Субота, 27 Листопада 2021
2512 Чоловіче ім'я: Равіль
353
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Радомир

Чоловіче ім’я: Радомир

Радомир

Радомир теж не дуже урівноважений, легко спалахує, але швидко остигає. Вибирає професію, яка дозволяє багато рухатися, – він не в змозі сидіти на одному місці. До роботи ставиться відповідально, володіє хорошими організаторськими даними, може керувати колективом.

“Зимовий” Радомир має складний, непоступливий характер, важко сходиться з людьми, не з усіма може ладити. Принциповий і занадто прямолінійний.

Сім’єю Радомир обзаводиться тоді, коли вже чогось в житті домігся: зробив кар’єру, здобув свою квартиру, може забезпечити сім’ю матеріально. У дружини вибирає жінку, яка розділяє його інтереси, нерідко це та, з якою він разом працює на одному підприємстві. Він хороший сім’янин, господарський чоловік. У нього народжуються різностатеві діти, вихованням яких він займається сам. Радомир дуже прив’язаний до своїх батьків, ніколи не забуває їх. Вміє знайти спільну мову і з батьками дружини. У домашньому господарстві чільну роль надає дружині, ніколи не втручається в її справи, повністю довіряє їй домашній бюджет. Чи не скупий, любить робити подарунки. Обожнює сімейні торжества, запрошує багато друзів, щедрий в частування.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Адам
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Радомир
Top