Субота, 21 Травня 2022
3336 Місячний посівний календар на Травень 2020
381
0
Раздел: Місячний посівний календар

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Місячний посівний календар на Травень 2020

Місячний посівний календар на Травень 2020

1 травня

П’ятниця

Схід: 11: 14

Захід: 03: 08

9 місячний день

Видимість: 60%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Місяць все ще в активній фазі, коли все наливається силою і енергією. Це стосується і рослин, тому сьогодні буде дуже сприятлива посадка і пересадка розсади і насіння. Полив і підгодівля також будуть дуже ефективні, так як всі соки зараз спрямовані вгору по стеблах. Можна зробити збір насіння і врожаю овочів і фруктів. Не рекомендується обрізати пагони і формувати крони дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 1 травня 2020 року

2 травня

субота

Схід: 12: 41

Захід: 03: 33

10 місячний день

Видимість: 71%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Близьке Повний місяць додає енергії і активності всіх істот на Землі. Рослини в цей час отримують заряд енергії, особливо це відноситься до дерев. Тому варто провести ряд робіт і заходів в саду – посадку, підгодівлю, збір врожаю. Також сьогодні можна садити овочеві і декоративні культури, рихлити землю, проводити боротьбу з бур’янистої рослинністю. Дуже корисно буде полив. Від обрізки і видалення частин рослини і пагонів краще буде утриматися.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 2 травня 2020 року

3 травня

Неділя

Схід: 14: 10

Захід: 03: 52

11 місячний день

Видимість: 81%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

11-у добу місячного календаря несуть в собі наростаючу енергетику. Сьогодні – гарний час для початку всіх справ. На ділянці можна копати і сіяти, полоти і пересаджувати. Корисні рослини, зібрані в цей період, ягоди, фрукти та овочі будуть соковитими і смачними. Можна проводити збір насіннєвого фонду – зараз насіння володіють високою схожістю та врожайністю. Не рекомендується проводити обрізання, обривання і видалення частин рослин – вони можуть закінчитися соком.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 3 травня 2020 року

4 травня

понеділок

Схід: 15: 41

Захід: 04: 09

12 місячний день

Видимість: 89%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

12-й місячний день не терпить поспіху, проведіть сьогодні час в нескладних роботах, які заспокоять Вас і налаштують на мирний лад. Сьогодні можна починати практично всі заходи в саду і городі, крім обрізки дерев і кущів. Тому некваплива підготовка грунту, посадка, посів, пересаджування розсади і її полив принесуть хороший ефект. Можна також збирати урожай і займатися його заготівлею – засолювання і заквашування будуть вдалі і допоможуть зберегти більшу частину корисних речовин.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 4 травня 2020 року

5 травня

вівторок

Схід: 17: 13

Захід: 04: 24

13 місячний день

Видимість: 95%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

Місяць перебуває в своїй найвищій фазі активності, тому час підходить для всіх видів робіт на городі і в саду. Посадка, пересадка, полив і підгодівля підвищить силу росту рослини і додасть йому додатковий стимул. Сьогодні можна зібрати урожай наземних плодів і насіння, здійснити щеплення і перевивку пагонів. Все ще не рекомендується обрізка дерев.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 5 травня 2020 року

6 травня

середа

Схід: 18: 46

Захід: 04: 40

14 місячний день

Видимість: 99%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

14-й місячний день передбачає активну роботу як по дому, так і на присадибній ділянці. Сьогодні варто здійснювати посадку і пересаджування розсада, її зростання буде активним і успішним. Також не завадить полив і підгодівля, особливо для сходів і зростаючої розсади, вони швидше наберуть чинності. Сприятливий час і для збору врожаю. Не рекомендується займатися справами, спрямованими на обрізку, видалення, пікіровку рослин.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 6 травня 2020 року

7 травня

четвер

Схід: 20: 20

Захід: 04: 57

16 місячний день

Видимість: 99%

Повний місяць

Місяць у Скорпіоні

Дані місячна доба пройдуть дуже спокійно і в атмосфері доброзичливості, якщо Ви не будете метушитися і починати активну діяльність. Не варто сьогодні садити і сіяти, краще зайнятися підготовкою і добривом грунту. Можна полити або обприскати рослини, видалити бур’яни на грядках. Не рекомендується збір врожаю, а також обрізка та видалення пагонів.

