2060 Чоловіче ім'я: Вадим

Чоловіче ім’я: Віллі


Чоловіче ім’я: Віллі

Віллі

Віллі – це ім’я рідкісне, але добре і красиве. Домагаються успіху в житті: вони чарівні й добрі, користуються популярністю серед друзів, викликають довіру людей.

“Осінні” – дуже розважливі, продумують кожен крок. У них хороша інтуїція. “Зимові” – зі складним характером, уперті й наполегливі. “Зимові” – сексуальні, прагнуть усюди бути лідерами. Талановиті, але талант їх розкривається досить пізно. З великою відповідальністю і теплотою ставляться до батьків. Працьовиті й дипломатичні, але життя їх повне несподіванок. При цьому вони залишаються добрими і ласкавими.

Чоловіків з таким ім’ям можна зустріти серед співаків, інженерів, лікарів, тренерів, педагогів, юристів, художників, оформлювачів, операторів, режисерів.

У першому шлюбі їх часто осягає невдача. Гостинні, улюблені багатьма. У житті їм доводиться нелегко: не вміють пристосовуватися. Віллі люблять тварин, але не тримають їх в будинку. Люблять подорожувати, водити машину (але не ремонтувати її). Більше знаходяться на роботі, ніж вдома.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top