Неділя, 29 Березень 2020
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
317
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Олексій

Чоловіче ім’я: Олексій

Олексій Перекладається з давньогрецької як – “захисник”.

Олексії виділяються старанністю у всіх справах, з неприхованою насолодою займаються копіткою роботою і в тій області, в якій працюють, прагнуть до досконалості. Чим би Олексій не почав займатися, він рано чи пізно краще всіх буде знати свою справу; на заводі він – незамінний майстер, у викладанні – досвідчений наставник, в спорті – терплячий тренер, в бізнесі – обов’язковий партнер. Алексеи честолюбні, і це допомагає їм, враховуючи їх ділові якості, домагатися гарного положення в суспільстві.

Олексій – особистість з яскраво вираженими творчими здібностями, а тому серед них нерідкі художники, письменники, актори. Не чужі їм і точні науки. З них виходять хороші інженери і непогані фізики, хірурги і криміналісти. Успіхам Алексєєв в чималому ступені сприяє їх тонка інтуїція. Є у Олексія риса характеру, яку цінують всі тещі – поступливість. Він майже завжди спокійний, чарівний, працьовитий, наполегливий і добросовісний. Поступається дружині в дрібницях, але в питаннях серйозних проявляє таку твердість, що ті, хто його близько знають, навіть не роблять спроб його переконати. Алексеи, однак, образливі і ранимі.

Олексій

У жінок Олексій найбільше цінує охайність. Не дай бог з’явитися перед ним в засмальцьованому халаті: змовчить, але дасть зрозуміти, що йому вкрай неприємно. У конфліктах дружини з оточуючими завжди бере її сторону, навіть якщо вона і не права. Чи не ревнивий, іноді дружина може довго водити Олексія за ніс. Олексій вірний, найчастіше – з властивого йому почуття огиди. Про дітей піклується більше, ніж про себе. До самої старості зберігає синівську прихильність до батьків. Більш складні в спілкуванні Олексії, народжені взимку.

Покровитель цього дня мученик Алексій Константинопольський, який заслужив славу богоугодними справами. Але в народі більш відомий Алексій (Олексій), людина Божий, що народився 30 березня в родині знатного римлянина Евфреміана. Довгі роки проживши відлюдником, він повернувся в рідну домівку, однак родичі не впізнали його. Незважаючи на зневагу домашніх, допомагав людям, здійснюючи добрі справи. Незадовго до смерті він відкрив свою сім’ю ім’я. На місці його поховання на Авентинском пагорбі була збудована церква, що носить його ім’я. Про Божому людині в усі часи ходило безліч легенд. У древневекових поезії дуже часто обігрувалася ця тема.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Ангел

Удача в шлюбі чекає Олексія з Анастасією, Анжелою, Ганною, Варварою, Галиною, Клавдією, Ларисою, Любов’ю, Надією, Роксаною та Світланою. Менш кращі шлюби з Аліною, Вірою, Оксаною, Тамарою, Юлією.

Ім’я Олексій підійде Терезам, Близнюкам, в меншій мірі Левам, Овнам. Не підходить воно Стрільцям і Водоліям.

Дати іменин: 25.02, 30.03, 7.05, 2.06, 17.07, 22.08, 18.10, 6.12

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Олексій
Top