Вівторок, 2 Березня 2021
1698 Жіноче ім'я: Таїра
306
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Едда

Жіноче ім’я: Едда

Едда Відбувається від скандинавського імені Гедвігою.

Жінки зі спокійним, добрим і довірливим характером. Це мудрі люди з надзвичайно багатим і яскравим внутрішнім світом, де знаходиться місце і роздумів, і співчуття, і сумнівам, і фантазіям. Едда – творча особистість, часто прекрасно володіє пером і володіє письменницьким даром. Ці жінки наділені гнучким, незашореним інтелектом і живою уявою. Вони сповнені яскравих нестандартних ідей і задумів і, хоча здатні займатися будь-яким видом діяльності, найбільших успіхів досягають в мистецтві.

Едда належить до числа людей, що приносять навколишнім радість, добре ставлення. Вона завжди привертає до себе увагу, хоча і не прагне ніколи бути на виду. Люди тягнуться до неї самі – до її тепла, інтелігентності. Разом з тим у Едди тверезий погляд на речі, вона володіє хорошими організаторськими здібностями і може бути корисною людям не тільки порадою, а й реальною справою. Тонкий психолог, вона завжди знаходить підхід до людини, ніколи не тисне на нього, не нав’язує своєї думки. Ранима і гидливо.

Скромний і делікатний характер Едди визначає і її схильність до любові рівною, без потрясінь і бурхливих вибухів. Вона боїться почуттів яскраво виражених, надмірно пристрасних. Її довірливістю нерідко зловживають. Трапляється, що Едду зраджують в любові, і це ніколи не проходить для неї безслідно: обпікшись раз, вона може більше ніколи не вийти заміж.

Едда – гостинна і хлібосольна господиня, смачно готує, уміє створити в будинку атмосферу затишку і тепла. Позбавлена ​​почуття самозамилування, відноситься до себе досить критично, обережна в обіцянці: не будучи впевненою в своїх можливостях, не стане роздавати аванси. “Літні” жінки люблять побурчати.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Чеслава
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Едда
Top