2997 Місячний календар на Липень 2019 року

Місячний календар на Липень 2019 року


Місячний календар на Липень 2019 року

1 липня

понеділок

Схід: 03: 38

Захід: 19: 50

29 місячний день

Видимість: 1%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Спрут протегує 29-м місячним діб, що негативно позначається на веденні будь-яких справ. День категорично не підходить для початку нових проектів або активного продовження вже наявних занять. Не рекомендується сьогодні робити покупки, вкладати гроші в проекти, заводити знайомства і відвідувати заходи. Кращим варіантом буде провести час на самоті.

Вплив: + / — + / –
Місячний календар на 1 липня 2019 року

2 липня

вівторок

Схід: 04: 24

Захід: 20: 57

30 місячний день

Видимість: 0%

Нова Місяць

Місяць у Раку

30-й місячний день підходить для підбиття підсумків по минулим за місяць справах. Проведіть його спокійно, не починаючи нових проектів і не затіваючи змін. Не варто сьогодні проводити операції з фінансами. Спілкування варто обмежити, так як є велика ймовірність конфліктів. Чи не перевантажувати себе ні фізично, ні морально.

Вплив: + / – + / – + / –
Місячний календар на 2 липня 2019 року

3 липня

середа

Схід: 05: 21

Захід: 21: 54

2 місячний день

Видимість: 1%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

Найкращий день дня початку важливих справ, так як загострюється інтуїція і отримана інформація відмінно засвоюється. Підходить день для спілкування, також будуть вдалі знайомства. У побуті сьогодні немає ніяких обмежень – вдалі будуть будь-які Ваші починання. Відмінний день для покупок і подарунків, рекомендується проявляти щедрість, вона повернеться до Вас сторицею. Не варто проявляти агресію, є ймовірність конфліктів.

Вплив: + / – +++
Місячний календар на 3 липня 2019 року

4 липня

четвер

Схід: 06: 30

Захід: 22: 41

3 місячний день

Видимість: 5%

Зростаючий місяць

Місяць у Леві

День гарний для активності, настала пора втілювати в життя заплановані справи. У них варто уникати переговорів і спірних питань, так як сьогодні багато агресивної енергії. Не варто влаштовувати зустрічі, є ймовірність конфліктів. Гроші, позичені або витрачені, не допоможуть і будуть викинуті даремно. Відмінний день в плані здоров’я. Немає обмежень по харчуванню, занять спортом, сексу.

Вплив: + / – ++
Місячний календар на 4 липня 2019 року

5 липня

п’ятниця

Схід: 07: 47

Захід: 23: 18

4 місячний день

Видимість: 12%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Сьогоднішній день відрізняється пасивністю і неквапливістю, тому найкраще зайнятися тихою робочої рутиною. Прекрасно підуть домашні побутові справи і вирішення фінансових питань. Небажано заводити нових знайомих і проводити гучні заходи, цей день ідеальний для тихого спілкування з найближчими. Вдалі будуть побачення і примирення. Підходить для розвантажувальних днів в їжі.

Вплив: + / – + / – ++ / –
Місячний календар на 5 липня 2019 року

6 липня

субота

Схід: 09: 08

Захід: 23: 49

5 місячний день

Видимість: 21%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

День планування і принципову позицію. Потрібно відстоювати свої і чужі права і інтереси. Будувати плани на майбутнє. Уважно ставитися до того, що відбувається навколо, і накопичувати інформацію. Бажано роздати борги, але уникати будь-яких інших фінансових операцій. Їжі приділити особливу увагу. Їжа повністю переробляється і йде на користь.

Вплив: + / – ++ / –
Місячний календар на 6 липня 2019 року

7 липня

неділя

Схід: 10: 29

Захід: немає

6 місячний день

Видимість: 31%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

Вдалий день для вирішення складних робочих справ і спілкування. Прекрасно проходять навчальні заняття. Сприятливий день для роботи по дому, в саду і городі. Грошові витрати і вкладення будуть вдалими і правильними, так як загострюється інтуїція. День підходить для побачень і вирішення особистих питань. Сьогодні рекомендуються помірні заняття спортом і фізичні навантаження. В їжі і сексі обмежень немає.

Вплив: + / – ++ –
Місячний календар на 7 липня 2019 року

8 липня

понеділок

Схід: 11: 49

Захід: 00: 15

7 місячний день

Видимість: 42%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

День підвищеної активності – в організмі накопичено достатньо сил. Всі справи будуть сперечатися в руках. День вдалий для розширення кола спілкування, нових знайомств, зміни діяльності або місця роботи. Сприятливий час для навчання, отримання нових знань. Спілкування в самих різних сферах життя буде на користь. День нейтральний для покупок. Також саме час для спорту та інших навантажень.

