5117 Місячний календар. 21-й місячний день

Місячний календар. 21-й місячний день


Місячний календар. 21-й місячний день

21-й місячний день

Символ – кінь, табун коней, колісниця.

Час неприборканого руху вперед, вгору; день хоробрості, безстрашності, добровільної жертви, відмови від власності; революційних перебудов, завзятості у досягненні мети, уміння домогтися тріумфу. День активний, творчий, день спортивних змагань (краще в бігу).

День астральних воїнів, донкіхотства, лицарства. У цей день можна давати клятву вірності, треба прагнути не брехати, бути абсолютно чистим і справедливим. Всім людям слід бути активними, “збиватися в табуни” – корисні всі групові заняття; це день дружби, об’єднання людей.

Рекомендуються ванни, душі, обливання, загартовування; в цей день можна здійснювати поїздки або починати подорожі. Переходити на нове місце роботи слід саме в 21-й місячний день.

У медичному відношенні він пов’язаний з кровотворною системою, зокрема, з печінкою; навантаження на печінку протипоказано; необхідно проводити кровоочисні процедури – пити траву, їсти моркву, журавлину, буряк, горобину, гранати. Рекомендується виконувати фізичні вправи, бути на повітрі. Люди, народжені у двадцять перший день Місяця, можуть бути в своєму нижчому варіанті-неприборканими гордецями, “топтачами” інших. Вищий тип – чистий і чесний лицар, сильний духом, захисник справедливості.

Камені – пірит, цирконій, авантюрин, обсидіан.

 

Місячний календар. 21-й місячний день

По теме: ( из рубрики Місячний календар )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top