Субота, 21 Травня 2022
3334 Місячний посівний календар на Червень 2020
928
0
Раздел: Місячний посівний календар

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Місячний посівний календар на Червень 2020

Місячний посівний календар на Червень 2020

1 червня

понеділок

Схід: 14: 45

Захід: 02: 31

11 місячний день

Видимість: 78%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

11-у добу місячного календаря несуть в собі наростаючу енергетику. Сьогодні – гарний час для початку всіх справ. На ділянці можна копати і сіяти, полоти і пересаджувати. Корисні рослини, зібрані в цей період, ягоди, фрукти та овочі будуть соковитими і смачними. Можна проводити збір насіннєвого фонду – зараз насіння володіють високою схожістю та врожайністю. Не рекомендується проводити обрізання, обривання і видалення частин рослин – вони можуть закінчитися соком.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 1 червня 2020 року

2 червня

вівторок

Схід: 16: 15

Захід: 02: 46

12 місячний день

Видимість: 87%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

12-й місячний день не терпить поспіху, проведіть сьогодні час в нескладних роботах, які заспокоять Вас і налаштують на мирний лад. Сьогодні можна починати практично всі заходи в саду і городі, крім обрізки дерев і кущів. Тому некваплива підготовка грунту, посадка, посів, пересаджування розсади і її полив принесуть хороший ефект. Можна також збирати урожай і займатися його заготівлею – засолювання і заквашування будуть вдалі і допоможуть зберегти більшу частину корисних речовин.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 2 червня 2020 року

3 червня

середа

Схід: 17: 46

Захід: 03: 02

13 місячний день

Видимість: 94%

Зростаючий місяць

Місяць у Скорпіоні

Місяць перебуває в своїй найвищій фазі активності, тому час підходить для всіх видів робіт на городі і в саду. Посадка, пересадка, полив і підгодівля підвищить силу росту рослини і додасть йому додатковий стимул. Сьогодні можна зібрати урожай наземних плодів і насіння, здійснити щеплення і перевивку пагонів. Все ще не рекомендується обрізка дерев.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 3 червня 2020 року

4 червня

четвер

Схід: 19: 18

Захід: 03: 20

14 місячний день

Видимість: 98%

Зростаючий місяць

Місяць у Скорпіоні

14-й місячний день передбачає активну роботу як по дому, так і на присадибній ділянці. Сьогодні варто здійснювати посадку і пересаджування розсада, її зростання буде активним і успішним. Також не завадить полив і підгодівля, особливо для сходів і зростаючої розсади, вони швидше наберуть чинності. Сприятливий час і для збору врожаю. Не рекомендується займатися справами, спрямованими на обрізку, видалення, пікіровку рослин.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 4 червня 2020 року

5 червня

П’ятниця

Схід: 20: 47

Захід: 03: 43

15 місячний день

Видимість: 99%

Повний місяць

Місяць у Стрільці

Нинішній місячний день є піком активності рослин. Сьогодні варто виконувати роботи, які підвищать швидкість росту і дозволять саджанців швидше набратися сил. Можна розпушувати і підгортати, перекопувати і прополювати, це підвищить врожайність грунту. Відповідний період для збору врожаю коренеплодів, плодів і зелені. Не рекомендується обрізка та видалення як крон, так і коренів.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 5 червня 2020 року

6 червня

субота

Схід: 22: 06

Захід: 04: 15

16 місячний день

Видимість: 98%

Спадаючий місяць

Місяць у Стрільці

Дані місячна доба пройдуть дуже спокійно і в атмосфері доброзичливості, якщо Ви не будете метушитися і починати активну діяльність. Не варто сьогодні садити і сіяти, краще зайнятися підготовкою і добривом грунту. Можна полити або обприскати рослини, видалити бур’яни на грядках. Не рекомендується збір врожаю, а також обрізка та видалення пагонів.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 6 червня 2020 року

7 червня

Неділя

Схід: 23: 10

Захід: 04: 58

17 місячний день

Видимість: 94%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Місяць сприяє зміні ходу рослинних соків в саджанцях – вони спрямовуються вниз. Тому в період 17-го місячного дня варто виконувати посадку і викопування коренеплодів. Урожай буде соковитим і корисним. Можна збирати виноград і заготовлювати вино. Не рекомендуються заходи по обрізці і видалення частин рослин. Також не варто починати живцювання, пасинкування, укорінення і посадку пагонів дерев.

