Субота, 27 Листопада 2021
1402 Жіноче ім'я: Валентина
410
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Ванда

Жіноче ім’я: Ванда

Ванда

Люблять “наводити порядок” і шукати справедливість. Особливо це стосується Ванд, народжених взимку: вони конфліктні, намагаються всіма командувати, нав’язувати свою думку і сперечатися через дрібниці; в житті їм доводиться важкувато. “Літні” Ванди добріше, але з хитринкою.

Серед жінок з цим ім’ям є художники, інженери, продавці, швачки, архітектори, лікарі, вихователі дитячих садків, кушніри.

Шлюб у Ванди, як правило вдалий, і звичайно у них народжуються сини (за винятком “осінніх”). Ці жінки всього домагаються в житті самотужки: вони і чоловіка виберуть собі такого, який відповідає їх ідеалу чоловіка. Ванда – прекрасна господиня, хоча і любить вранці поспати довше і не терпить миття посуду. Будинок у неї, проте, завжди в повному порядку, і смачний обід приготовлений. Вона економна в домашніх витратах, діє не поспішаючи, продумуючи кожен крок. Ванда – не тип ділової жінки, кар’єрі вона віддає перевагу домашньому колу, роль берегині домашнього вогнища. У неї багато друзів, яких вона охоче приймає вдома. Ім’я Ванда найчастіше зустрічається на Україні і в Польщі.

Ідеалу Ванди буде відповідати чоловік з ім’ям Олександр, Михайло, Сергій, Валентин, Семен або Аркадій; шлюб з одним з них напевно складеться вдало. Чоловіки ж на ім’я Владлен, Ігор, Микола, Анатолій, Олег, Богдан їй не підходять.

Дати іменин: 23.06

Читайте також:  Жіноче ім'я: Ніка
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Ванда
Top