2512 Чоловіче ім'я: Равіль

Чоловіче ім’я: Руслан


Чоловіче ім’я: Руслан

Руслан Відбувається від тюркського слова “Арслан”, перекладається як – “лев”.

Читайте также: Пластикові панелі у ванній кімнаті

Руслан тяжіє до артистичної і політичної діяльності. Прагнення виділитися, не бути таким, як усі, проявляється в готовності Руслана виступати по радіо, давати інтерв’ю, зробити в кінцевому підсумку своє ім’я популярним.

Для Руслана і дружина – одна з можливостей самоствердитися. Вона неодмінно повинна бути красивою, стрункою, володіти такими зовнішніми даними, щоб її поява в будь-якої кампанії припиняло розмови і викликало загальне захоплення. Разом з тим Руслан ревнивий. Якщо увагу чоловіків до його дружини стає, на його погляд, надмірним, він може розлютити й, не зважаючи на правила пристойності, грунтовно зіпсувати вечір.

У шлюбі бувають двічі (виключення досить рідкісні). Любить дітей і батьків. Любов ця, правда, позбавлена ​​самозречення, Руслан, скоріше, задовольняє чи не потреби дитини в батьківському уваги, а свою потребу в прояві батьківських почуттів. Трохи ледачий, гидливий. Любить випити. Ризик стати алкоголіком оцінюється як невисокий. Дуже пунктуальний.

Для спільного життя з Русланом найбільше підійдуть Агнія, Гелла, Олена, Ірина, Майя, Маргарита, Наталя, Оксана, Ольга, Раїса, Тамара. Менш вдалий вибір – Ада, Валерія, Домініка, Клара, Любов, Марина, Марта, Римма, Роза, Софія, Елла, Яна.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top