Вівторок, 22 Червня 2021
2512 Чоловіче ім'я: Равіль
357
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Радій

Чоловіче ім’я: Радій

Радій Перекладається з давньогрецької як – “сонячний промінь”.

Людей з таким ім’ям можна зустріти серед представників рідкісних сьогодні професій: червонодеревців, ювелірів, чеканників. Є, звичайно, серед радієва і лікарі, і перекладачі, і журналісти, і художники-модельєри, але у всіх випадках їх відрізняє велика захопленість своєю роботою.

Є у цих чоловіків ще одна вельми цінне жінками якість: вони звичайно хороші сім’янини. До того ж Радій ніколи не живить згубної пристрасті до алкоголю. Все це робить його дуже привабливим для потенційних наречених.

“Зимові” – самі емоційні, з бурхливим темпераментом, але і найталановитіші. Втім, гнів їх зазвичай буває недовгим – вони відхідливі. Вони небайдужі до лестощів, люблять, щоб їм догоджали, і тому часто помиляються в людях. У своїй обраниці перш за все цінують уміння вести господарство і якомога менше суперечити чоловікові. “Весняні” – справляють враження стриманих, врівноважених людей, але це не зовсім так: вони просто краще володіють собою. Вони акуратні, гидливі і обережні. Дуже гостинні. Радик – захоплена людина, романтик і фантазер.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Всеволод
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Радій
Top