Неділя, 24 Жовтня 2021
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
408
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Арсеній

Чоловіче ім’я: Арсеній

Арсеній Перекладається з давньогрецької як – “мужній”.

“Літні” – небалакучі, вважають за краще слухати, що говорять інші. За своєю природою вони не лідери. Їм важко просуватися по службовій драбині, і якщо роблять кар’єру, то тільки завдяки батькам. “Зимові” – спритні, сміливі у вчинках, але дуже вперті, і це немало ускладнює їм життя. Займаються спортом, але без видимих ​​результатів. “Осінні” – хитрі, розважливі, працьовиті й акуратні. Цінують дружбу, але нічого не стануть робити безкорисливо для іншого. Будують плани, часто далекі від реальності. Злагідні, але якщо посваряться, довго тримають образу й ніколи не зроблять перший крок до примирення. Нерідко одружуються двічі. “Осінні” Арсени звичайно повторюють долю своїх батьків.

За професією вони конструктори, спортивні тренери, лікарі, кухарі, художники, архітектори, водії, юристи. Деякі з них присвячують себе служінню Богу. Колекціонують старовинні ікони, книги, монети. Сьогодні це ім’я зустрічається дуже рідко.

Давньогрецьке Арсеніус можна перевести як “мужній”, “чоловічий”. До Росії потрапило з Візантії, але дуже довгий час не було поширене. Святий покровитель іменинника – преподобний Арсеній Комельскій. Походив він із дворянського роду, але в усьому себе обмежував, дотримувався строгого посту, живучи в монастирі. Був ігуменом, але незабаром пішов у Комельскій ліс, ставши безмовним відлюдником. Молитвою святий відлюдник, який прагне до безмовного життя вдалині від людей, усмиряв диких звірів. Провівши довге чернече життя в пості, молитві і безперестанних працях, старець мирно зрадив дух свій Господу в 1550 році.

Непогано, якщо дружиною Арсенія стане Ада, Аза, Людмила, Зінаїда, Діана, Алла або Лада.

Дати іменин: 1.02, 21.03, 25.06, 25.07, 6.09, 10.09, 12.09, 10.11, 26.12

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Корнилій
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Арсеній
Top