2278 Чоловіче ім'я: Ібрагім

Чоловіче ім’я: Іон


Чоловіче ім’я: Іон

Іон Перекладається з староєврейського як – “терплячий”.

Іон зберігає щиру прихильність до рідних, уважний і ніжний з матір’ю. Вибирає професію, пов’язану з мистецтвом: може стати актором, музикантом, музикознавцем, володіє природним даром педагога. Годинами може пояснювати дітям одне і те ж, дуже терплячий і витриманий. Чи не прагне зробити запаморочливу кар’єру, вважає за краще просто займатися улюбленою справою. Може цілими днями безперервно пропадати на службі, робота у нього на першому місці в житті.

Одружившись, сім’ї приділяє набагато менше уваги. Тому його дружина повинна бути домашньою жінкою, доброю господинею, терплячою дружиною. Йон не прагне до матеріальних благ, і сім’ї доведеться задовольнятися тим, що є. Вільний час Іон любить проводити на рибалці, полюванні, в турпохід – і знову без сім’ї. Захоплюється колекціонуванням, може збирати спеціальну літературу в свою бібліотеку, багато грошей витрачає на книги.

В екстремальних ситуаціях йон не вміє зібратися: втрачається, не знає, за що йому хапатися в першу чергу. Йому потрібна підтримка близьких, щоб подолати труднощі.

Секс не має великого значення для Іона, він не витрачає часу на любовні романи, вірний дружині. Однак перший шлюб у нього може бути невдалим: жити з ним в одній родині нелегко, чи не дуже уважний до дружини, всі турботи по дому і вихованню дітей лежать на її плечах, та й достаток у домі не надто великий. А чоловік цілком зайнятий собою і своїми справами.

“Зимовий” Іон може залишитися холостяком і жити зі своїми батьками, так як один він існувати не може – занадто безпорадний в побуті. “Весняний” Іон дуже егоїстичний, але і талановитий більш інших. Він надзвичайно артистичний, перетворюється на сцені, стає іншою людиною: він і більш товариський, і менш скритний. Піклується не тільки про себе, бере участь в житті сім’ї. “Літній” – м’який за характером, ледачий, добрий і поступливий. “Осінній” – турботливий по відношенню до старших, співчутливий і сопережівательний людина.

Статью нашли по запросам:
  • https://cova in ua/choloviche-imya-ion html
По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top