Вівторок, 22 Червня 2021
2309 Чоловіче ім'я: Казимир
283
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Клемент

Чоловіче ім’я: Клемент

Клемент Перекладається з латинського як – “милостивий”, “лагідний”, “м’який”.

Клемент – добрі, скромні і поступливі люди.

“Осінні” – спокійні і розсудливі, в якійсь мірі – кар’єристи. Успішно працюють інженерами, юристами, лікарями, педагогами, серед них зустрінеш як талановитих артистів, так і прекрасних електриків.

“Зимові” – талановиті, але вперті й наполегливі. З ними важко спілкуватися. У сімейному житті їм доводиться нелегко. Людям не довіряють, хоча увазі не подають. Ретельно обмірковують свої дії. Вранці насилу піднімаються на роботу, але вони є обов’язковими і ніколи не спізнюються. Люблять ходити пішки. До глибокої старості займаються великим тенісом. Він терплячі і не люблять скаржитися. Мовчуни. У шлюбі щасливі, хоча з тещею відносини непрості. Гостинні, але в колі друзів стають мовчазними. Зазвичай вони – батьки дочок.

Чоловіче ім’я Клемент в перекладі з латинської означає “милостивий”. Одним з найбільш відомих носіїв даного імені був святий чоловік апостольський Климент Римський, батько і вчитель церкви. За свідченням Іринея Ліонського, Клемент “бачив блаженних апостолів, спілкувався з ними і проповідь їх мав у вухах своїх” (Проти єресей, 3, 3, 3). Вчителями його були апостоли Петро і Павло. Апостол Петро звернув його в християнство, а апостол Павло мав його своїм товаришем у проповідуванні слова Божого в Филипах (4: 3). Клемент був римським єпископом і прийняв посвячення від святого апостола Петра. Клемент є людиною доброї вдачі, готовим завжди прийти на допомогу ближньому, за що його дуже цінують.

Вдалий союз можливий з тими, чиє ім’я Віра, Олена, Зоя, Ірина, Любов, Тамара. Шансів же на щасливий шлюб Катериною, Єлизаветою, Зінаїдою, Інгою, Кірою, Лідією, Людмилою, Надією, Ядвігою небагато.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Раїс
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Клемент
Top