1650 Жіноче ім'я: Сабіна

Жіноче ім’я: Сусанна


Жіноче ім’я: Сусанна

Сусанна

Найбільш уперті “зимові” Сусанни, їх упертість і норовистість – причини багатьох ускладнень у відносинах з людьми, перешкода в сімейному житті. Дуже працьовиті, до одержимості, “осінні” Сусанни. Вони розважливі і розважливі, не здійснюють необдуманих вчинків. Хороші господині, їх будинок – повна чаша. Уміють знаходити спільну мову з людьми. “Весняним” Сусанна часто не щастить в першому шлюбі, хоча, перш ніж вийти заміж, вони встигають добре вивчити свого обранця. Вони дратівливі і неговіркі, не можуть постояти за себе. Вранці люблять ніжитися в ліжку. Домувальниці і ласуни.

Особисте життя Сусанни завжди кілька закрита для стороннього ока, вона не стане з подругою ділитися інтимними переживаннями, що не буде вести розмови на тему сексу. Велелюбна, колись справа доходить до ліжка, виявляється фригідною. Володіє високим ступенем чутливості, особливо якщо це стосується ураженого самолюбства. Образу стримати не зможе.

Сусанна прагнути затвердити себе, домогтися високого становища в суспільстві, найчастіше їй це вдається завдяки незвичайній працьовитості, хоча її місце на службі не завжди відповідає рівню отриманої освіти.

Дати іменин: 14.05

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top