Вівторок, 27 Вересня 2022
2142 Чоловіче ім'я: Давид
454
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Давид

Чоловіче ім’я: Давид

Давид Перекладається з староєврейського як – “улюблений”.

Характер гордий, наполегливий, прагматичний. Давиди товариські, оточені друзями, але саме через них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Мають незвичайною фізичною силою. Чи не виносять брехні, можуть спалахнути, але тут же швидко відходять, зла не тримають.

“Зимові” – хороші спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них в спорті проходить все життя. “Літні” – люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній родині. Дуже працелюбні. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійників, фрезерувальників, ювелірів.

У першому шлюбі виникають проблеми, другий більш вдалий. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити. Люблять великих собак. Намагаються подолати свої недоліки – і цілком успішно. Добре готують.

Це ім’я з староєврейського переводиться як “улюблений”. У російських святцях заступником імені вважається Давид Солунський (Фессалонікійський), відлюдник. Преподобний Давид спочатку трудився в монастирі Пафнутія Боровського, потім на довгі роки вважав за краще залишитися на самоті, відмовившись від мирської суєти і підносячись молитвами до Бога, заклинаючи Його захистити від різного роду утіх і людських проблем. Жив він на подаяння парафіян, проте уникав зустрічей з ними. У 1515 році з’явився засновником Вознесенсько-Давидовської пустелі, яка розташовувалася на річці Лопасне, в 23 верстах від Серпухова. Помер преподобний в 1520 році.

Власник цього імені неприступно гордий і не прощає навіть найменшої брехні, тому, маючи намір йому, збрехати, варто гарненько подумати.

Дати іменин: 18.03, 15.05, 9.07, 6.08, 15.10

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Максим
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Давид
Top