Понеділок, 24 Червень 2019
2512 Чоловіче ім'я: Равіль
212
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Роман

Чоловіче ім’я: Роман

Роман Походить від латинського слова “романус”, перекладається як римський, римлянин.

Роман не терпить життєвого одноманітності. Він цілком може залишити інститут за півроку до закінчення і податися на заробітки; або ж знехтувати отриманим дипломом, наприклад, заради кар’єри непрофесійного актора. Захопившись чимось, він спалахує, здатний захопити і інших людей. Роман влюбчів. Без особливих докорів сумління він здатний змінювати обраниць, поки не знайде ту, яка готова повністю присвятити своє життя йому, розчинитися в ньому.

Втім, твердої гарантії, що зустрівши таку жінку, Роман стане ідеальним чоловіком, немає. Його пристрасність, винахідливий розум, любов до різноманітності на перших порах можуть немало ускладнити сімейне життя. З народженням дітей Роман зазвичай робиться розсудливим і стає прекрасним батьком. В цілому ж з Романом жити весело. У сім’ї він лідер, але без зайвого диктату і упертості, його не потрібно довго умовляти допомогти по господарству, він не скупий.

Ім’я Роман походить від латинського слова “романус” і перекладається як “римський”, “римлянин”. У святцях можна зустріти багато святих з цим ім’ям. Це можна пояснити насамперед тим, що християнство виникло і розвивалося саме в Римській імперії. На Русь це ім’я прийшло з Візантії, в XII столітті їм часто називали руських князів. Був період; коли ім’я практично забулося, проте останнім часом міська інтелігенція знову стала називати їм своїх дітей. Людина, що володіє цим ім’ям, і час не здатний провести на самоті, йому необхідні люди, з якими він міг би плідно поспілкуватися. Ця темпераментна натура швидко загоряється новою ідеєю.

Роман буде щасливий у шлюбі з Агніей, Адою, Ганною, Валентиною, Оленою, Клавдією, Любов’ю, Майєю, Марією, Мартою, Софією. Союз же з Авророю, Венерою, Діною, Євгенією, Катериною, Лілією, Оксаною, Риммою, Тамарою вдалим не назвеш.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Яким

Це ім’я ідеально для Стрільця, Лева, Риб. Близнюку, Діві і Водолія воно не зовсім підходить.

Дати іменин: 11.02, 15.05, 5.06, 6.08, 9.08, 23.08, 14.10, 18.11, 1.12, 10.12

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Роман
Top