Четвер, 22 Жовтня 2020
3921 Повний місяць 2 жовтня 2020 року в Овні: що не можна робити в цей день
36
0
Раздел: Гороскоп

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Повний місяць 2 жовтня 2020 року в Овні: що не можна робити в цей день


Повний місяць у жовтні 2020: дата і точний час

  • Перший повний місяць: 2 жовтня о 0:05 за Московським часом.
  • Другий повний місяць (Блакитний Місяць): 31 жовтня 2020 року в 17 годин 48 хвилин.

Перший повний місяць жовтня відбудеться 10 градусі знака Овен. У такому положенні Місяць буде штовхати нас на імпульсивні, зухвалі і необдумані вчинки. В цей час небажано починати нові справи, проводити які-небудь важливі події.

Вплив першого жовтневого повного місяця не обмежиться лише другим жовтня. Відчувати ми його почнемо з моменту входу Місяця в знак Овна, а це станеться рано вранці 1 жовтня, і до моменту переходу нічного світила в наступний знак, знак Тельця в 7 годин вечора 3 жовтня.

Що очікувати від повного місяця 2 жовтня 2020 року

moon 5580571 1920

Повня – це завжди період стресу, перехід від накопичення сил до їх реалізації. А повний місяць у Овні, першому знаку зодіакального кола, чиїм управителем є Марс, і зовсім обіцяє мало приємного.

Овен сам по собі знак напористий, імпульсивний, не поступливий, навіть дещо конфліктний. Тому в день повного місяця всі ці якості можуть проявитися в характері практично кожної людини Повний Місяць у Овні може доставити багато проблем і клопоту і не кращим чином позначитися на настрої та емоційному стані. Невикористана енергія може стати некерованою, загострюються нервові розлади, збільшується кількість ДТП, аварій, відбувається зростання злочинності.

Так як жовтневе повний місяць відбудеться практично опівночі, підвищена емоційність і збудливість, деяка нервозність здатні зіпсувати день 2 жовтня з самого ранку. Стримувати себе в цей день буде дуже непросто, тому будьте готові до сплесків емоцій, суперечок і конфліктів.

Читайте також:  Гороскоп на 26 липня 2020 року. Місяць сьогодні 26.07.2020

В цей день буде складно зосередитися і сконцентрувати увагу, тому уникайте складних і важливих справ. В іншому випадку вам загрожують помилки, які буде складно виправити.

Щоб уникнути неприємностей, підготовлені повним Місяцем, можна постаратися в цей день поменше спілкуватися з людьми, а то і зовсім провести його на самоті. Не факт, що таким чином вдасться повністю нейтралізувати вплив небезпечного повні, але це допоможе хоча б трохи знизити потік негативної енергії.

Не раджу на дні повного місяця планувати якісь важливі справи – в ці дні основну роль будуть грати випадок і везіння. Події, найімовірніше, будуть розвиватися не так, як ви планували. Тут буде важлива лише ваша правильна реакція на події.

Обряд на грошову удачу в повний місяць в Овні

Повний місяць у знаку Овна відмінно підходить для проведення обрядів і ритуалів для удачі, успіху в справах і нових починаннях. Сьогодні я вам пропоную провести обряд на грошову удачу, який як не можна краще підходить для повного місяця в Овні.

Проводити цей обряд потрібно після настання повного місяця, тобто після 0 годин 5 хвилин за Московським часом, перед самим сном.

Підготуйте заздалегідь:

  • два невеликих дзеркала,
  • дві червоні воскові свічки,
  • сім великих за розміром монет.

Після настання повного місяця встановіть дзеркала один напроти одного, а в центрі помістіть монетки. Вони будуть багаторазово відбиватися в дзеркалах, що відбиваються один в одному. Запаліть по обидва боки від дзеркал дві свічки і погасіть світло.

Дивіться на відображення монет і говорите:

«Вийду молода раба Божого (ім’я), благословясь, піду, перекрестясь, на ранковій зорі, пройду схід, пройду опівдні, пройду вечір, вийду до синю морю, зустріч ніч темну. На синьому морі жовті піски, на небі вночі часті зірки. Як в синьому морі пєсков не злічити, як на чорному небі зірок не злічити, як монет в дзеркалі не злічити, так би і в мене, раби Божої (ім’ярек), грошей було нелічена. Замком закріплюю, ключем замикаю, ключ в море, а гроші в гаманець. Амінь».

Дивіться на монети до тих пір, поки не згаснуть свічки. Відображення монет повинні приснитися вам вночі. Якщо цього не відбудеться, ритуал потрібно повторити, але не раніше ніж на наступний повний місяць.

Читайте також:  ЧТО НАС ЖДЕТ В ОКТЯБРЕ 2020 ГОДА: ГЛАВНЫЕ АСТРОЛОГИЧЕСКИЕ СОБЫТИЯ

Сонник – Толкование снов, гороскоп

Отзывы и комментарии к статье Повний місяць 2 жовтня 2020 року в Овні: що не можна робити в цей день
Top