П’ятниця, 14 Серпня 2020
1502 Жіноче ім'я: Єва
331
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Олена

Жіноче ім’я: Олена

Олена Перекладається з давньогрецької як – “обрана”, “світла”.

Любов як почуття у Олени вторинна, вона з’являється як наслідок співчуття. Олена, швидше за все, не вийде заміж за багатого і красивого, а віддасть перевагу йому людини, якого пошкодує. Не шкодуючи себе в своїй жертовній любові, Олена чекає такого ж ставлення і до себе. Вона болісно ставиться до всього, що забирає у неї чоловіка – його друзям, захопленням, уподобанням. Занурена в світ своїх душевних переживань, вона байдужа до недосконалості побуту, легко обходиться малим, невибагливі.

Вдома у Олени зазвичай панує мир і спокій. Вона домувальниця, турботлива мати. Доброю господинею буває тільки під настрій. В інший час вона відноситься до кухні як до нудного, але необхідного елементу буття.

Ім’я Олена походить від латинського “Elenus”, що перекладається на російську мову як “світла” або “факельна”. Свою широку популярність це ім’я набуло завдяки давньогрецької красуні – Олені Прекрасної, фатальний жінці, дочки Зевса і Леди. Саме краса Олени послужила причиною Троянської війни, про яку розповідається в поемі Гомера <Іліада ». Тому до наших днів збереглася думка, що це ім’я дарує дівчинці ідеальну красу і удачу в життя. Свята рівноапостольна Олена, цариця Константинопольська, мати імператора Костянтина, була ревною распространітельніцей вчення Христа. Саме її вплив зробило з язичника-імператора істинного християнина і поклало кінець кривавим розправ з послідовниками вчення Христа.

Олена буде щасливішим Дмитром, Ігорем, Русланом, Романом, Андрієм, Юрієм, Станіславом. Малоймовірно щастя з Анатолієм, Степаном, Тарасом, Марком.

Ім’я підходить Раку, Терезам, Рибам, Діві, Стрільця, але не Козерогу, Овна і Льву.

Дати іменин: 3.06, 8.06, 24.07, 13.08, 18.08

Читайте також:  Жіноче ім'я: Юлія
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Олена
Top