2822 Гороскоп на 2019 рік для Щура

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи


Гороскоп на 2019 рік для Мавпи

Ризикові і відчайдушні Мавпочки відразу сподобаються Свині – Жовто-земляна господиня 2019 року в захваті від ваших кривлянь. Але намагайтеся не гримасувати і не пустувати при спілкуванні з діловими партнерами – компаньйони в рік Кабана серйозні, і сподіваються на вашу відповідальність. Мавпам, які зайняті в сфері творчості, успіх буде супроводжувати весь рік – ви можете заснувати свою справу, і отримати і фінансову вигоду, і суспільне визнання. Але і інші Мавпочки не залишаться в стороні – зарубіжні впливові хлопці вже оцінили вашу рухливість і креативність, і ось-ось притягнуть пару вигідних контрактів.

Читайте также: Чертежи дачных туалетов: строим туалет своими руками

А на любовному небосхилі Мавпочки помітять хмари – це ревниві шанувальники з минулого вирішили перевірити вас на міцність. Сцен буде багато, так що готуйтеся – ховайте хвостики, маскуйте вушка, і робіть вигляд, що ви поглинені поїданням бананів. Але сильно не переживайте – влітку 2019 року Жовта Хрюшка візьметься за пристрій вашого особистого життя, і Мавпи можуть стрибати в загс, і ставити хитромудру підпис. З лелеками теж проблем не буде, але мавпочка слід пам’ятати – пташки роздають пакунки тим, хто дозрів, і готовий відмовитися від лазіння по пальмах (прати пелюшки на дереві не дуже зручно).

Рік Земляного Кабана неймовірно вдалий в грошовому плані – купюри самі пливуть в лапки Мавп (іноді навіть летять). Головне, не розгубитися від великої кількості вигідних угод, і не перетворитися в розтринькувачів – скупістю Мавпочки не страждають, але доведеться повчитися економії. Але не чахну над скринями з коштовностями, а пустіть їх в справу – пару мільйонів на закупівлю обладнання, три мільйони на оренду приміщення з подальшим викупом, ну, і кілька тисяч на кишенькові витрати (які не кривитесь в сумній посмішці, адже мова йде про доларах) . І найважливіша порада від Свинки – викиньте старий спортивний костюм, адже олігархи навіть вдома повинні виглядати на всі сто.

Гороскоп на 2019 рік для Вогненних Мавп

Роки народження 1956 і 2016

Чи не перевантажуйте пошуком нової діяльності – Свиня все зробила за вас, залишилося підписати чарівний договір (видавлювати кров з пальчиків не доведеться, адже є чудо-чорнило). Але коли будете йти з обридлої роботи, влаштуйте Вогняне шоу – з вашими талантами це нескладно. Аби шефа не підпалити, та колег не обпекти – ці хлопці Вогняною Мавпам ще знадобляться. І розберіться з зарубіжними партнерами – або ви до них, або вони до вас, чого кожен місяць мотатися туди-сюди, і використовувати особистий літак не за призначенням (краще вже на курорт зайвий раз злітати).

Часу на особисте життя у Вогненних створінь буде мало, і шанувальники влаштують бунт – чекайте квіткової бурі і шоколадного урагану. Мавпи поринуть в атмосферу букетного періоду, і помолодшають років на двадцять (звичайно ж, від любові). Цей прогноз не відноситься до трирічним мавпочка – юними Вогненними паливодами займуться Жовті поросятка, і допоможуть в пошуках нових друзів. До речі, дорослих Вогненних Мавп чекають в загсі – хто діточок заміж видасть, а хто і внучатам сімейне життя влаштує. Ну, а там і до зустрічі з лелеками лапкою подати – пташки мріють звити гніздечко на вашій віллі.

Звідки вілла? – запитаєте ви, і неодмінно потисне Вогненними плічками. Так звідти ж, звідки гроші, солідні зв’язки і дорогі костюми. Загалом, Жовта Свиня розщедриться, і допоможе поліпшити фінансову сферу – хтось ходить по червоній доріжці, а Вогненні Мавпи будуть стрибати по золотим пальм, і гойдатися на срібних ліанах. Але для початку ваші Вогненні думки повинні стати позитивними – швиденько уявіть собі, що ви вже олігархи. Тільки не спитайте родичів зі слугами, інакше обранець миттю поверне вас на землю, і змусить терти моркву для борщу.

