П’ятниця, 27 Листопада 2020
2448 Чоловіче ім'я: Назар
487
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Микита

Чоловіче ім’я: Микита

Микита Перекладається з давньогрецької як – “переможець”.

Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, йдуть до неї прямим шляхом. Сімейне життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розлучатися. Дуже віддані сини. У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, правда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичності, не бажає ні до кого пристосовуватися й не терпить нічиєї переваги. “Зимові” – складні в спілкуванні, великі сперечальників. Працьовиті, свої плани продумують до дрібниць. Не терплять довгих розмов по телефону. “Літнім” не надто щастить у шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають в будинку собаку. Люблять їздити у відрядження і водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Турботливі сини.

Ім’я Микита перекладається з давньогрецької як “переможець”. Покровителем імені є преподобний Микита Сповідник. Будучи ігуменом обителі Мидикійської, він сповідував людей, очищаючи їх душі від гріхів, проповідуючи істинні цінності і християнську віру; зарахований до лику святих. Микита відрізняється веселою вдачею, любить галасливі вечірки, танці, подорожує, якщо є така можливість. Микита комунікабельний, прекрасно ладнає з людьми, проте працювати в колективі не вміє, по натурі він індивідуаліст, не може підлаштовуватися під інших, воліючи діяти самостійно. Гостинний, привабливий для жінок, має почуття гумору.

Хорошими дружинами їм можуть стати Ада, Вероніка, Зінаїда, Алла, Ірина, Наталя, Лідія, Світлана, Поліна, Тетяна, Елеонора, чого не можна сказати про Агнес, Ганні, Вірі, Альбіні, Галині, Глафіри, Майї, Катерині, Марті, Тамарі .

Ім’я підходить людям, народженим під знаком Зодіаку на кордоні між Дівою і Терезами, Тельцю, Близнюкам. Не підходить воно Скорпіонам, Стрільцям, Овнам і Левам.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Клод

Дати іменин: 13.02, 2.04, 16.04, 3.05, 17.05, 27.05, 5.06, 6.06, 10.06, 6.07, 22.09, 28.09, 26.10

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Микита
Top