Середа, 10 Серпня 2022
1402 Жіноче ім'я: Валентина
357
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Валентина

Жіноче ім’я: Валентина

Валентина Походить від давньоримського слова “Валента”, перекладається як “сила, міць”.

У Валентини легкий, схожий чимось на весняне сонце вдача. Вона може легко спалахнути, посваритися з найкращою подругою, але не проходить і двох хвилин, як вона вже готова йти на примирення. І багато хто з тих, хто її добре знають, без жодних образ прощають їй ці спалахи, знаючи її м’який, відхідливий характер.

Валентина – гостинна людина, легка на підйом, прийшовши в гості, однією з перших кидається допомагати господині будинку. Вона взагалі проста в спілкуванні, найчастіше весела, дуже гостинна і сама любить ходити в гості. Валентина любить азартні ігри, при грі дуже захоплюється, хворобливо переживає програш.

Заміж виходить по любові, але любов її часто вторинна – виникає в якості відповідного почуття до людини, який викликає у неї співчуття своєю відчайдушною любов’ю до неї. В сімейне життя Валентина поринає з головою. Майже весь вільний час вона присвячує чоловікові й дітям, не відмовляється від турботи і про старих людей. Ворогів у Валентини, можна сказати, і немає, є заздрісники, а й їх вона часто обеззброює своєю добротою. І все ж особисте життя Валентин складається не завжди вдало. У цьому винні, головним чином, їхні чоловіки.

На Русь ім’я прийшло з Візантії після встановлення християнства. Воно було дуже поширене серед черниць і звучало як Іуалентіна. Свята покровителька цього імені – мучениця Валентина, діва Кесарійський, яка піддалася гонінню за свою віру в Христа в 308 р в Палестині. Валентині властиво захоплення музикою, вона чудово розбирається в живописі і навіть сама може спробувати себе в якості художника. Тонка душевна натура Валентини часто входить в суперечність з повсякденним життям.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Карина

Найбільш вдалі шлюби з Валентином, Олександром, Володимиром, Глібом, Іваном, Сергієм, Семеном, найменш – з Миколою, Леонідом, Георгієм, Станіславом, Борисом.

Це ім’я для Овнів, Риб, Водолія, Близнюків, не підходить воно Тельцям, Скорпіонам, Козерогам і Стрільцям.

Дати іменин: 23.02, 29.07

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Валентина
Top