Гороскоп на 2019 рік для Водних Мавп

Роки народження 1932 і 1992

Звеселяючий газ вже поширився по офісу Водної Мавп – проблеми вирішуються граючи, конкуренти закочуються під столи, і сукають ніжками, намагаючись зупинити напад сміху, а ділові партнери танцюють в курилці, і співають вам дифірамби. Все так і буде, якщо Водяні створення забудуть про свої комплекси, і почнуть викопувати свої таланти (у вас їх ціла купа). Але сюрпризи на цьому не закінчаться, адже Жовта Земляна Свиня знає, чим порадувати Водної Мавпочок – купіть елегантне вбрання, і збігайте на бал бізнесменів (орієнтуйтеся на травень 2019 року, не помилитеся).

В любовній сфері Водної Мавп чекає театралізована вистава – у Купідона багато масок, і він роздасть їх шанувальникам. Будуть вам і принци на Мерседесах, і королі на джипах. А якщо хочеться Рая в скромному курінь, пошукайте половинку серед друзів, або серед шанувальників з минулого. Лелеки воліють гніздитися на дахах непомітних хатин, а модну черепицю облітають стороною – вибирайте немовлят, в рік Свині вони все, як на підбір (розумні, гарненькі, здоровенькі). Мавпочки, які загрузли в побутових клопотах, зітхнуть вільно – вишколені слуги вже біжать на кастинг.

Шукати гроші на зарплату кухарям, садівникам і шоферам не доведеться – перевірте-ка вміст картки, Свиня обіцяла поповнити рахунок у всіх Водної створінь. Якщо ж дива не сталося, збігайте в найближчий кіоск за лотерейним білетиком – мільярдерами не народжуються, вже зірки знають. Якщо до цих пір не вірите своїм Водяним очках, покличте друзів і рідню, щоб ущипнули – так вас так защіплют від радості, що доведеться повністю міняти гардероб, щоб приховати сліди. Заодно і дізнаєтеся, в яких магазинах одягаються багатії, і що модно серед олігархів в 2019 році.

Гороскоп на 2019 рік для Дерев’яних Мавп

Роки народження 1944 і 2004

Спускайтеся з пальм – вашим Дерев’яним спинок нічого не загрожує. Навпаки, в 2019 році все тільки і роблять, що обсипають вас компліментами. Аби качати не прийнялися – ділові партнери хлопці міцні, але раптом впустять (а падіння Дерев’яних Мавп не входить в плани Жовтої Свині). Конкурентів господиня року спровадила, з компаньйонами домовилася, а тепер ваш хід – вибирайте діяльність до душі, та не продешевіть. І не порівнюйте себе з відомими особистостями – до вересня ви обженете всіх успішних хлопців, і портрети Дерев’яних Мавпочок будуть красуватися в модних журналах.

Бігати по Олімпу весело, але пам’ятайте, що на пагорб Успіху часто заглядає Купідон – він давно спостерігає за Деревяними мавпочки. Від шанувальників ви не убережетеся – Мавпочки раз у раз будуть спотикатися об трояндочки, розсипані біля дверей, і глухнути від нескінченних серенад. Ще й худнути доведеться – залицяльники кожен день готові тягати шоколадні і мармеладні сердечка. Може, ну її, цю холосту життя – Земляний Кабан воліє серйозні стосунки. Господар 2019 року і грошиків підкине, і тамадою попрацює – якщо не хочете окільцьовують самі, збігайте на весілля до родичів.

Будь-які святкові заходи вимагають неабияких витрат, однак у Дерев’яних Мавп в 2019 році справжній нюх на гроші. Ви не знайдете сто рублів, і не спіткнетеся про валізу, випадково залишений багатим роззява – все набагато крутіше. Особисті фінанси, перспективні контракти, казкові пропозиції від впливових партнерів. Успіх закрутить ваші Дерев’яні голови, і Мавпи зовсім забудуть про відпочинок. Зав’язуйте міцніше шнурки, і біжіть в турагентство – Жовтий Хряк вже все підготував, залишилося поставити підпис, і повідомити радісну новину домочадцям.