Вплив: + / – +++ / –
Місячний календар на 8 липня 2019 року

9 липня

вівторок

Схід: 13: 07

Захід: 00: 38

8 місячний день

Видимість: 53%

перша Чверть

Місяць у Терезах

Сьогодні організм ще накопичує енергію, тому виконання справ краще відкласти. Добре вдаються невеликі домашні справи або робота в команді колег. День для невеликих покупок і витрат, всі фінансові проекти краще ще раз переосмислити і відкласти. Слушна нагода для спілкування з рідними і близькими, для початку відносин і нових знайомств. День не підходить для фізичних навантажень, важкої їжі, алкоголю і сексу.

Вплив: + / – ++ / – + / –
Місячний календар на 9 липня 2019 року

10 липня

середа

Схід: 14: 23

Захід: 01: 01

9 місячний день

Видимість: 64%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

День сповнений негативної енергії, сьогодні не варто починати нові справи і контактувати з керівництвом. Корисніше зайнятися рутинними справами, що не вимагають концентрації. Працювати краще на самоті, так як велика ймовірність конфліктів. Не рекомендується робити великих покупок і грошових вкладень. Чи не відвідуйте заходи, цей день ідеально провести на самоті. Потрібно утриматися від переїдання, занять фізичними навантаженнями і сексом.

Вплив: + / – ++
Місячний календар на 10 липня 2019 року

11 липня

четвер

Схід: 15: 39

Захід: 01: 24

10 місячний день

Видимість: 74%

Зростаючий місяць

Місяць у Скорпіоні

День дає процвітання кожному, хто шанує сімейні традиції і цінності. Але саме шанує, а не використовує їх на зло, для отримання особистого прибутку або статку. День гарний для занять садівництвом або будівництвом будинку, сімейних відносин або весіль, коли людей пов’язує справжня любов і розуміння.

Вплив: – +++
Місячний календар на 11 липня 2019 року

12 липня

п’ятниця

Схід: 16: 52

Захід: 01: 49

11 місячний день

Видимість: 83%

Зростаючий місяць

Місяць у Скорпіоні

День наповнений негативною енергією. Не починайте проектів, особливо з новими діловими партнерами. Краще займіться поточними справами. Гарний час для наведення порядку в побуті. Сьогодні не робіть великих вкладень і покупок – є ймовірність проблем. День варто провести в оточенні близьких людей, інакше є ймовірність конфліктів. Слушна нагода для походу в спортзал або басейн.

Вплив: – + / – ++ / –
Місячний календар на 12 липня 2019 року

13 липня

субота

Схід: 18: 03

Захід: 02: 18

12 місячний день

Видимість: 90%

Зростаючий місяць

Місяць у Стрільці

День любові і милосердя. Розпочаті сьогодні справи будуть невдалими. Чи не відповідний період для вирішення робочих і побутових питань. День підходить для спілкування з близькими людьми, сімейних свят та заходів, побачень з коханими. Не варто робити великі покупки або вкладення. Сьогодні не можна проявляти злість і агресивність. Гарний час для занять спортом. Немає обмежень в їжі і сексі.

Вплив: + – ++ / –
Місячний календар на 13 липня 2019 року

14 липня

неділя

Схід: 19: 08

Захід: 02: 52

13 місячний день

Видимість: 95%

Зростаючий місяць

Місяць у Стрільці

13-й місячний день наповнює організм людини енергією. Сьогодні рекомендується виправляти старі помилки. Символ дня – Колесо, що позначає повтори. Повернення старих зв’язків вкаже на проблеми з кармою. Організм людини наділяється регенеративними здібностями, тому оздоровлення буде їм краще сприйнято. Будь-яка їжа дозволена.

Вплив: ++ / – + –
Місячний календар на 14 липня 2019 року

15 липня

понеділок

Схід: 20: 06

Захід: 03: 34

14 місячний день

Видимість: 98%

Зростаючий місяць

Місяць у Козерозі

Один з найсильніших днів в місячному місяці. Відрізняється концентрацією енергії, яку можна направляти в будь-яку сферу. Усі починання в 14 місячний день приходять до свого вдалого завершення. Рекомендується братися за великі проекти і спрямовуватися до нових вершин. Але цей день пред’являє свої особливі вимоги – дуже важливо проводити його активно.

