Неділя, 24 Жовтня 2021
2371 Чоловіче ім'я: Лазар
334
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Максиміліан

Чоловіче ім’я: Максиміліан

Максиміліан Походить від латинського слова “Максимус”, перекладається як – “величніший”.

Максиміліани – соромливі, але незважаючи на це, в принципових питаннях не йдуть на поступки і не змінюють своїх переконань. Багато подорожують по країні. Віддані родині. За професією ці чоловіки: інженери, артисти, тренери, програмісти, перукарі, електрики, слюсарі, столяри.

У шлюбі їм часто не щастить, але вони проявляють завидне терпіння, і діти прив’язані до них навіть більше, ніж до матері. Люблять природу і тварин. Господарські.

Ім’я Максиміліан відбулося від давньоримського Максим. З латинської “maxima” воно переводиться як “найбільший”, “найвищий”, “найбільший”, “нащадок великого”. Запозичена з візантійської культури в момент її розквіту. У цей день ми згадуємо святого Максиміліана Ефеського, який прийняв мученицьку смерть за християнську віру. Максиміліан виступав у боротьбі проти засилля язичества й закликав своїх співвітчизників послухатися “гласу Господня”, творив добро людям, зціляв недуги і давав стражденним розраду. Максиміліан відрізняється сильним характером, має гострий розум і ділову хватку. Шанує батьків і свою сім’ю.

Для безхмарним сімейного життя їм швидше за все підходять Анна, Анфіса, Віра, Галина, Глафіра, Зоя, Капі-Толина, Майя, Муза, Оксана. Не варто спокушати долю, вступаючи в шлюб з тими, кого звуть Ванда, Єва, Ія, Кіра, Надія, Нілу, Тамара, Тіна, Елла, Елеонора.

Дати іменин: 14.08, 12.10, 4.11

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Данило
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Максиміліан
Top