Читайте також:  Місячний посівний календар на грудень 2017 року

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 7 червня 2020 року

8 червня

понеділок

Схід: 23: 57

Захід: 05: 56

18 місячний день

Видимість: 89%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

18-й місячний дня не схильний для активної роботи в городі. Сьогодні можна проводити операції тільки з рослинами, чиєю основною частиною є підземна. Можна займатися садом – пересадка, щеплення і обрізка рослин буде ефективною.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 8 червня 2020 року

9 червня

вівторок

Схід: немає

Захід: 07: 05

19 місячний день

Видимість: 81%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

19-у добу за місячним календарем проходять в атмосфері дратівливості і конфліктності. Сьогодні варто займати рутинними справами на самоті, наприклад, працювати в саду і городі. Сили рослин накопичуються в їх коренях, тому рекомендується виконувати маніпуляції з верхніми частинами саджанців. Вдалий буде збір урожаю коренеплодів для зберігання і посадки. Можна здійснювати полив і підгодівлю. Не бажані роботи, в результаті яких можна пошкодити коріння.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 9 червня 2020 року

10 червня

середа

Схід: 00: 30

Захід: 08: 20

20 місячний день

Видимість: 73%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

20-й місячний день дуже хороший для роботи в саду і городі. Сьогодні можна проводити практично будь-які роботи і маніпуляції з наземною частиною рослин. Обрізка, живцювання, щеплення, пересадка плодових дерев будуть ефективні. Можна збирати врожай коренеплодів. Вдалими будуть і операції по підвищенню врожайності грунту. Один із днів, коли варто обмежити полив до мінімуму.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 10 червня 2020 року

11 червня

четвер

Схід: 00: 54

Захід: 09: 36

21 місячний день

Видимість: 64%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Період 21-го місячного дня сприятливий для роботи саду і городі. Сили рослин сконцентровані в коренях, тому безбоязно можна проводити маніпуляції з верхніми їх частинами. Настав час обрізати пагони, видаляти зайві частини, формувати крони. Можна збирати врожай коренеплодів і лікарських рослин. Підходить час і для всіх видів підгодівлі, особливо сприятлива буде прикоренева. Все ще не рекомендується поливати саджанці і працювати з корінням.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 11 червня 2020 року

12 червня

П’ятниця

Схід: 01: 11

Захід: 10: 51

22 місячний день

Видимість: 54%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

22-й місячний день не має до підвищеної активності – це день роздумів і споглядання. Тому сьогодні рекомендується зайнятися неспішними роботами в саду і городі, які спрямовані на наведення порядку – прибиранням листя, бур’янів, збір врожаю коренеплодів і цибулин. Можна працювати з грунтом, поливати і підгодовувати сходи. Хорошим буде ефект від обрізки дерев і чагарників, не варто тільки займатися їх прищипкою.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 12 червня 2020 року

13 червня

субота

Схід: 01: 25

Захід: 12: 04

23 місячний день

Видимість: 45%

третя Чверть

Місяць в ОВЕН

Період 23-го місячного дня підходить для роботи в саду і городі. Все ще можна проводити роботи з видалення зайвих пагонів, формування крон і обрізку порослі. Вдалий час для посадки або збору коренеплодів і цибулинних рослин. Маніпуляції з грунтом також принесуть позитивний результат, тому сміливо можна проводити прополку або розпушування грунту, обприскувати від шкідників і підгодовувати посаджені рослини і грунт. В цей час варто обмежити полив.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 13 червня 2020 року

14 червня

Неділя

Схід: 01: 37

Захід: 13: 15

24 місячний день

Видимість: 35%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Сьогоднішній день розташовує до активної діяльності в саду і городі. Тим більше, що рослини прихильно сприймуть будь-які маніпуляції, крім тих, що зачіпають коріння. Сьогодні можна займатися без обмежень садовими роботами – садити, пересаджувати, обрізати, видаляти зайві частини, удобрювати і підгодовувати. Також період сприятливий для посадки, посіву будь-яких рослин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 14 червня 2020 року

15 червня

понеділок

Схід: 01: 48

Захід: 14: 26

25 місячний день

Видимість: 26%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Поточний місячний день не має до активних робіт, тому варто сконцентруватися на неспішних роботах з посіву або посадки коренеплідних культур. Також можна збирати їх урожай. Сприятливий період для роботи в саду і з грунтом. Варто тільки уникати поливу та інших операцій, які можуть пошкодити коріння рослин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 15 червня 2020 року

