Вівторок, 27 Вересня 2022
1121 Жіноче ім'я: Августа, (Августина)
405
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Анфіса

Жіноче ім’я: Анфіса

Анфіса Перекладається з давньогрецької як – “Анфіса”.

Це емоційна і чуттєва жінка, себелюбна і зарозуміла. Вона хитра і злопам’ятна, чоловіків вибирає з великим розбором, любить наполягти на своєму. Шлюб її найчастіше буває недовговічний, хоча Анфіса – домувальниця, хороша господиня, охоче приймає гостей в своєму будинку.

У “зимової” Анфіси особливо норовливий характер, вона не може ужитися зі свекрухою, намагається повністю підім’яти під себе чоловіка. “Осінні” – дуже розважливі, ніколи не роблять необдуманих учинків, однак комунікабельні, не стануть сперечатися по дрібницях і дуже цінують тих, хто їх розуміє.

Ім’я Анфіса походить від грецького слова “квітуча”. Святий покровителькою всіх носять це ім’я є свята мучениця Анфіса Нова. Вона була дочкою благочестивих батьків-християн, що живуть в Фінікії. Анфіса, в дитинстві охрещена, за часів імператора Діоклетіана була звинувачена в проповідуванні віри серед своїх подруг. За прихильність до християнства і відмова принести язичницьку жертву ідолам її засудили до жорсткого биття. У той момент, коли вона знемогла і впала, її порахували мертвою і викинули за місто. Вночі ж вона була чудово зцілена ангелом і з’явилася знову до правителя, який знову засудив її на смерть. Але по молитві святого Анфіси її смерть сталася раніше страти.

Ім’я розкриває одне з достоїнств іменинниці Анфіси – її невимовну красу і чарівність, її красу і чарівність. Дійсно, при першому погляді на іменинницю можна сказати, що вона цвіте.

Дати іменин: 9.08, 9.09, 21.12

Читайте також:  Жіноче ім'я: Альберта
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Анфіса
Top