.

Це ім’я для Козерога, Овна, Тельця. Раку, Близнюкам, Терезам і Водоліям воно не підходить.

Дати іменин: 4.02, 16.02, 6.03, 2.05, 27.06

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Юлій
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Єгор
Top