Вплив: + / – +++ / –
Місячний календар на 15 липня 2019 року

16 липня

вівторок

Схід: 20: 56

Захід: 04: 22

15 місячний день

Видимість: 99%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

15 день місячного календаря є вирішальним фактором розвитку життя людини майбутні 2 тижні. Якщо сьогодні буде повний місяць, людина увійде в напруженому стан. Сьогодні є ризик піддатися спокусі або повірити ілюзіям. Організм людини уразливий, вимагає підвищеної уваги до здоров’я. Рекомендується уникати будь-яких прояви агресії і захищати справедливість. Заборонено вживати в їжу гаряче, гостре, калиновий сік.

Вплив: – ++ / –
Місячний календар на 16 липня 2019 року

17 липня

середа

Схід: 21: 36

Захід: 05: 18

16 місячний день

Видимість: 99%

Повний місяць

Місяць в ОВЕН

16 місячна доба – це прекрасний час щоб розслабитися і дозволити собі трохи відпочити. У цей період варто зосередитися на простий і монотонної роботи, домашніх клопотах. Відмінно складаються подорожі і відпочинок, будь-які його види, які допомагають відновленню і накопиченню сил без суворовських марш-кидків і взяття Евересту.

Вплив: – + / – +
Місячний календар на 17 липня 2019 року

18 липня

четвер

Схід: 22: 09

Захід: 06: 19

17 місячний день

Видимість: 96%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

17-й місячний день несе в собі гармонію і творить енергію Виноградній Грона. Цей день просто ідеальний для спілкування і обміну інформацією. Сьогодні краще не братися за роботу або домашні клопоти, а провести день в компанії друзів і близьких. День принесе чудові перспективи в фінансових справах, ділових знайомствах. Сьогодні найкраще запланувати захід або побачення.

Вплив: – + / – + / – +
Місячний календар на 18 липня 2019 року

19 липня

п’ятниця

Схід: 22: 36

Захід: 07: 23

18 місячний день

Видимість: 92%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

18-й місячний день відображає в своєму Дзеркалі ставлення світу до Вашої персони, тому сьогодні можна зробити правильні висновки і запланувати зміни. Але не починати їх – день не підходить для активності. Невдалі проекти, побутові зміни, фінансові вкладення, спілкування і знайомства, зроблені в цей місячний день. Утримайтеся від усього, що може порушити Ваше самотність і спокійний плин дня.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар на 19 липня 2019 року

20 липня

субота

Схід: 22: 59

Захід: 08: 28

19 місячний день

Видимість: 86%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

19-й місячний день проходить під символом Павука і несе в собі важку, сатанинську енергетику. Період важкий в плані спілкування і вирішення важливих питань. Постарайтеся перенести все справи та заходи на інший час, так як велика частка ймовірності різних невдач і бід. Проведіть місячна доба на самоті, займаючись очисними процедурами для тіла і душі.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар на 20 липня 2019 року

21 липня

неділя

Схід: 23: 19

Захід: 09: 32

20 місячний день

Видимість: 79%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Протікає під крилом Орла, 20-й місячний день просто створений для активної діяльності. Сьогодні все вам по плечу – робота, зміни в житті і кар’єрі, домашні справи. Витрати і вкладення в даний період дуже вдалі, а спілкування і заходи – приємні і корисні. Сьогодні бажаний секс – обмін енергією проходить на космічному рівні, що позитивно позначиться на відносинах.

Вплив: – ++ / –
Місячний календар на 21 липня 2019 року

22 липня

понеділок

Схід: 23: 38

Захід: 10: 37

21 місячний день

Видимість: 71%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Заряджена енергетика Місяця в 21-е місячна доба нагороджує людей благородними і радісними емоціями. Поліпшується стан організму, відчувається прилив сил. Період сприяє відкриттю нових проектів, проведення грошових операцій. Тепла атмосфера дня сприяє зміцненню дружніх і ділових зв’язків, також небажано свариться. Це прекрасний час для укладання шлюбних союзів і зачаття дітей.

Вплив: – ++ / – + / –
Місячний календар на 22 липня 2019 року

23 липня

вівторок

Схід: 23: 56

Захід: 11: 41

21 місячний день

Видимість: 62%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Заряджена енергетика Місяця в 21-е місячна доба нагороджує людей благородними і радісними емоціями. Поліпшується стан організму, відчувається прилив сил. Період сприяє відкриттю нових проектів, проведення грошових операцій. Тепла атмосфера дня сприяє зміцненню дружніх і ділових зв’язків, також небажано свариться. Це прекрасний час для укладання шлюбних союзів і зачаття дітей.

