2595 Чоловіче ім'я: Таїс

Чоловіче ім’я: Трифон


Чоловіче ім’я: Трифон

Трифон Перекладається з давньогрецької як – “розкішний”.

Читайте также: Абсцес печінки

Трифон простий у спілкуванні, але ніколи не кидає слів на вітер. Обов’язковий і пунктуальний, не дозволяє іншим бути недбалими і неповажними до кого-небудь.

Трифон має гарну пам’ять, розвинену інтуїцію, аналітичним складом розуму. Чи не вважає негожим радитися з більш досвідченими товаришами. Його не можна назвати сором’язливим або замкнутим – він відкритий для спілкування. Охоче ​​ділиться своїми ідеями з колегами, довіряє їм, не боїться, що залишиться в стороні, коли будуть пожинати лаври. Колеги платять йому вдячністю і чималим повагою, авторитет його незаперечний.

Одружується Трифон несподівано, і не тільки для близьких, але і для самого себе. В один день вирішує, що знайшов свій ідеал, і ставить всіх до відома. Ніколи не приховує своїх справжніх почуттів, правдивий і відвертий з коханою. В особистому житті щасливий, вибір його найчастіше вдалий. Народжуються у нього різностатеві діти, але більшу увагу він приділяє синові, хоча дбайливіше і тепліше ставиться до дочки: вважає своїм обов’язком виховати із сина справжнього чоловіка, а дочка можна і побалувати.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top