1650 Жіноче ім'я: Сабіна

Жіноче ім’я: Сільва, (Сільвія)


Жіноче ім’я: Сільва, (Сільвія)

Сільва, (Сільвія) Перекладається з латинського як – “лісова”.

Сільва – тип незалежних, сильних, кілька аварійних жінок, відкритих для дружби, які вміють дружити як з жінками, так і з чоловіками.

У Сільви маса близьких друзів, приятелів і просто знайомих, вона вміє легко знаходити їх, прив’язуватися, а потім забувати і шукати нових знайомств. Її активність в цьому сенсі може бути просто приголомшливою. Вона здатна закохатися без пам’яті, але зазвичай ця любов швидко проходить, але не завжди безслідно. Заміж Сильва виходить рано, проте звичок своїх не змінює. Її будинок завжди повний приятелів, вона веде досить бурхливе життя і здатна на сумнівні вчинки.

І лише після народження дитини Сільва розсудливим, стає спокійнішою, згадує, нарешті, і про свої сімейні обов’язки. Темперамент її, проте, з віком не остигає, і дружини інших чоловіків у зв’язку з цим ніколи не повинні втрачати пильність. Вона шукає в чоловіку опору, і, якщо знаходить, встояти перед Сільвою буває неможливо.

Сільва щедра, сердечна, позбавлена ​​хитрості, і ці її якості дуже залучають людей. У побуті вона трохи безладна, гроші у неї, що називається, проходять крізь пальці, тому сімейний бюджет знаходиться у веденні чоловіка.

Сільва представляє той тип жінок, жити з якими неспокійно, але без них життя здається нудною і неповною.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top