Неділя, 24 Жовтня 2021
2372 Чоловіче ім'я: Лазар
520
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Леонтій

Чоловіче ім’я: Леонтій

Леонтій Перекладається з давньогрецької як – “львиний”.

Леонтій освоюють найрізноманітніші професії: столяра і лікаря, адміністратора і слідчого, програміста і педагога, механіка і артиста.

“Зимові” – жорстокі і дуже ревниві. Одружуються, як правило, пізно. Завжди роблять те, що вважають за потрібне і вигідним для себе. Хоч і одружені, але завжди внутрішньо самотні й замкнуті. Просуваються службовими сходами повільно, тому що не вміють пристосовуватися. Обов’язкові і ніколи нікого не підводять. Гарні чоловіки й батьки. Завжди акуратні в одязі. Краватка – неодмінна приналежність їх туалету. “Весняним” доводиться в житті нелегко. Вони не дуже товариські. Як правило, ці люди дуже інтелігентні, відчувають тягу до знань, багато хто з них – ерудити.

Користуються великим успіхом у жінок і самі приділяють їм підвищену увагу. Але в відповідальних ситуаціях пасують і на серйозні відносини не вирішуються. Дружини, як правило, дуже їх ревнують, хоча сім’ю вони ніколи не кидають. Дуже сором’язливі і намагаються приховати це. Мають гарну інтуїцію. Леонтій – прекрасний керівник, і колектив, яким він керує, завжди дружний і згуртований.

Ім’я Леонтій у перекладі з грецького означає “левиний”. Покровитель імені – священномученик Леонтій Нікейський, відомий своєю надзвичайною стійкістю. За часів тяжких гонінь за віру в Христа не зрікся віри, за що був вигнаний зі свого села, пішов в ліс і до кінця днів своїх прожив відлюдником, відмовляючи собі у всіх життєвих радощах. Слава про нього дійшла до Русі. Після смерті його зарахували до лику святих. Леонтій незвичайно гарний і шляхетний. Його внутрішню краси не -Кожному жінці дано розглянути. Це ім’я наділяє свого господаря чисто земними якостями – такими, як сила, фортеця, працьовитість.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Сократ

Сімейне щастя цих чоловіків складуть Анжела, Маріанна, Мірра, Наталя, Неоніла, Раїса, Роксана, Елеонора. Імовірність міцного союзу з тими, кого звуть Альбіна, Белла, Капітоліна, Роза, Сніжана, Тетяна, Тереза, Чеслава, Ядвіга, – невелика.

Дати іменин: 4.02, 7.05, 2.07, 14.08, 26.09

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Леонтій
Top