Вівторок, 21 Вересня 2021
3330 Місячний посівний календар на Серпень 2020
257
0
Раздел: Місячний посівний календар

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Місячний посівний календар на Серпень 2020

Місячний посівний календар на Серпень 2020

1 серпня

субота

Схід: 19: 43

Захід: 01: 31

13 місячний день

Видимість: 96%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Місяць перебуває в своїй найвищій фазі активності, тому час підходить для всіх видів робіт на городі і в саду. Посадка, пересадка, полив і підгодівля підвищить силу росту рослини і додасть йому додатковий стимул. Сьогодні можна зібрати урожай наземних плодів і насіння, здійснити щеплення і перевивку пагонів. Все ще не рекомендується обрізка дерев.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 1 серпня 2020 року

2 серпня

Неділя

Схід: 20: 27

Захід: 02: 28

14 місячний день

Видимість: 99%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

14-й місячний день передбачає активну роботу як по дому, так і на присадибній ділянці. Сьогодні варто здійснювати посадку і пересаджування розсада, її зростання буде активним і успішним. Також не завадить полив і підгодівля, особливо для сходів і зростаючої розсади, вони швидше наберуть чинності. Сприятливий час і для збору врожаю. Не рекомендується займатися справами, спрямованими на обрізку, видалення, пікіровку рослин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 2 серпня 2020 року

3 серпня

понеділок

Схід: 20: 59

Захід: 03: 38

15 місячний день

Видимість: 99%

Повний місяць

Місяць в ОВЕН

Нинішній місячний день є піком активності рослин. Сьогодні варто виконувати роботи, які підвищать швидкість росту і дозволять саджанців швидше набратися сил. Можна розпушувати і підгортати, перекопувати і прополювати, це підвищить врожайність грунту. Відповідний період для збору врожаю коренеплодів, плодів і зелені. Не рекомендується обрізка та видалення як крон, так і коренів.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 3 серпня 2020 року

4 серпня

вівторок

Схід: 21: 21

Захід: 04: 54

16 місячний день

Видимість: 98%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Дані місячна доба пройдуть дуже спокійно і в атмосфері доброзичливості, якщо Ви не будете метушитися і починати активну діяльність. Не варто сьогодні садити і сіяти, краще зайнятися підготовкою і добривом грунту. Можна полити або обприскати рослини, видалити бур’яни на грядках. Не рекомендується збір врожаю, а також обрізка та видалення пагонів.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 4 серпня 2020 року

5 серпня

середа

Схід: 21: 38

Захід: 06: 12

17 місячний день

Видимість: 95%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Місяць сприяє зміні ходу рослинних соків в саджанцях – вони спрямовуються вниз. Тому в період 17-го місячного дня варто виконувати посадку і викопування коренеплодів. Урожай буде соковитим і корисним. Можна збирати виноград і заготовлювати вино. Не рекомендуються заходи по обрізці і видалення частин рослин. Також не варто починати живцювання, пасинкування, укорінення і посадку пагонів дерев.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 5 серпня 2020 року

6 серпня

четвер

Схід: 21: 52

Захід: 07: 28

18 місячний день

Видимість: 90%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

18-й місячний дня не схильний для активної роботи в городі. Сьогодні можна проводити операції тільки з рослинами, чиєю основною частиною є підземна. Можна займатися садом – пересадка, щеплення і обрізка рослин буде ефективною.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 6 серпня 2020 року

7 серпня

П’ятниця

Схід: 22: 03

Захід: 08: 42

19 місячний день

Видимість: 83%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

19-у добу за місячним календарем проходять в атмосфері дратівливості і конфліктності. Сьогодні варто займати рутинними справами на самоті, наприклад, працювати в саду і городі. Сили рослин накопичуються в їх коренях, тому рекомендується виконувати маніпуляції з верхніми частинами саджанців. Вдалий буде збір урожаю коренеплодів для зберігання і посадки. Можна здійснювати полив і підгодівлю. Не бажані роботи, в результаті яких можна пошкодити коріння.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 7 серпня 2020 року

8 серпня

субота

Схід: 22: 14

Захід: 09: 55

20 місячний день

Видимість: 76%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

20-й місячний день дуже хороший для роботи в саду і городі. Сьогодні можна проводити практично будь-які роботи і маніпуляції з наземною частиною рослин. Обрізка, живцювання, щеплення, пересадка плодових дерев будуть ефективні. Можна збирати врожай коренеплодів. Вдалими будуть і операції по підвищенню врожайності грунту. Один із днів, коли варто обмежити полив до мінімуму.

