Вівторок, 22 Червня 2021
2278 Чоловіче ім'я: Ібрагім
352
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Іржі

Чоловіче ім’я: Іржі

Іржі Перекладається з чеського як – “землероб”.

“Весняний” Іржі хитрий і егоїстичний. Кар’єрист в хорошому сенсі слова. Не любить роботу, пов’язану з поїздками. Вільний час проводить за грою в преферанс, шахи, більярд та ін.

“Осінній” Іржі розважливий, упертий. Завжди думає, що говорить, не поспішає з висновками, не приймає поспішних рішень. Спокійний в спілкуванні, терпляче вислуховує думку інших. Йдучи на роботу, не забуває глянути в дзеркало – так хвилює його зовнішній вигляд. Одягається скромно, але зі смаком. Має успіх серед друзів. Його кар’єра залежить від моторності і матеріальних можливостей батьків. Любить тварин, тримає їх будинку.

“Жовтневий” Іржі – заповзятливий, сміливий у рішеннях, здатний на ризик. Володіє тонким почуттям гумору. Дипломатичний, допитливий. Моментально сприймає те, що відбувається, миттєво мобілізується. Вільний час присвячує шахів, любить грати в нарди. Має успіх у дівчат, багато часу проводить з ними. Любить ходити в клуби, казино.

“Зимовий” Іржі – людина складна. Чи не рахується ні з чиєю думкою, завжди робить по-своєму, навіть всупереч логіці. Здатний до наук, має гарну пам’ять. Любить історичну та спеціальну літературу, пов’язану з його професійною діяльністю. Гостинний, має багато друзів, яких обирає з числа однодумців. “Грудневий” Іржі не любить бути в центрі уваги, вважає за краще залишатися в тіні. Завжди готовий прийти на допомогу друзям. У складних ситуаціях довго зважує всі “за” і “проти”, діє напевно, не покладаючись на волю випадку. Чи влаштовує своє житло так, щоб всі, хто завітає на чашку чаю, прийшли в захват. Виховується в інтелігентній родині, сам в душі інтелігент. Володіє організаторськими здібностями, заснованими на здоровому глузді, Виражений матеріаліст. Багато часу присвячує роздумам. Любить пригодницькі романи. Постійно займається самоосвітою, завжди в курсі всіх подій.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Гавриїл
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Іржі
Top