Середа, 10 Серпня 2022
2033 Чоловіче ім'я: Баженов
377
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Баженов

Чоловіче ім’я: Баженов

Баженов Перекладається з давньоруського як – “бажаний”.

Баженов працьовитий, завжди бореться за справедливість і за це страждає. Професії: інженер-електронник, інженер, лікар, конструктор, кравець, закрійник, розвідник. Любить їздити у відрядження, має гарну фантазією. Вранці любить поспати, “сова”.

Хороший господар в хаті. Народжуються різностатеві діти. Любить тварин, полювання. Колекціонує марки і монети. Це людина, яка спочатку подумає, а потім зробить, причому дуже акуратно – після нього переробляти не треба.

“Зимовим” Баженов в першому шлюбі не надто щастить, він закінчується розлученням. У другому шлюбі складаються хороші стосунки. “Літній” ( “липневий”) Баженов пихатий, схильний перебільшувати свої здібності, хвалькуватий. Свій безладний спосіб життя він або всіляко виправдовує, або взагалі заперечує. Баженов самовпевнений, дуже рухливий, темпераментний; для нього характерні жвава міміка, виразні жести; під час бесіди часто гарячкує, не в міру багатослівний. Вміє налагодити відносини з людьми. Деякі Бажени забобонні. В екстремальних ситуаціях зібрані, готові діяти.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Андрій
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Баженов
Top