Вплив: – ++ / – + / –
Місячний календар на 23 липня 2019 року

24 липня

середа

Схід: немає

Захід: 12: 47

22 місячний день

Видимість: 52%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

22-й місячний день повинен протікати розмірено і спокійно, адже покровитель його – неспішний і мудрий Слон. День гарний для отримання знань і навчання. Чи не найкращий час для початку змін, рішення робочих і побутових питань. Не рекомендується шопінг та інші види діяльності, пов’язані зі спілкуванням і фінансами. Проведіть його на самоті, не навантажуючи себе надмірної активність і розробляючи плани.

Вплив: – + / – + / – +
Місячний календар на 24 липня 2019 року

25 липня

четвер

Схід: 00: 15

Захід: 13: 54

23 місячний день

Видимість: 42%

третя Чверть

Місяць у Тельці

Що проходить під знаком Крокодила, 23-й місячний день наповнений агресією і конфліктністю. Не починайте на роботі нових проектів і не беретеся за складні питання. День невдалий для розпорядження фінансами і здійснення змін. Небажано спілкування як з рідними, так і з колегами. Є велика ймовірність почути про себе багато неприємного. Невідповідний час для занять спортом, переїдання і алкоголю.

Вплив: + / – + / – + / – +
Місячний календар на 25 липня 2019 року

26 липня

п’ятниця

Схід: 00: 36

Захід: 15: 04

24 місячний день

Видимість: 32%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Енергетично насичений день припадає на 24-місячну добу, тому можна легко впорається зі складними проектами та масштабними справами. Особливо будуть вдалі заняття з залученням помічників, так як день дозволяє зблизити людей. Підходить для вирішення фінансових питань у вигляді покупок і вкладень. Не сидіть сьогодні на самоті – знайомства і старі зв’язки принесуть задоволення і корисні моменти.

Вплив: + / – + – + / –
Місячний календар на 26 липня 2019 року

27 липня

субота

Схід: 01: 01

Захід: 16: 15

25 місячний день

Видимість: 23%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Пройде 25-й місячний день під заступництвом Черепахи, тому забудьте про важливі і термінові справи. Сьогодні день самоти і неспішності. Не рекомендується здійснювати фінансові операції, навіть незначні. Так само не підходить день для спілкування і зустрічей, краще сьогодні побути на самоті. Ідеальний час для початку ведення здорового способу життя.

Вплив: + / — + / –
Місячний календар на 27 липня 2019 року

28 липня

неділя

Схід: 01: 32

Захід: 17: 28

26 місячний день

Видимість: 14%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

26-й місячний день – період негативного впливу на всі сторони активності людини. Дуже ймовірно, що енергія і час будуть витрачені даремно. Тому відмовтеся від початку нових проектів і серйозних змін в роботі і побуті. Спілкування сьогодні не рекомендується ні будинку, ні з колегами. Місяць сьогодні прихильна до невеликих фінансових операцій – покупкам, вкладенням, кредитами.

Вплив: + / —-
Місячний календар на 28 липня 2019 року

29 липня

понеділок

Схід: 02: 11

Захід: 18: 37

27 місячний день

Видимість: 7%

Спадаючий місяць

Місяць у Раку

Що проходить під символом Тризуба, 27-й місячний день несе в собі втілення всіх задуманих раніше справ. Сьогодні можна змінити роботу, вкласти гроші в що викликає сумніви проект, почати вести здоровий спосіб життя. Всі зміни будуть вдалі. Рекомендується братися за вирішення тих питань, які раніше не вдавалися. Місячний період сприятливий для спілкування, що теж позитивно позначиться на веденні справ.

Вплив: + / – + – + / –
Місячний календар на 29 липня 2019 року

30 липня

вівторок

Схід: 03: 02

Захід: 19: 39

29 місячний день

Видимість: 2%

Спадаючий місяць

Місяць у Раку

Спрут протегує 29-м місячним діб, що негативно позначається на веденні будь-яких справ. День категорично не підходить для початку нових проектів або активного продовження вже наявних занять. Не рекомендується сьогодні робити покупки, вкладати гроші в проекти, заводити знайомства і відвідувати заходи. Кращим варіантом буде провести час на самоті.

Вплив: + / — + / –
Місячний календар на 30 липня 2019 року

31 липня

середа

Схід: 04: 06

Захід: 20: 32

30 місячний день

Видимість: 0%

Спадаючий місяць

Місяць у Леві

30-й місячний день підходить для підбиття підсумків по минулим за місяць справах. Проведіть його спокійно, не починаючи нових проектів і не затіваючи змін. Не варто сьогодні проводити операції з фінансами. Спілкування варто обмежити, так як є велика ймовірність конфліктів. Чи не перевантажувати себе ні фізично, ні морально.

Вплив: + / – + / – +
Місячний календар на 31 липня 2019 року

По теме: ( из рубрики Місячний календар )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top