2595 Чоловіче ім'я: Таїс

Чоловіче ім’я: Тамаз


Чоловіче ім’я: Тамаз

Тамаз Перекладається c давньоіранського як – “схвалення”.

Тамаз – рішучий, самодостатня людина. Завжди знає, чого хоче, вміє домогтися свого. Невдачі його не зупиняють. Ніколи не вдається до допомоги сторонніх, намагається не обтяжувати близьких своїми проблемами, з труднощами справляється сам. Життєрадісний і життєлюбний. Добродушний з усіма, поблажливий до слабших. Вміє бути щасливим: може досягти бажаного достатку і комфорту, а може задовольнятися і тим, що має, якщо поки не виходить по-іншому. З такою людиною легко йти по життю, на нього можна повністю покластися, переклавши частину своїх проблем.

Читайте также: Свитер с руническим узором

Тамаз ніколи не забуває про батьків, ніжно піклується про них все життя. Ось тільки листів писати не любить і, коли їде, звісточку від нього чекати не варто: він сам скоро з’явиться. Йому властиві такі риси, як мужність, сила, грунтовність.

Тамаз прекрасно почуває себе в жіночому суспільстві, любить красивих жінок, має багато сексуальних партнерок. Але в дружини бере жінку з красивою душею. В першу чергу йому важливо, який матір’ю вона буде його дітям. З браком не поспішає, довго зустрічається зі своєю обраницею, але якщо сказав, що вона стане його дружиною, то жінка може не сумніватися в щирості його помислів. У випадках, коли Тамаз не впевнений у своїх почуттях, він не дає ніяких обіцянок жінці, не запевняє її даремно.

Сім’ю будує, як і все робить, грунтовно, бере на себе всі турботи про житло, забезпечення сім’ї. Найбільше цінує в сімейних відносинах спокій, взаєморозуміння і повна довіра. Любить дітей, намагається мати їх по можливості більше: найчастіше у нього народжується їх більше трьох. Займається вихованням спадкоємців, особливо теплі почуття має до дочок, з хлопчиків робить справжніх чоловіків, які поважають жінок, боготворять мати. Тамаз любить проводити час в колі сім’ї, не біжить з дому. Діти ростуть під невпинним його увагою.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top