Читайте також:  Місячний посівний календар на травень 2018 року

16 червня

вівторок

Схід: 01: 59

Захід: 15: 38

26 місячний день

Видимість: 18%

Спадаючий місяць

Місяць у Тельці

Енергетика цього дня не розташовує до активних дій. Тому в саду і городі краще буде обмежитися неспішними роботами по прибиранню території та приведення в порядок саджанців. Рекомендується обробляти грунт, вносити добрива, проводити боротьбу з шкідниками. Обрізка дерев і чагарників не вплине на саджанці. Не варто тільки проводити роботи, що зачіпають коріння, і здійснювати полив.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 16 червня 2020 року

17 червня

середа

Схід: 02: 12

Захід: 16: 50

27 місячний день

Видимість: 11%

Спадаючий місяць

Місяць у Тельці

Сьогоднішній день має до пасивності і споглядання – це принесе більше користі, ніж активні дії. Можна проводити невеликі роботи по посадці і збиранні коренеплодів і цибулинних. Роботи в саду з верхніми частинами саджанців будуть ефективні. Можна працювати на землі – перекопувати грядки, прибирати бур’яни, удобрювати і поливати саджанці. Не рекомендуються роботи, в результаті яких можна пошкодити саджанці.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 17 червня 2020 року

18 червня

четвер

Схід: 02: 26

Захід: 18: 05

28 місячний день

Видимість: 6%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Поточні місячна доба несуть в собі світлу і позитивну енергетику. У цей час не варто виконувати роботи, які руйнують або видаляють щось. Тому варто утриматися від зрізання дерев, укосу трав, прополки бур’янів. Не рекомендується також рихлити і копати землю, збирати врожаї на будь-якому його вигляді. Кращими роботами на сьогодні вважають посадку і посів культур, підживлення і обприскування рослин від хвороб і шкідників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 18 червня 2020 року

19 червня

П’ятниця

Схід: 02: 44

Захід: 19: 20

29 місячний день

Видимість: 2%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

День важкий для роботи і серйозних справ, тому навіть на присадибній ділянці від них слід утриматися. При необхідності можна виконати деякі операції, спрямовані на наведення порядку – видалити засохлі гілки або старі рослини. Не підходить період для маніпуляцій, які можуть пошкодити коріння рослин. Час 29-го місячного дня несприятливо посіву та посадки.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 19 червня 2020 року

20 червня

субота

Схід: 03: 09

Захід: 20: 34

30 місячний день

Видимість: 0%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Спокійний перебіг останнього місячного дня розташовує до підведення підсумків і завершення розпочатих в цьому місяці справ і проектів. Однак роботи на присадибній ділянці варто призупинити, адже сьогодні рослини знаходяться в стані спокою. Зараз небажано займатися посівними роботами, перекопувати і розпушувати землю. Маніпуляції з інвентарем можуть пошкодити коріння і серйозно послабити саджанець. Чи не дадуть потрібного ефекту ні полив, ні підгодівлі. Можна прибирати старі рослини і обрізати гілки та пагони.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 20 червня 2020 року

21 червня

Неділя

Схід: 03: 43

Захід: 21: 40

1 місячний день

Видимість: 0%

Нова Місяць

Місяць у Раку

День задумів і планів не підходить для активної діяльності в саду і городі. Сьогодні не варто садити, сіяти або пересаджувати як овочеві рослини, так і декоративні. Можна збирати насіння, збирати врожай коренеплодів. Не варто виконувати роботи з розпушування і підгортання – коренева система рослин дуже слабка.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 21 червня 2020 року

22 червня

понеділок

Схід: 04: 30

Захід: 22: 34

2 місячний день

Видимість: 2%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

Початок місяця за місячним календарем несе в собі активність зростання і розвитку рослин. Вони наливаються силою і готові до будь-яких впливів з боку садівників і городників. У цей час можна здійснювати практично всі види робіт на ділянці від посадки, поливу, підгодівлі до збирання врожаю плодів і овочів. Не рекомендуються тільки заходи по обрізці і видалення верхньої частини рослин – це їх послабить.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 22 червня 2020 року

23 червня

вівторок

Схід: 05: 33

Захід: 23: 15

3 місячний день

Видимість: 7%

Зростаючий місяць

Місяць у Леві

3-и місячна доба відрізняються підвищенням активності у всіх сферах життя – справи вирішуються легше і швидше, навіть рослини починають рости і плодоносити активніше. Сьогодні всі роботи, зроблені на ділянці принесуть добрі результати. Можна проводити посадку та прополку, укорінення і обрізку. Обов’язково потрібно здійснити полив і підгодівлю, тому що занадто багато споживається енергії і сил на зростання верхньої частини рослини.

