Понеділок, 24 Червень 2019
2271 Чоловіче ім'я: Жан
181
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Ждан

Чоловіче ім’я: Ждан

Ждан Відбувається від російських слів – “бажаний”

Жданов важко пристосовуватися до навколишнього середовища, він суперечливий, одночасно об’єктивний і суб’єктивний. Ждан відчуває величезну потребу цілком присвятити себе якійсь справі, громадській діяльності. У нього залізна воля, він гордий і незалежний, не дозволяє нікому сідати собі на голову. У нього міцна нервова система сильний характер, але проявляється він тільки в тих випадках, коли це дійсно необхідно.

Ждан відкидає будь-який примус і насильство як по відношенню до себе, так і до інших. Якщо необхідно, він зробить все сам. Він не любить, коли йому дають кілька завдань одночасно, в таких випадках він губиться. Ждан завжди говорить тільки те, що думає, але не завжди робить так, як говорить. У нього глибокий аналітичний склад розуму.

Він допитливий спостерігач, дуже допитливий, що іноді може послужити йому погану службу, поставивши в незручне становище. Ждан скритний і стриманий. Часом йому хотілося б кинутися в обійми того, кого він щиро любить, але самолюбство не дозволяє. Він завжди тримає себе кілька холодно з близькими, йому бракує відкритості. Він активний, не любить зупинятися перед труднощами. Ждан щасливий і щасливий. Він комунікабельний, легко заводить нові знайомства. Ждан може довго копатися в дрібницях, перш ніж приступить до суті справи. Роботу виконує чітко і акуратно. Ждан воліє мати кілька обраних друзів, дружні відносини, на його думку, повинні бути чистими і красивими. Не терпить фамільярності і вторгнення в його особисте життя.

“Грудневий” Ждан упертий, довго не одружується; дружині дуже важко пристосуватися до його характеру. Народжуються у нього хлопчики. Будинок в основному тримається на плечах дружини. Не любить ходити в гості, але у себе приймає друзів охоче. У компанії веселий, товариський. Відданий сім’ї, намагається забезпечити її всім необхідним. Любить гарну нові меблі. Має гарний смак. “Липневий” Ждан гидливий, рідко в якому будинку стане їсти. Любить зимову риболовлю.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Вільгельм
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Ждан
Top