Неділя, 26 Вересня 2021
2448 Чоловіче ім'я: Назар
526
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Нікон

Чоловіче ім’я: Нікон

Нікон Перекладається з давньогрецької як – “перемагає”.

У нього хороша інтуїція. Одночасно Нікон володіє даром аналітичного мислення, йому властиво запам’ятовувати найменші подробиці того, що сталося і уважно все аналізувати. Сприймає все, що відбувається реально, без спотворень.

Пам’ять Никона межує з феноменальною – прочитану один раз книгу він пам’ятає в деталях все життя. Він не кар’єрист, часто сам не знає, чого хоче. Але думки свої вміє висловлювати чітко і ясно, довго обмірковує всі деталі, перш ніж прийняти рішення, але раптово може вчинити так, як підказує йому чуття. Друзів Нікон дуже любить, але тримає їх на деякій відстані, дуже чутливий, любить сповідатися, плакати в жилетку. Захоплюється філософією, релігією, сміливо мислить, прислухається до своєї інтуїції, і це допомагає йому в складних ситуаціях. Його натура не терпить морального тиску, він довго переживає розчарування.

Нікон прекрасний психолог, тверезий розум дозволяє йому уникати багатьох помилок. Прекрасно бачить всі обставини справи в комплексі. Никон – хороший господар, з великою любов’ю ставиться до сім’ї, але за характером все ж незалежний. Дуже вразливий і чутливий до всього, що пов’язано з добром і злом, бездоганний в цьому відношенні, але не визнає занадто суворих правил. Чужа педантичність дратує його.

У Никона сильна воля, яка особливо яскраво проявляється, коли потрібно діяти швидко і рішуче, він вміє пристосуватися до обставин. Йому завжди вдається залишатися об’єктивним. Нав’язувати свою думку він стане тільки тоді, коли добитися від підлеглих повної віддачі іншим шляхом неможливо. Никон стриманий, знає, де і як себе вести, що сказати, щоб зробити приємне одним і не образити інших.

“Січневий” Нікон Іванович упертий, наполегливий, небагатослівний, багато часу проводить на роботі, неохоче ходить в гості, більше приймає друзів у себе. У компанії весело проводить час, любить народні пісні, сам непогано співає. Вимагає, щоб дружина радилася з ним навіть через дрібниці, хоча йому самому це набридає. Народжуються у нього різностатеві діти. Чи не витрачає час на людей, які йому не цікаві і не можуть бути корисними. Нікон Іванович – вірний товариш, надійний друг і чоловік, хоча кілька деспотичний і буває набридливим.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Гавриїл
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Нікон
Top