Гороскоп на 2019 рік для Земляних Мавп

Рік народження 1968

Милі Мавпочки, чи не час вам освіжитися? Саме з таким питанням і звернеться до вас родичка, і за сумісництвом подружка Земляна Свиня. Дійсно, щось ви втомилися від звичної і монотонної роботи, і упустили тисячу шансів. У 2019 ситуація зміниться, і Земляні Мавпи скуштують і банани успіху, і кокоси удачі. А злі і шкідливі конкуренти ускачут в дрімучі джунглі – вас вони точно не дістануть. Коли набридне грати роль Земляних бізнесменів, вирушайте на ділові переговори – в Жовтому офісі Кабана все чинно і красиво, але без вас туга.

А на любовному фронті тугою не пахне – пахне весною і ніжністю. У вашого нового роману в 2019 році саме такий аромат. Якщо ж Земляні Мавпочки НЕ поглядають по сторонах, і не бродять наліво, вас чекає оновлення почуттів – обранець творить чудеса. Тільки не зачаровувати сильно, щоб не пропустити приліт лелек – немовлята-внучата зажадають уваги, але Жовтий Кабан впевнений, що Мавпочки відмінно впораються з роллю Земляних бабусь і дідусів. Не перестарайтеся з виховним процесом – дітлахи народяться крепенькие, але тягати їх на прополку грядок ще зарано.

А з садом і городом Мавпам допоможуть друзі, в крайньому випадку, ви можете і робочих найняти – геть, за парканом вже вишикувалися охочі підгорнути картоплю, і продергать морквину. Чи не скупіться при оплаті – грошей вистачить, ще й на нову ділянку землі залишиться. Де зайвий ділянку, там і зайві турботи – не залишайте без уваги бізнес, щоб не потрапити в список відомих банкрутів 2019 року. Хоча б раз на тиждень показуйте Земляні носики на службі, і хваліть секретарку за смачну каву (брехня, звичайно, але їй приємно). І купіть протиударний телефон – буде чим побити кокоси на дозвіллі.

Гороскоп на 2019 рік для Металевих Мавп

Роки народження 1920 і 1980

Все Металеві Мавпочки улюблені клієнти банків – це не вірші Жовтої Земляний Свині, а реальність 2019 року. Ну, а що – робота пре, кар’єра в гору, залишається тільки вкладати гроші і мріяти про розвиток бізнесу. До речі, про бізнес – ви ще о-го-го, і цілком можете почати з нуля, і з чистого договору. Нова справа, корисні зв’язки, тим більше, і тил у вас міцний і надійний – колеги з минулої роботи за Металлических Мавп стоять горою. Та й нинішні колеги вами зачаровані – того й гляди, повалений боса, і посадять вас в солідну крутиться крісло з золотими підлокітниками.

Часу на особисте життя у Металлических Мавпочок немає зовсім – дістатися б до будинку, та впасти в ліжечко. Е, ні, ми так не домовлялися – сердито каже Жовта Свиня, і загрожує Земляним копитцем. Шанувальників розбирають швидко, а Металевим Мавпам не можна залишатися у розбитих корит – швиденько вбралися, і вирушили на полювання. Купідон знайшов пару гідних варіантів – і для романів, і для сім’ї згодяться. А коли закінчиться медовий місяць, можна і в дитячий світ збігати – лелеки розсілися серед іграшок і колясок, і чекають вдалого моменту, щоб вручити згорток.

Робота у Мавпочок відмінна, особисте життя казкова – по свинячому логіці і фінансова сфера повинна бути чудовою. Так і є – ваші Металеві ручки магніт для купюр. Але іноді стряхивайте грошики з лапок, і не афишируйте доходи – шахраї в 2019 році виглядають досить респектабельно, і вміють увійти в довіру. Загалом, вигрібайте товсті пачки з-під матраців, спустошуйте тумбочки, і купуйте п’ятий (або вже шостий?) Будиночок за містом. Сімейство поповнюється, і кожен родич мріє жити окремо (ну, є такий каприз у всіх багатіїв, що вже поробиш).

По теме: ( из рубрики Гороскоп на рік, Східний (китайський) гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top