Читайте також:  Місячний посівний календар на Січень 2020

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 8 серпня 2020 року

9 серпня

Неділя

Схід: 22: 26

Захід: 11: 06

21 місячний день

Видимість: 67%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Період 21-го місячного дня сприятливий для роботи саду і городі. Сили рослин сконцентровані в коренях, тому безбоязно можна проводити маніпуляції з верхніми їх частинами. Настав час обрізати пагони, видаляти зайві частини, формувати крони. Можна збирати врожай коренеплодів і лікарських рослин. Підходить час і для всіх видів підгодівлі, особливо сприятлива буде прикоренева. Все ще не рекомендується поливати саджанці і працювати з корінням.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника проти 9 серпня 2020 року

10 серпня

понеділок

Схід: 22: 38

Захід: 12: 17

22 місячний день

Видимість: 58%

Спадаючий місяць

Місяць у Тельці

22-й місячний день не має до підвищеної активності – це день роздумів і споглядання. Тому сьогодні рекомендується зайнятися неспішними роботами в саду і городі, які спрямовані на наведення порядку – прибиранням листя, бур’янів, збір врожаю коренеплодів і цибулин. Можна працювати з грунтом, поливати і підгодовувати сходи. Хорошим буде ефект від обрізки дерев і чагарників, не варто тільки займатися їх прищипкою.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 10 серпня 2020 року

11 серпня

вівторок

Схід: 22: 52

Захід: 13: 29

23 місячний день

Видимість: 49%

третя Чверть

Місяць у Тельці

Період 23-го місячного дня підходить для роботи в саду і городі. Все ще можна проводити роботи з видалення зайвих пагонів, формування крон і обрізку порослі. Вдалий час для посадки або збору коренеплодів і цибулинних рослин. Маніпуляції з грунтом також принесуть позитивний результат, тому сміливо можна проводити прополку або розпушування грунту, обприскувати від шкідників і підгодовувати посаджені рослини і грунт. В цей час варто обмежити полив.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 11 серпня 2020 року

12 серпня

середа

Схід: 23: 11

Захід: 14: 42

24 місячний день

Видимість: 39%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Сьогоднішній день розташовує до активної діяльності в саду і городі. Тим більше, що рослини прихильно сприймуть будь-які маніпуляції, крім тих, що зачіпають коріння. Сьогодні можна займатися без обмежень садовими роботами – садити, пересаджувати, обрізати, видаляти зайві частини, удобрювати і підгодовувати. Також період сприятливий для посадки, посіву будь-яких рослин.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 12 серпня 2020 року

13 серпня

четвер

Схід: 23: 36

Захід: 15: 56

25 місячний день

Видимість: 30%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Поточний місячний день не має до активних робіт, тому варто сконцентруватися на неспішних роботах з посіву або посадки коренеплідних культур. Також можна збирати їх урожай. Сприятливий період для роботи в саду і з грунтом. Варто тільки уникати поливу та інших операцій, які можуть пошкодити коріння рослин.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 13 серпня 2020 року

14 серпня

П’ятниця

Схід: немає

Захід: 17: 08

26 місячний день

Видимість: 21%

Спадаючий місяць

Місяць у Близнюках

Енергетика цього дня не розташовує до активних дій. Тому в саду і городі краще буде обмежитися неспішними роботами по прибиранню території та приведення в порядок саджанців. Рекомендується обробляти грунт, вносити добрива, проводити боротьбу з шкідниками. Обрізка дерев і чагарників не вплине на саджанці. Не варто тільки проводити роботи, що зачіпають коріння, і здійснювати полив.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 14 серпня 2020 року

15 серпня

субота

Схід: 00: 11

Захід: 18: 12

27 місячний день

Видимість: 13%

Спадаючий місяць

Місяць у Раку

Сьогоднішній день має до пасивності і споглядання – це принесе більше користі, ніж активні дії. Можна проводити невеликі роботи по посадці і збиранні коренеплодів і цибулинних. Роботи в саду з верхніми частинами саджанців будуть ефективні. Можна працювати на землі – перекопувати грядки, прибирати бур’яни, удобрювати і поливати саджанці. Не рекомендуються роботи, в результаті яких можна пошкодити саджанці.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 15 серпня 2020 року

16 серпня

Неділя

Схід: 01: 00

Захід: 19: 05

28 місячний день

Видимість: 6%

Спадаючий місяць

Місяць у Раку

Поточні місячна доба несуть в собі світлу і позитивну енергетику. У цей час не варто виконувати роботи, які руйнують або видаляють щось. Тому варто утриматися від зрізання дерев, укосу трав, прополки бур’янів. Не рекомендується також рихлити і копати землю, збирати врожаї на будь-якому його вигляді. Кращими роботами на сьогодні вважають посадку і посів культур, підживлення і обприскування рослин від хвороб і шкідників.

