Понеділок, 24 Червень 2019
2109 Чоловіче ім'я: Гавриїл
199
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Гордій

Чоловіче ім’я: Гордій

Гордій Відбувається від імені фрігійського царя Гордія.

Гордій – ім’я фрігійського царя, що зав’язав, згідно з легендою, вузол, який розрубав своїм мечем Олександр Македонський.

Це ім’я наділяє людину багатьма прекрасними якостями. Гордій воістину позитивна людина: скромний, навіть кілька сором’язливий, з ужівчівий миролюбним характером, оптиміст (НЕ скиглій!), Помірний у вживанні спиртного (а “літні” і зовсім не п’ють). Іноді справляє враження нерішучого, боязкого людини через властивого йому прагнення триматися в тіні, не виділятися. Насправді ж це надзвичайно діяльна натура, що заражає своєю енергією оточуючих.

Гордій – прекрасний співрозмовник і дотепний оповідач, в компанії він незамінний. Він урівноважений, терпимий, уміє вислухати чужу думку (це не стосується “зимових”, які, навпаки, запальні по дрібницях і нетерплячі).

Чоловіки з цим ім’ям, як правило, талановиті, серед них є багато творчих особистостей: художників, танцівників, журналістів, перекладачів. Успішно працюють в медицині. Вони щасливі і досягають в суспільстві міцного положення.

Дати іменин: 16.01

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Ринат, Ренат
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Гордій
Top