Вівторок, 22 Червня 2021
2142 Чоловіче ім'я: Давид
379
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Дмитро

Чоловіче ім’я: Дмитро

Дмитро Відбувається від давньогрецького слова “деметрісс”, перекладається як – “належить Деметрі” (В античній міфології Деметра – богиня землі і родючості).

Дмитро – дуже вольовий, може вибухнути, з ним складно спілкуватися. Розумний, наполегливий, винахідливий, не боїться праці. Колеги цінують в ньому товариськість, здатність легко переживати невдачі. В результаті Дмитра пересуваються по службі, особливо досягають успіху в тих професіях, де необхідно спілкуватися з людьми. Обожнюють затишок, комфорт, красивих жінок і різноманітні задоволення. Їм важко обмежувати себе в чому-небудь. Щоб створити Дмитру необхідний рівень життєвого комфорту, дружині доведеться чимало поламати голову.

З цим ім’ям у багатьох асоціативно пов’язане слово “Самозванець”. Дмитра сміливі, чарівні і жорстокі. Кидаючись в бій, вони рідко думають про наслідки, за що бувають часто покарані. Влюбливі. Нове почуття захоплює їх так сильно і неподільно, що без особливих докорів сумління вони змінюють свої симпатії. Незважаючи на часті для них повторні шлюби, зберігають зворушливу прихильність до дітей від попередніх шлюбів і продовжують піклуватися про них протягом всього свого життя. Дружині доведеться змиритися з буркотливістю чоловіка. Великим авторитетом у Дмитрієв користується мати. Помірно ревниві. Вони не проти випити, але пристрасть до спиртних напоїв не відчувають. Романтичне ставлення до жінок зберігається до самої старості.

Історія виникнення цього імені йде корінням до Стародавньої Греції, так як воно виникло від слова “Деметріос”, що означає “присвячений Деметрі”, богині родючості. На Русі ім’я з’явилося після становлення християнства, було принесено з Візантії. Спочатку ім’я мало дещо іншу форму – Димитрій. Святий покровитель – ігумен Димитрій Прилуцький, святий великомученик. Дмитро практичний, працьовитий, комунікабельний, заповзятливий. Люди тягнуться до нього через його почуття гумору, доброго серця, готовності допомогти друзям в будь-яку хвилину. Дмитро ніколи не зрадить, зате сам часто буває обдуреним.

Знайдуть щастя в шлюбі з Ганною, Оленою, Лесею, Лілією, Любов’ю, Людмилою, Наталією, Яною. На жаль, з Агнесою, Анжелою, Вікторією, Зінаїдою, Інною, Іриною, Мариною, Ніною, Риммою, Софією, Юлією не варто спокушати долю.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Аркадій

Це ім’я підходить Раку, Діві і Козерогові більшою мірою, ніж Овнові, Львові і Стрільцеві.

Дати іменин: 24.02, 1.04, 5.04, 1.06, 5.06, 16.06, 6.07, 22.08, 24.09, 4.10, 26.10, 8.11, 10.11, 28.11

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Дмитро
Top