6566 Якщо сниться Веселка

Якщо сниться Веселка


Сниться Веселка

Бачити у сні веселку в небі означає, що незабаром станеться хороша пригода, яка принесе радість. Не прості етапи життя позаду, доля дарує вам довголіття та удачу.

Молодій дівчині цей сон означає яскраву і тривалу любовну пригоду.

Жінці, яка бачить веселку, сон обіцяє щасливе примирення зі своєю другою половинкою після бурхливої ​​сварки. У разі коли вам сниться веселка під дощем- спокій протримається недовго. Будуть бійки і сльози.

Чоловікові такий сон передвіщає зміцнення матеріального становища, удачу в справах, хороші перспективи на роботі і допомогу оточуючих людей. Начальство помічає зайві зусилля на роботі і відзначає це бонусами та підвищеннями. Веселка означає, що чоловікові довірять керівництво важливим проектом, справою.

Щасливчику, який побачив уві сні триколірну веселку, неодмінно будуть заздрити. Будь-яка добра справа, зроблена в минулому, повернеться вам утричі. Ваші плани незабаром здійсняться, нехай і малоймовірні. Даний сон пророкує взаємну прихильність і багате сімейне життя. Над лісами і лугами веселка – ви досягнете успіху будь-де. У сні над головою з’являється веселка – ви зможете знайти вихід із проблеми.

Якщо веселка ніби раптово зникла в повітрі – попередження про те, що, обділивши увагою і турботою кохану людину, ви можетеїї втратити.

Якщо сниться Веселка

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top