Читайте також:  Місячний посівний календар на Січень 2020

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 7 травня 2020 року

8 травня

П’ятниця

Схід: 21: 51

Захід: 05: 18

17 місячний день

Видимість: 97%

Спадаючий місяць

Місяць у Стрільці

Місяць сприяє зміні ходу рослинних соків в саджанцях – вони спрямовуються вниз. Тому в період 17-го місячного дня варто виконувати посадку і викопування коренеплодів. Урожай буде соковитим і корисним. Можна збирати виноград і заготовлювати вино. Не рекомендуються заходи по обрізці і видалення частин рослин. Також не варто починати живцювання, пасинкування, укорінення і посадку пагонів дерев.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 8 травня 2020 року

9 травня

субота

Схід: 23: 16

Захід: 05: 46

18 місячний день

Видимість: 92%

Спадаючий місяць

Місяць у Стрільці

18-й місячний дня не схильний для активної роботи в городі. Сьогодні можна проводити операції тільки з рослинами, чиєю основною частиною є підземна. Можна займатися садом – пересадка, щеплення і обрізка рослин буде ефективною.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 9 травня 2020 року

10 травня

Неділя

Схід: немає

Захід: 06: 23

19 місячний день

Видимість: 85%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

19-у добу за місячним календарем проходять в атмосфері дратівливості і конфліктності. Сьогодні варто займати рутинними справами на самоті, наприклад, працювати в саду і городі. Сили рослин накопичуються в їх коренях, тому рекомендується виконувати маніпуляції з верхніми частинами саджанців. Вдалий буде збір урожаю коренеплодів для зберігання і посадки. Можна здійснювати полив і підгодівлю. Не бажані роботи, в результаті яких можна пошкодити коріння.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 10 травня 2020 року

11 травня

понеділок

Схід: 00: 27

Захід: 07: 13

20 місячний день

Видимість: 77%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

20-й місячний день дуже хороший для роботи в саду і городі. Сьогодні можна проводити практично будь-які роботи і маніпуляції з наземною частиною рослин. Обрізка, живцювання, щеплення, пересадка плодових дерев будуть ефективні. Можна збирати врожай коренеплодів. Вдалими будуть і операції по підвищенню врожайності грунту. Один із днів, коли варто обмежити полив до мінімуму.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 11 травня 2020 року

12 травня

вівторок

Схід: 01: 21

Захід: 08: 15

21 місячний день

Видимість: 67%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Період 21-го місячного дня сприятливий для роботи саду і городі. Сили рослин сконцентровані в коренях, тому безбоязно можна проводити маніпуляції з верхніми їх частинами. Настав час обрізати пагони, видаляти зайві частини, формувати крони. Можна збирати врожай коренеплодів і лікарських рослин. Підходить час і для всіх видів підгодівлі, особливо сприятлива буде прикоренева. Все ще не рекомендується поливати саджанці і працювати з корінням.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 12 травня 2020 року

13 травня

середа

Схід: 02: 00

Захід: 09: 26

22 місячний день

Видимість: 57%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

22-й місячний день не має до підвищеної активності – це день роздумів і споглядання. Тому сьогодні рекомендується зайнятися неспішними роботами в саду і городі, які спрямовані на наведення порядку – прибиранням листя, бур’янів, збір врожаю коренеплодів і цибулин. Можна працювати з грунтом, поливати і підгодовувати сходи. Хорошим буде ефект від обрізки дерев і чагарників, не варто тільки займатися їх прищипкою.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 13 травня 2020 року

14 травня

четвер

Схід: 02: 28

Захід: 10: 41

23 місячний день

Видимість: 48%

третя Чверть

Місяць в ОВЕН

Період 23-го місячного дня підходить для роботи в саду і городі. Все ще можна проводити роботи з видалення зайвих пагонів, формування крон і обрізку порослі. Вдалий час для посадки або збору коренеплодів і цибулинних рослин. Маніпуляції з грунтом також принесуть позитивний результат, тому сміливо можна проводити прополку або розпушування грунту, обприскувати від шкідників і підгодовувати посаджені рослини і грунт. В цей час варто обмежити полив.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 14 травня 2020 року

15 травня

П’ятниця

Схід: 02: 48

Захід: 11: 55

24 місячний день

Видимість: 38%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Сьогоднішній день розташовує до активної діяльності в саду і городі. Тим більше, що рослини прихильно сприймуть будь-які маніпуляції, крім тих, що зачіпають коріння. Сьогодні можна займатися без обмежень садовими роботами – садити, пересаджувати, обрізати, видаляти зайві частини, удобрювати і підгодовувати. Також період сприятливий для посадки, посіву будь-яких рослин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 15 травня 2020 року