Читайте також:  Місячний посівний календар на листопад 2017 року

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 16 серпня 2020 року

17 серпня

понеділок

Схід: 02: 06

Захід: 19: 45

29 місячний день

Видимість: 2%

Спадаючий місяць

Місяць у Леві

День важкий для роботи і серйозних справ, тому навіть на присадибній ділянці від них слід утриматися. При необхідності можна виконати деякі операції, спрямовані на наведення порядку – видалити засохлі гілки або старі рослини. Не підходить період для маніпуляцій, які можуть пошкодити коріння рослин. Час 29-го місячного дня несприятливо посіву та посадки.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 17 серпня 2020 року

18 серпня

вівторок

Схід: 03: 25

Захід: 20: 14

30 місячний день

Видимість: 0%

Спадаючий місяць

Місяць в Діві

Спокійний перебіг останнього місячного дня розташовує до підведення підсумків і завершення розпочатих в цьому місяці справ і проектів. Однак роботи на присадибній ділянці варто призупинити, адже сьогодні рослини знаходяться в стані спокою. Зараз небажано займатися посівними роботами, перекопувати і розпушувати землю. Маніпуляції з інвентарем можуть пошкодити коріння і серйозно послабити саджанець. Чи не дадуть потрібного ефекту ні полив, ні підгодівлі. Можна прибирати старі рослини і обрізати гілки та пагони.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 18 серпня 2020 року

19 серпня

середа

Схід: 04: 53

Захід: 20: 36

1 місячний день

Видимість: 0%

Нова Місяць

Місяць в Діві

День задумів і планів не підходить для активної діяльності в саду і городі. Сьогодні не варто садити, сіяти або пересаджувати як овочеві рослини, так і декоративні. Можна збирати насіння, збирати врожай коренеплодів. Не варто виконувати роботи з розпушування і підгортання – коренева система рослин дуже слабка.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 19 серпня 2020 року

20 серпня

четвер

Схід: 06: 24

Захід: 20: 54

2 місячний день

Видимість: 4%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

Початок місяця за місячним календарем несе в собі активність зростання і розвитку рослин. Вони наливаються силою і готові до будь-яких впливів з боку садівників і городників. У цей час можна здійснювати практично всі види робіт на ділянці від посадки, поливу, підгодівлі до збирання врожаю плодів і овочів. Не рекомендуються тільки заходи по обрізці і видалення верхньої частини рослин – це їх послабить.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 20 серпня 2020 року

21 серпня

П’ятниця

Схід: 07: 55

Захід: 21: 09

4 місячний день

Видимість: 10%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

Нинішній місячний період дозволяє зробити практично все активні роботи на ділянці і в саду. Сьогодні будуть дуже сприятливі посів і пересадка. Полив і підгодівля додадуть рослинам додаткові сили для зростання. Можна здійснювати підготовку грунту і розпушування вже використовуваного. Прополка і боротьба з бур’янами також буде успішна. Плоди, зібрані в 4-й місячний день, відрізняються хорошими смаковими показниками. Не підходить час для обрізки рослин і їх пагонів.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 21 серпня 2020 року

22 серпня

субота

Схід: 09: 26

Захід: 21: 24

5 місячний день

Видимість: 18%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

5-е місячна доба все ще продовжують період активного росту рослин, коли вони позитивно сприймають будь-які дії. Тому можна проводити посів і посадку рослин, а також пересаджувати і розряджати розсаду. Полив буде дуже корисний, так як всі поживні речовини спрямовуються вгору по стеблу. З цієї ж причини сприятливим ефектом буде володіти підгодівля. Рекомендується здійснювати збір соковитих наземних плодів, черенковать і прищипувати деревні види рослин. Не плануйте обрізку і пересадку плодових чагарників і дерев.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 22 серпня 2020 року

23 серпня

Неділя

Схід: 10: 56

Захід: 21: 39

6 місячний день

Видимість: 28%

Зростаючий місяць

Місяць у Терезах

Місячні добу під номером 6 – вдалий час для робіт в городі і саду. Можна стиснути і пересаджувати розсаду і саджанці, здійснювати полив, прополку і підгодівлю поросли. Сприяє період для збору як насіння, так і для врожаю овочів і коренеплодах. Вони сьогодні мають не тільки хорошим смаком і соковитістю, а й лікувальними властивостями. Не рекомендується тільки проводити обрізання дерев, адже їх верхні частини зараз накопичують всі сили рослини.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 23 серпня 2020 року

24 серпня

понеділок

Схід: 12: 25

Захід: 21: 56

7 місячний день

Видимість: 39%

Зростаючий місяць

Місяць у Скорпіоні

7-й день місячного календаря все ще знаходиться під впливом зростаючої Місяця, що символізується хорошим зростанням надземної частини будь-яких видів рослин. У цей час добре вдаються роботи по посадці, пересадження розсади, її поливу і підгодівлі. Вдалим буде збір урожаю – плоди дуже соковиті та поживні. Не рекомендується здійснювати заходи з обрізки верхніх частин, а також ушкоджує коневую систему насаджень.

