6471 Якщо сниться Ведмідь

Якщо сниться Ведмідь


Сниться Ведмідь

Ведмідь уві сні – прикмета неоднозначна. Якщо звір уві сні спокійно ходить, не помічаючи вас, то можете не хвилюватися. Але не розслабляйтеся: неприємності таки підстерігають.

Сплячий ведмідь означає, що зараз ви пливете життям, як за течією. У вас є питання, з вирішенням яких не варто затягувати. Якщо він знаходиться в барлозі, то це заклик до того, що вам час “вибиратися з власної шкаралупи” і робити дії для покращення якості життя.

Якщо ведмідь нападає на вас, то сон може натякати на неприємності в житті. Якщо він накинувся на вас зі спини, хтось збирається підставити вас. Ймовірно, ваш обранець полюбив когось іншого. Якщо він стрибнув у ваш бік, але ви прокинулися – Вам вдасться уникнути нападів з боку ворогів. Це може бути напад людини з кримінального світу або пограбування. Подумайте про власну безпеку, а також своє майно.

Ведмеді, які приснилися зі своїми нащадками, обіцяють кілька несподіваних новин. Також вони можуть віщувати збільшення зарплати, але після того, як ви виконаєте важливу місію, покладену на вас керівником.

Якщо сновидець зіткнувся з нічним гостем “віч-на-віч”, то він у чомусь кається і не може відпустити ситуацію.

Для жінок подібні сни не означають нічого поганого, якщо ведмідь у них поводиться спокійно. Наприклад, якщо представниця слабкої статі гладить його, то на неї чекає новий роман або навіть заміжжя. Гладити маленького ведмежа – прикмета до появи малюка

Чоловікам ведмідь сниться тоді, коли вони мають прийняти важливе рішення або виявити наполегливість у певній ситуації. Боротьба з ним у сновидінні вкаже на можливе змагання за місце під сонцем чи навіть за кохану людину.

Якщо сниться Ведмідь

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top