Читайте також:  Місячний календар садівництва з 1 - 15 лютий 2019

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 23 червня 2020 року

24 червня

середа

Схід: 06: 48

Захід: 23: 45

4 місячний день

Видимість: 13%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Нинішній місячний період дозволяє зробити практично все активні роботи на ділянці і в саду. Сьогодні будуть дуже сприятливі посів і пересадка. Полив і підгодівля додадуть рослинам додаткові сили для зростання. Можна здійснювати підготовку грунту і розпушування вже використовуваного. Прополка і боротьба з бур’янами також буде успішна. Плоди, зібрані в 4-й місячний день, відрізняються хорошими смаковими показниками. Не підходить час для обрізки рослин і їх пагонів.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 24 червня 2020 року

25 червня

четвер

Схід: 08: 11

Захід: немає

5 місячний день

Видимість: 22%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

5-е місячна доба все ще продовжують період активного росту рослин, коли вони позитивно сприймають будь-які дії. Тому можна проводити посів і посадку рослин, а також пересаджувати і розряджати розсаду. Полив буде дуже корисний, так як всі поживні речовини спрямовуються вгору по стеблу. З цієї ж причини сприятливим ефектом буде володіти підгодівля. Рекомендується здійснювати збір соковитих наземних плодів, черенковать і прищипувати деревні види рослин. Не плануйте обрізку і пересадку плодових чагарників і дерев.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 25 червня 2020 року

26 червня

П’ятниця

Схід: 09: 36

Захід: 00: 08

6 місячний день

Видимість: 32%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Місячні добу під номером 6 – вдалий час для робіт в городі і саду. Можна стиснути і пересаджувати розсаду і саджанці, здійснювати полив, прополку і підгодівлю поросли. Сприяє період для збору як насіння, так і для врожаю овочів і коренеплодах. Вони сьогодні мають не тільки хорошим смаком і соковитістю, а й лікувальними властивостями. Не рекомендується тільки проводити обрізання дерев, адже їх верхні частини зараз накопичують всі сили рослини.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 26 червня 2020 року

27 червня

субота

Схід: 11: 03

Захід: 00: 25

7 місячний день

Видимість: 43%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

7-й день місячного календаря все ще знаходиться під впливом зростаючої Місяця, що символізується хорошим зростанням надземної частини будь-яких видів рослин. У цей час добре вдаються роботи по посадці, пересадження розсади, її поливу і підгодівлі. Вдалим буде збір урожаю – плоди дуже соковиті та поживні. Не рекомендується здійснювати заходи з обрізки верхніх частин, а також ушкоджує коневую систему насаджень.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 27 червня 2020 року

28 червня

Неділя

Схід: 12: 29

Захід: 00: 40

8 місячний день

Видимість: 55%

перша Чверть

Місяць у Терезах

Даний місячний період відрізняється нестабільними течіями енергетики, тому хоч рослини і мають достатній запас сил для зростання, активні роботи в саду і городі проводити не рекомендується. Посадку і пересадку краще відкласти на інші місячні добу. Можна виконати полив і підгодівлю, ефект буде сприятливий, так як рослини все ще активно вбирають поживні речовини. Корисно провести прибирання на ділянці, обрізку дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 28 червня 2020 року

29 червня

понеділок

Схід: 13: 56

Захід: 00: 54

9 місячний день

Видимість: 66%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

Місяць все ще в активній фазі, коли все наливається силою і енергією. Це стосується і рослин, тому сьогодні буде дуже сприятлива посадка і пересадка розсади і насіння. Полив і підгодівля також будуть дуже ефективні, так як всі соки зараз спрямовані вгору по стеблах. Можна зробити збір насіння і врожаю овочів і фруктів. Не рекомендується обрізати пагони і формувати крони дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 29 червня 2020 року

30 червня

вівторок

Схід: 15: 24

Захід: 01: 09

11 місячний день

Видимість: 76%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

11-у добу місячного календаря несуть в собі наростаючу енергетику. Сьогодні – гарний час для початку всіх справ. На ділянці можна копати і сіяти, полоти і пересаджувати. Корисні рослини, зібрані в цей період, ягоди, фрукти та овочі будуть соковитими і смачними. Можна проводити збір насіннєвого фонду – зараз насіння володіють високою схожістю та врожайністю. Не рекомендується проводити обрізання, обривання і видалення частин рослин – вони можуть закінчитися соком.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 30 червня 2020 року

Отзывы и комментарии к статье Місячний посівний календар на Червень 2020
Top