Читайте також:  Місячний календар садівництва з 1 - 15 листопада 2019

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 24 серпня 2020 року

25 серпня

вівторок

Схід: 13: 53

Захід: 22: 18

8 місячний день

Видимість: 50%

перша Чверть

Місяць у Стрільці

Даний місячний період відрізняється нестабільними течіями енергетики, тому хоч рослини і мають достатній запас сил для зростання, активні роботи в саду і городі проводити не рекомендується. Посадку і пересадку краще відкласти на інші місячні добу. Можна виконати полив і підгодівлю, ефект буде сприятливий, так як рослини все ще активно вбирають поживні речовини. Корисно провести прибирання на ділянці, обрізку дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 25 серпня 2020 року

26 серпня

середа

Схід: 15: 18

Захід: 22: 47

9 місячний день

Видимість: 61%

Зростаючий місяць

Місяць у Стрільці

Місяць все ще в активній фазі, коли все наливається силою і енергією. Це стосується і рослин, тому сьогодні буде дуже сприятлива посадка і пересадка розсади і насіння. Полив і підгодівля також будуть дуже ефективні, так як всі соки зараз спрямовані вгору по стеблах. Можна зробити збір насіння і врожаю овочів і фруктів. Не рекомендується обрізати пагони і формувати крони дерев і чагарників.

Вплив: + / – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 26 серпня 2020 року

27 серпня

четвер

Схід: 16: 35

Захід: 23: 27

10 місячний день

Видимість: 71%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Близьке Повний місяць додає енергії і активності всіх істот на Землі. Рослини в цей час отримують заряд енергії, особливо це відноситься до дерев. Тому варто провести ряд робіт і заходів в саду – посадку, підгодівлю, збір врожаю. Також сьогодні можна садити овочеві і декоративні культури, рихлити землю, проводити боротьбу з бур’янистої рослинністю. Дуже корисно буде полив. Від обрізки і видалення частин рослини і пагонів краще буде утриматися.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 27 серпня 2020 року

28 серпня

П’ятниця

Схід: 17: 39

Захід: немає

11 місячний день

Видимість: 80%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

11-у добу місячного календаря несуть в собі наростаючу енергетику. Сьогодні – гарний час для початку всіх справ. На ділянці можна копати і сіяти, полоти і пересаджувати. Корисні рослини, зібрані в цей період, ягоди, фрукти та овочі будуть соковитими і смачними. Можна проводити збір насіннєвого фонду – зараз насіння володіють високою схожістю та врожайністю. Не рекомендується проводити обрізання, обривання і видалення частин рослин – вони можуть закінчитися соком.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 28 серпня 2020 року

29 серпня

субота

Схід: 18: 27

Захід: 00: 19

12 місячний день

Видимість: 88%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

12-й місячний день не терпить поспіху, проведіть сьогодні час в нескладних роботах, які заспокоять Вас і налаштують на мирний лад. Сьогодні можна починати практично всі заходи в саду і городі, крім обрізки дерев і кущів. Тому некваплива підготовка грунту, посадка, посів, пересаджування розсади і її полив принесуть хороший ефект. Можна також збирати урожай і займатися його заготівлею – засолювання і заквашування будуть вдалі і допоможуть зберегти більшу частину корисних речовин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 29 серпня 2020 року

30 серпня

Неділя

Схід: 19: 02

Захід: 01: 25

13 місячний день

Видимість: 94%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Місяць перебуває в своїй найвищій фазі активності, тому час підходить для всіх видів робіт на городі і в саду. Посадка, пересадка, полив і підгодівля підвищить силу росту рослини і додасть йому додатковий стимул. Сьогодні можна зібрати урожай наземних плодів і насіння, здійснити щеплення і перевивку пагонів. Все ще не рекомендується обрізка дерев.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 30 серпня 2020 року

31 серпня

понеділок

Схід: 19: 26

Захід: 02: 39

14 місячний день

Видимість: 97%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

14-й місячний день передбачає активну роботу як по дому, так і на присадибній ділянці. Сьогодні варто здійснювати посадку і пересаджування розсада, її зростання буде активним і успішним. Також не завадить полив і підгодівля, особливо для сходів і зростаючої розсади, вони швидше наберуть чинності. Сприятливий час і для збору врожаю. Не рекомендується займатися справами, спрямованими на обрізку, видалення, пікіровку рослин.

Вплив: – + / – + / – + / –
Місячний календар городника на 31 серпня 2020 року

Отзывы и комментарии к статье Місячний посівний календар на Серпень 2020
Top