Вівторок, 22 Червня 2021
2309 Чоловіче ім'я: Казимир
312
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Клод

Чоловіче ім’я: Клод

Клод Перекладається з старофранцузського як – “чудовий”.

Клод вранці насилу прокидається, а ввечері засиджується допізна за книгою. Не терпить тиску, свавілля і волелюбний. Вислуховує поради, але надходить на свій розсуд. Його дратують довгі телефонні розмови, вважає за краще бачити співрозмовника. Обов’язковий і пунктуальний. Любить органну музику. Стриманий в прояві почуттів.

Володіє вродженим почуттям боргу, в неробочий час аналізує роботу, виконану за день, планує наступного робочого дня, особливо це характерно для “липневих” Клода. Надійний в роботі і дружніх відносинах. Стабільний і сумлінний. Ретельно підбирає собі друзів і напарників по роботі. Вважає, що чесність плідніше честолюбства.

Професії: інженер-конструктор, художник-оформлювач, оператор на телебаченні, викладач, журналіст, токар, шліфувальник.

“Грудневий” Клод – ініціативний, здатний вирішувати найскладніші завдання з неймовірною точністю і швидкістю. У будинку любить все робити своїми руками, майструвати, оформляти інтер’єр.

Народжуються різностатеві діти, у “літнього” – першим хлопчик. Любить дітей. Має теплі почуття до тварин, нерідко тримає в будинку собак. Любить шахи. Азартний, прекрасно грає в карти. Не поспішає з вибором подруги життя, одружується пізно. Намагається бути корисним друзям. Ні на кого не сподівається, всього в житті домагається сам. Його переслідують несподіванки, але він уміло справляється з ними. Володіє хорошою інтуїцією, рідко помиляється в рішеннях. Мало кому довіряє до кінця, повинен сам все перевірити ще раз. Обережний, обов’язковий, будь-яку справу доводить до кінця. Прагне до мети всупереч всім перешкодам, вміє відмітати другорядне, виділити головне з усіх дрібниць.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Степан
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Клод
Top