16 травня

субота

Схід: 03: 03

Читайте також:  Місячний календар садівництва з 16 - 31 липень 2019

Захід: 13: 08

25 місячний день

Видимість: 29%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Поточний місячний день не має до активних робіт, тому варто сконцентруватися на неспішних роботах з посіву або посадки коренеплідних культур. Також можна збирати їх урожай. Сприятливий період для роботи в саду і з грунтом. Варто тільки уникати поливу та інших операцій, які можуть пошкодити коріння рослин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 16 травня 2020 року

17 травня

Неділя

Схід: 03: 17

Захід: 14: 20

26 місячний день

Видимість: 21%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Енергетика цього дня не розташовує до активних дій. Тому в саду і городі краще буде обмежитися неспішними роботами по прибиранню території та приведення в порядок саджанців. Рекомендується обробляти грунт, вносити добрива, проводити боротьбу з шкідниками. Обрізка дерев і чагарників не вплине на саджанці. Не варто тільки проводити роботи, що зачіпають коріння, і здійснювати полив.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 17 травня 2020 року

18 травня

понеділок

Схід: 03: 28

Захід: 15: 31

26 місячний день

Видимість: 14%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Енергетика цього дня не розташовує до активних дій. Тому в саду і городі краще буде обмежитися неспішними роботами по прибиранню території та приведення в порядок саджанців. Рекомендується обробляти грунт, вносити добрива, проводити боротьбу з шкідниками. Обрізка дерев і чагарників не вплине на саджанці. Не варто тільки проводити роботи, що зачіпають коріння, і здійснювати полив.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 18 травня 2020 року

19 травня

вівторок

Схід: 03: 40

Захід: 16: 42

27 місячний день

Видимість: 8%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Сьогоднішній день має до пасивності і споглядання – це принесе більше користі, ніж активні дії. Можна проводити невеликі роботи по посадці і збиранні коренеплодів і цибулинних. Роботи в саду з верхніми частинами саджанців будуть ефективні. Можна працювати на землі – перекопувати грядки, прибирати бур’яни, удобрювати і поливати саджанці. Не рекомендуються роботи, в результаті яких можна пошкодити саджанці.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 19 травня 2020 року

20 травня

середа

Схід: 03: 51

Захід: 17: 54

28 місячний день

Видимість: 3%

Спадаючий місяць

Місяць у Тельці

Поточні місячна доба несуть в собі світлу і позитивну енергетику. У цей час не варто виконувати роботи, які руйнують або видаляють щось. Тому варто утриматися від зрізання дерев, укосу трав, прополки бур’янів. Не рекомендується також рихлити і копати землю, збирати врожаї на будь-якому його вигляді. Кращими роботами на сьогодні вважають посадку і посів культур, підживлення і обприскування рослин від хвороб і шкідників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 20 травня 2020 року

21 травня

четвер

Схід: 04: 04

Захід: 19: 07

29 місячний день

Видимість: 0%

Спадаючий місяць

Місяць у Тельці

День важкий для роботи і серйозних справ, тому навіть на присадибній ділянці від них слід утриматися. При необхідності можна виконати деякі операції, спрямовані на наведення порядку – видалити засохлі гілки або старі рослини. Не підходить період для маніпуляцій, які можуть пошкодити коріння рослин. Час 29-го місячного дня несприятливо посіву та посадки.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 21 травня 2020 року

22 травня

П’ятниця

Схід: 04: 20

Захід: 20: 22

1 місячний день

Видимість: 0%

Нова Місяць

Місяць у Близнюках

День задумів і планів не підходить для активної діяльності в саду і городі. Сьогодні не варто садити, сіяти або пересаджувати як овочеві рослини, так і декоративні. Можна збирати насіння, збирати врожай коренеплодів. Не варто виконувати роботи з розпушування і підгортання – коренева система рослин дуже слабка.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 22 травня 2020 року

23 травня

субота

Схід: 04: 40

Захід: 21: 37

1 місячний день

Видимість: 1%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

День задумів і планів не підходить для активної діяльності в саду і городі. Сьогодні не варто садити, сіяти або пересаджувати як овочеві рослини, так і декоративні. Можна збирати насіння, збирати врожай коренеплодів. Не варто виконувати роботи з розпушування і підгортання – коренева система рослин дуже слабка.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 23 травня 2020 року

24 травня

Неділя

Схід: 05: 08

Захід: 22: 47

2 місячний день

Видимість: 4%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

Початок місяця за місячним календарем несе в собі активність зростання і розвитку рослин. Вони наливаються силою і готові до будь-яких впливів з боку садівників і городників. У цей час можна здійснювати практично всі види робіт на ділянці від посадки, поливу, підгодівлі до збирання врожаю плодів і овочів. Не рекомендуються тільки заходи по обрізці і видалення верхньої частини рослин – це їх послабить.

