5139 Місячний календар. 28-й місячний день

Місячний календар. 28-й місячний день


Місячний календар. 28-й місячний день

28-й місячний день

Символ – лотос.

Сприятливий день, день Сонця, в який можливо духовне прозріння, йде алхімія душі. Людина у сні або в процесі медитації пізнає свої минулі народження. Період осягнення вищих істин, знаходження духовного створення, день споглядання, всіх чакр і роботи з ними. Призначений для роботи у сні, зі снами (віщими), з астральним тілом, його найтоншими виходами, з ясновидінням.

У цей день треба намагатися бути в піднесеному настрої, вдивлятися всередину себе, контролювати емоції. Добре саджати всі корисні рослини і сіяти добрі думки. Не можна валити дерева, рвати і дарувати квіти.

Рекомендується соковий голод. Дуже важливо берегти зір: краще менше читати, не дивитися на яскраве світло, Людям, які страждають безсонням, корисно дивитися на неяскраве світло (5-10 хв., Потужність лампочки 15 Вт). Це день “земних” справ.

Люди, що народилися в 28-й день Місяця, бувають дуже різними. Людям, які народилися в 28-й місячний день, необхідно працювати зі снами. З точки зору медицини слід берегти голову, головний мозок, стежити за артеріальним тиском.

Камені – агонія, хризопраз, Беломор, молочний опал, жадеїт, аквамарин, аметист, плазма.

Місячний календар. 28-й місячний день

По теме: ( из рубрики Місячний календар )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top