2184 Чоловіче ім'я: Євген

Чоловіче ім’я: Єрмолай


Чоловіче ім’я: Єрмолай

Єрмолай Перекладається з древнегречекого як – “вісник народу”.

“Грудневий” Єрмолай не так поступливий і поступливішим, як інші, не дозволяє сісти собі на голову, вміє постояти за себе і інших. Запальний, його легко розлютити, але він швидко все забуває, коли охолоне. “Січневий” і “лютневий” Єрмолай спокійні, незворушні, витримані. Чи не схильний бурхливо виявляти свої почуття, ніколи не дізнатися, що у нього на душі. Товариський і веселий, доброзичливий, але не балакучий: все, що відноситься до особистого життя, зберігає в таємниці.

“Осінній” – має сильну волю, честолюбний, прагне бути у всьому першим. Якщо йому не вдається досягти вершин на службі, то в родині він безперечний лідер і там відводить душу. Однак він не диктатор, уважний до дружини, любить дітей, разом з тим вимагає беззаперечного підпорядкування собі в принципових питаннях, любить, щоб з ним радилися навіть через дрібниці.

“Весняний” – занадто ранима, довго пам’ятає образи, не вміє прощати. Робить завидну кар’єру, йому все вдається легко і швидко. Має хорошу пам’ять, аналітичний склад розуму. Прекрасно розбирається в мистецтві, одним словом, всебічно розвинена особистість.

“Літній” надмірно добрий. Якщо йому попадеться чоловіка з сильним характером, то зможе вити з нього мотузки. Єрмолай чинити опір не буде. У будинку всім заправляє дружина, Єрмолай це навіть зручно. Він весь в роботі, в улюбленій справі. Робить кар’єру, втілюючи в реальність свої задуми. У такого Єрмолая погано розвинена інтуїція, і його рішення завжди засновані на точному розрахунку і перевірених фактах. Він розумний, скромний, чуйний і співчутливий: всіх любить, усім готовий допомогти. Незлопам’ятний, має багато заздрісників і недоброзичливців, але мстити не вміє. Порядний у стосунках; якщо сам піднімається по службових сходах, намагається підтягти і близьких колег, однодумців, які не менше за нього заслуговують підвищення і заохочення.

Дуже сімейності чоловік, любить проводити вільний час у колі сім’ї.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top