2278 Чоловіче ім'я: Ібрагім

Чоловіче ім’я: Іржі


Чоловіче ім’я: Іржі

Іржі Перекладається з чеського як – “землероб”.

“Весняний” Іржі хитрий і егоїстичний. Кар’єрист в хорошому сенсі слова. Не любить роботу, пов’язану з поїздками. Вільний час проводить за грою в преферанс, шахи, більярд та ін.

“Осінній” Іржі розважливий, упертий. Завжди думає, що говорить, не поспішає з висновками, не приймає поспішних рішень. Спокійний в спілкуванні, терпляче вислуховує думку інших. Йдучи на роботу, не забуває глянути в дзеркало – так хвилює його зовнішній вигляд. Одягається скромно, але зі смаком. Має успіх серед друзів. Його кар’єра залежить від моторності і матеріальних можливостей батьків. Любить тварин, тримає їх будинку.

“Жовтневий” Іржі – заповзятливий, сміливий у рішеннях, здатний на ризик. Володіє тонким почуттям гумору. Дипломатичний, допитливий. Моментально сприймає те, що відбувається, миттєво мобілізується. Вільний час присвячує шахів, любить грати в нарди. Має успіх у дівчат, багато часу проводить з ними. Любить ходити в клуби, казино.

“Зимовий” Іржі – людина складна. Чи не рахується ні з чиєю думкою, завжди робить по-своєму, навіть всупереч логіці. Здатний до наук, має гарну пам’ять. Любить історичну та спеціальну літературу, пов’язану з його професійною діяльністю. Гостинний, має багато друзів, яких обирає з числа однодумців. “Грудневий” Іржі не любить бути в центрі уваги, вважає за краще залишатися в тіні. Завжди готовий прийти на допомогу друзям. У складних ситуаціях довго зважує всі “за” і “проти”, діє напевно, не покладаючись на волю випадку. Чи влаштовує своє житло так, щоб всі, хто завітає на чашку чаю, прийшли в захват. Виховується в інтелігентній родині, сам в душі інтелігент. Володіє організаторськими здібностями, заснованими на здоровому глузді, Виражений матеріаліст. Багато часу присвячує роздумам. Любить пригодницькі романи. Постійно займається самоосвітою, завжди в курсі всіх подій.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top