Читайте також:  Місячний посівний календар на жовтень 2017 року

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 24 травня 2020 року

25 травня

понеділок

Схід: 05: 46

Захід: 23: 48

3 місячний день

Видимість: 9%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

3-и місячна доба відрізняються підвищенням активності у всіх сферах життя – справи вирішуються легше і швидше, навіть рослини починають рости і плодоносити активніше. Сьогодні всі роботи, зроблені на ділянці принесуть добрі результати. Можна проводити посадку та прополку, укорінення і обрізку. Обов’язково потрібно здійснити полив і підгодівлю, тому що занадто багато споживається енергії і сил на зростання верхньої частини рослини.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 25 травня 2020 року

26 травня

вівторок

Схід: 06: 37

Захід: немає

4 місячний день

Видимість: 16%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

Нинішній місячний період дозволяє зробити практично все активні роботи на ділянці і в саду. Сьогодні будуть дуже сприятливі посів і пересадка. Полив і підгодівля додадуть рослинам додаткові сили для зростання. Можна здійснювати підготовку грунту і розпушування вже використовуваного. Прополка і боротьба з бур’янами також буде успішна. Плоди, зібрані в 4-й місячний день, відрізняються хорошими смаковими показниками. Не підходить час для обрізки рослин і їх пагонів.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 26 травня 2020 року

27 травня

середа

Схід: 07: 43

Захід: 00: 36

5 місячний день

Видимість: 25%

Зростаючий місяць

Місяць у Леві

5-е місячна доба все ще продовжують період активного росту рослин, коли вони позитивно сприймають будь-які дії. Тому можна проводити посів і посадку рослин, а також пересаджувати і розряджати розсаду. Полив буде дуже корисний, так як всі поживні речовини спрямовуються вгору по стеблу. З цієї ж причини сприятливим ефектом буде володіти підгодівля. Рекомендується здійснювати збір соковитих наземних плодів, черенковать і прищипувати деревні види рослин. Не плануйте обрізку і пересадку плодових чагарників і дерев.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 27 травня 2020 року

28 травня

четвер

Схід: 09: 00

Захід: 01: 13

6 місячний день

Видимість: 35%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Місячні добу під номером 6 – вдалий час для робіт в городі і саду. Можна стиснути і пересаджувати розсаду і саджанці, здійснювати полив, прополку і підгодівлю поросли. Сприяє період для збору як насіння, так і для врожаю овочів і коренеплодах. Вони сьогодні мають не тільки хорошим смаком і соковитістю, а й лікувальними властивостями. Не рекомендується тільки проводити обрізання дерев, адже їх верхні частини зараз накопичують всі сили рослини.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 28 травня 2020 року

29 травня

П’ятниця

Схід: 10: 23

Захід: 01: 40

8 місячний день

Видимість: 46%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Даний місячний період відрізняється нестабільними течіями енергетики, тому хоч рослини і мають достатній запас сил для зростання, активні роботи в саду і городі проводити не рекомендується. Посадку і пересадку краще відкласти на інші місячні добу. Можна виконати полив і підгодівлю, ефект буде сприятливий, так як рослини все ще активно вбирають поживні речовини. Корисно провести прибирання на ділянці, обрізку дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 29 травня 2020 року

30 травня

субота

Схід: 11: 50

Захід: 02: 00

9 місячний день

Видимість: 57%

перша Чверть

Місяць в Діві

Місяць все ще в активній фазі, коли все наливається силою і енергією. Це стосується і рослин, тому сьогодні буде дуже сприятлива посадка і пересадка розсади і насіння. Полив і підгодівля також будуть дуже ефективні, так як всі соки зараз спрямовані вгору по стеблах. Можна зробити збір насіння і врожаю овочів і фруктів. Не рекомендується обрізати пагони і формувати крони дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 30 травня 2020 року

31 травня

Неділя

Схід: 13: 17

Захід: 02: 17

10 місячний день

Видимість: 68%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

Близьке Повний місяць додає енергії і активності всіх істот на Землі. Рослини в цей час отримують заряд енергії, особливо це відноситься до дерев. Тому варто провести ряд робіт і заходів в саду – посадку, підгодівлю, збір врожаю. Також сьогодні можна садити овочеві і декоративні культури, рихлити землю, проводити боротьбу з бур’янистої рослинністю. Дуже корисно буде полив. Від обрізки і видалення частин рослини і пагонів краще буде утриматися.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 31 травня 2020 року

Отзывы и комментарии к статье Місячний посівний календар на Травень 2020
Top