Вівторок, 31 Березень 2020
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
316
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Анатолій

Чоловіче ім’я: Анатолій

Анатолій Перекладається з грецького як – “схід”.

Анатолієм називали жителя Анатолії (давня назва Малої Азії, розташованої на схід від Греції).

Анатолій вміє знаходити спільну мову з людьми і має славу, як правило, людиною з поступливим характером. Однак в екстремальних ситуаціях може протиставити себе колективу, стати некерованим, колючим і погано уживався. У Анатолія розвинене почуття справедливості; якщо він керує людьми, то буде це робити у формі, не принижує людської гідності. Делікатний.

Ці чоловіки зазвичай розважливі, врівноважені, легко завойовують довіру жінок. Обожнюють блондинок. З батьками дружини швидко встановлюють добрі стосунки, особливо з тестем, до якого відносяться як до свого доброго і старого друга. Анатолія частенько можна застати за чаркою горілки, але до добра таке “спілкування” навряд чи призведе, так як Анатолій легко звикає до алкоголю. Йому не слід пити ще й тому, що в нетверезому стані він погано контролює себе, буває грубий, може затіяти бійку. “Зимові” і “осінні” Анатолії часто наділені різноманітними талантами. Це ділові, активно мислячі люди. “Зимові” мають до того ж хорошою інтуїцією, але їм ні в якому разі не можна захоплюватися спиртним. “Літні” і “весняні” – безвідмовні, добрі й довірливі, небайдужі до похвали, затяті мандрівники. Кілька гидливі. Чи не самокритичні.

Дружини Анатолій прагнуть до лідерства і здебільшого досягають його. Диктат дружини часом приймає грубі форми. Тому немає нічого дивного в тому, що в один з днів Анатолій без видимої, здавалося б, причини залишить будинок. З дітьми не завжди знаходить спільну мову. Вразливість і недовірливість не заважають Анатолію непогано заробляти.

Щасливий шлюб найбільш вірогідний з Алевтина, Лесею, Марією, Валерією, Галиною, Іриною, Неллі, Розою, Світланою, Ольгою, Серафімою, Тетяною. А ось шлюб з Аліною, Катериною, Оленою, Аллою, Ангеліною, Анжелою, Антоніною, Богданою, Агнесою, Вандою, Венерою, Діною, Мариною, Надією, Кларою, Ніною, Поліною, Вірою, Геленою, Роксаною, Христиною, Юлією, Ядвігою може не виправдати його сподівань.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Раймонд

Це ім’я підходить Левам, Терезам і людям, що народилися на кордоні між Тельцем і Близнюками. Зовсім не підходить воно Овнам, Скорпіонам і Водоліям.

Дати іменин: 1.05, 3.07, 16.07, 10.09, 11.10, 20.11, 3.12

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Анатолій
Top