2678 Сниться Дитина

Сниться колишній


Сниться колишній

Бачити уві сні Вашого колишнього хлопця / подругу або чоловіка / дружину, якого Ви цілуєте / сваритесь або що Ви разом знову говорить про те, що щось або хтось у Вашому нинішньому житті виробляють подібні почуття, які Ви відчували під час тих відносин . Сон може бути методом попередити Вас про подібні поведінкові моделі в Ваших поточних відносинах. Можливо сон говорить вам щоб ви не чинили ніякого повторення тих же самих помилок. Альтернативно, Ви просто можете згадувати про позитивні моменти і хороші часи, які Ви розділили зі своєю минулою любов’ю. Сон про те, що Ви знову повернулися до колишньої / колишнього, не обов’язково можуть бути відображенням дійсності.

Бачити Вашого колишнього чоловіка / дружину уві сні, говорить, що Ви в даний час опиняєтеся в ситуації в якій не хотіли б бути знову. Можливо Ви відчуваєте відносини або ситуацію, яка змушує Вас відчувати себе незадоволеним. Альтернативно, сон, де Ви разом з Вашим колишнім чоловіком / дружиною, говорить про те, що Ви підсвідомо повторюєте ті ж самі старі зразки тих відносин в Ваших поточних. Ви робите ті ж самі помилки і йдете тим самим шляхом.

Сниться, що Ваш колишній хлопець або колишня дівчина сумують за Вам, означає, щоб Ви «упустили» деякий аспект тих минулих відносин. Ситуація Вашого поточного життя може нагадувати Вам про Ваші минулі відносини. Альтернативно, сон може означати, що Ваш колишній / колишня «упустив» свою можливість або шанс бути з Вами.

Сниться, що Ваш колишній / колишня померли, говорить про те, що Ваші почуття до нього / неї абсолютно мертві. Сон – метафора того, наскільки легко Ви відпустили минуле і готові йти далі, і повністю присвятити себе новим відносинам.

Колишня дівчина вагітна

Сниться, що Ваша колишня дівчина вагітна, то значення сну залежить від того Ваша це дитина чи ні. Якщо Ви знаєте, що дитина Ваша, то сон має на увазі Ваші підсвідомі бажання повернутися до колишньої дівчини. Якщо дитина не Ваша, то це означає, що Ви повністю визнали, що відносини з нею закінчені.

Бачити мати Вашої колишньої дівчини уві сні, вказує на деякі невирішені проблеми з Вашої колишньою дівчиною. Ви хочете поговорити з її мамою.

Бачити уві сні колишню дівчину Вашого нинішнього хлопця відображає Ваші власні почуття ненадійності. У певному сенсі, Ви відчуваєте, що вона – все ще частина Ваших поточних відносин, фізично або психологічно.

Колишній хлопець подзвонив

Сниться, що Ваш колишній хлопець зателефонував Вам або робить пропозицію, говорить про те, що Ваші відносини з ним змусили Вас відчувати себе щасливою. Сон не обов’язково означає, що Ви хочете бути разом з ним знову, просто Ви жадаєте відносин, які змусять Вас відчувати себе щасливою і справжньою. Альтернативно, сон може відобразити заключний кінець чогось і початку нового. Ви готові до нових відносин.

Сниться, що Вашого колишнього хлопця кладуть в лікарню, означає, що Ви все не можете відпустити його зі свого серця. Якщо він вийшов з лікарні, то це означає, що Ви повністю розставили крапки у відносинах з ним.

Сниться, що Ви викрадені Вашим колишнім хлопцем, говорить про те, що він думає і переживає за вас.

Сниться, що Ви і Ваш колишній хлопець дбаєте про хвору дитину разом, говорить, що щось все ще тримає Вас разом. Може бути незакінчений бізнес, майно і тд.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top