Неділя, 24 Жовтня 2021
2559 Чоловіче ім'я: Сава
339
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Семен

Чоловіче ім’я: Семен

Семен Відбувається від давньоєврейського як – “почутий Богом у молитві”.

Вибирають професії музикантів, лікарів, вчителів, є серед Семенов вчені, письменники, виходять з них непогані постачальники. У масі своїй – це люди, наділені здібностями, з задатками талановитої особистості. При властивою їм волі вони нерідко досягають значних успіхів в житті. Семен постійно в справах, однак він не належить до того типу важливих ділових людей, що вважають негідним своєї персони опускатися на грішну землю і займатися “дрібницями”. Він не забуде привітати товариша з днем ​​народження, потурбується про ваш квиток на літак, домовиться зі знайомим лікарем-стоматологом про ваш візит до нього.

Дружинам з Насінням зазвичай везе, чого не скажеш про самих Семен – у них з дружинами, які, як на підбір, наполегливі, принципові, часто виникають проблеми. Семен будинків, вникає в господарські проблеми дружини. Для нього порожній холодильник – безумовний сигнал до того, щоб відкласти справи в сторону і зайнятися покупкою потрібних продуктів. При цьому економного ведення господарства швидше він навчить дружину, ніж дружина його. Дуже любить дітей і своє життя присвячує родині. У нього є ще одне певне властивість – він не п’є.

Семен

Це ім’я сходить до староєврейською коріння і переводиться як “услишаніе”. Святим заступником людей з такою назвою є Симеон Богоприємець, якому було передвіщено Святим Духом жити до тих пір, поки не побачить Христа, Господа нашого. У храмі, куди батьки принесли Ісуса, він побачив немовляти, після чого марнотрат спокійно померти. Це ім’я наділяє людину здатністю чути все, що відбувається навіть в самих затаєних глибинах людської душі. “Чує” або “почув” – це означає чуйний, тонко відчуває, здатний співчувати будь-якого болю і співпереживати будь тривозі. Семен вміє викликати до себе гарячу симпатію з боку всіх, з ким йому доводиться спілкуватися.

У Семена багато шансів на щасливий шлюб з однією з тих, кого звуть Авророю, Агнесою, Адою, Мариною, Неллі, Алевтиной, Ангеліною, Антоніною, Валентиною, Вандою, Валерією, Венерою, Вікторією, Геленою, Діною, Катериною, Зоєю, Кларою, Майєю, Ніною, Оксаною, Ольгою,

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Станіслав

Раїсою, Роксаною, Русланою, Тамарою, Еттой, Ядвігою. Жінки ж, чиє ім’я Олександра, Анна, Варвара, Вероніка, Ірина, Марта, Римма, Роза, – в дружини йому не підійдуть.

Ім’я підходить Раку, Стрільця, Терезам. Не підходить Овнові, Львові і Козерогові.

Щасливі ті, хто знає вас, чуйного, доброго, великодушного людини, який завжди прийде на виручку, не шкодуючи себе, поступаючись власними інтересами, допоможе тому, хто потребує допомоги.

Дати іменин: 8.02, 15.02, 26.02, 25.03, 30.04, 10.05, 31.05, 6.06, 3.08, 14.09, 25.09

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Семен
Top